Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

grzesiek8111

GG-1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Powiedzcie mi czy to normalne. Foto.

Paruje od środka. Wychodzę z ciepłego na dwór i lekkie zdziwienie. W Mudman'ie tego nie miałem.0aa1f97ad9544a5a57092831ec97ab7b.jpg425f97b32e739cc08f367a04ef91b388.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Hej.

Powiedzcie mi czy to normalne. Foto.

Paruje od środka. Wychodzę z ciepłego na dwór i lekkie zdziwienie. W Mudman'ie tego nie miałem.0aa1f97ad9544a5a57092831ec97ab7b.jpg425f97b32e739cc08f367a04ef91b388.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Masz troszkę wilgoci . Oddaj na gwarancję. Nie powinno tego być.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qpa, niektórzy będą twierdzić że to normalne (Ci z serwisu na pewno) a inni że zamknięta tajlandzka wilgoć w środku ale tak naprawdę to gówno prawda.

Miałem kilkadziesiąt G i żaden nie zaparował, dziwne nie?

Jak można mieć nie parującego to takiego żądaj i reklamuj.

Nadmienię że zdarzyło mi się to zjawisko parowania w dwóch automatach ale udało się to wysuszyć.

Natomiast mogą po takim parowaniu zostać zacieki, smugi i to jest masakra!

Oddawaj dziada do serwisu jak masz gwarę a jak nie to rozbieraj, oszusz wyczyść szkło i do przodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

Mało tego , para wodna może osadzic się na elektronice i szlag trafi i z serwisu powiedzą że nie autoryzowana naprawa czy nie szczelnie zamknięty dekiel i zalałeś zegarek.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to normalne. Mialem pełno G i żaden nie parował, jednego katowalem w saunie a później po wyjściu zimny prysznic i też wrażenia na nim nie zrobiło. Na ostatnich mrozach przetestowałem wszystkie swoje G i żaden nie parował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie najtaniej znalazłem Mudmastera na eglobal - czy ktoś tam kupował? Jest się czego bać? Pytam bo kolega chce kupić ale w polskich sklepach ten zegarek jest o 400 zł droższy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj o eglobal na forum. Było 100 razy.

 

Tapniete z Mi5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj o eglobal na forum. Było 100 razy.

 

Tapniete z Mi5

wiem, że było - szukam osoby, która tam kupiła Mudmastera i nie ma uwag, bym mógł z czystym sumieniem polecić koledze to źródło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami trafi się używka a nie nowy  :D

No ale to 1 na klika tysięcy, jest tanio to i jest adrenalina  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

 

Mam pytanie i może tu znajdę odpowiedź. Niedawno wszedłem w posiadanie zegarka casio g shock gg1000 1a5. Kozacki zegarek..., ale chciałem zapytać czy ktoś może wymieniał pasek w gg 1000 1a5 na zielony? Jestem bardzo ciekawy jak by się prezentował, a nie mogę znaleźć w necie żadnych zdjęć poglądowych. Z góry dziękuję za ewentualne zdjęcie lub link.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszę się z zamiarem zmiany mojego "zielonego" na wersję z wyświetlaczem w negatywie. Przyszło mi na myśl, że fajnie mógłby wyglądać także na czarnym pasku. Jakby ktoś jeszcze się zastanawiał jak różne modele wyglądają na czarnym pasie, to proszę, szybka symulacja. I w sumie juz sam nie wiem, bo ten mój też nieźle będzie w takiej wersji się prezentował.

 

Pytanie dodatkowe: w realu ten negatyw to jest bardzo nieczytelny? Jakby miał podświetlanie, to bym się nie zastanawiał, ale nie ma niestety. Widac coś na tym LCD w mocno pochmurny dzień? Np. tak jak teraz, listopad godzina 16ta? Ustawianie alarmu wieczorem... widać sensownie?

 

gg1000_blk3.jpg

Witam

Chciałbym do swojego negatywa(1a5) założyć zielony pasek jednak nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia poglądowego, być może mógł byś mi pomóc? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanko jeszcze do sklepu eglobal... jak wyglada sprawa serwisowania, zalozmy, ze cos bedzie nie halo...to moge go dac do ZIBI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w razie czego naprawiac? Pytam dlatego, ze mam ochote na wersje GWG i tu mam obawy co do TS i napraw z tym zwiazanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz taniej licząc, że będzie wszystko ok. Oczywiście jest opcja wysłania do nich w ramach gwarancji, ale bym zbytnio na nich nie liczył. Jak tego nie akceptujesz... pozostaje droższa opcja-dystrybucja PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego kupuj śmiało z Eglobal GWG 1000 jest to dużo wyższa półka, maiłem gg1000 kupiony od Polskiego dystrybutora z przedłużoną gwarancją 6 lat, ponosiłem 6 miesięcy i zakupiłem GWG 1000 w Eglobal, zegarek ma już 9 miesięcy i jestem bardzo zadowolony.tego typu zegarki raczej się nie psują chyba że uszkodzisz mechanicznie to i w tedy tracisz gwarancje w Zibi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obawiam sie o jakoscczy go uszkodze, bo dlatego zaczalem kupowac GSHOCK-i bo czesto walne reka we framuge itd. Mam obawy do TS, mialem kiedys dawno temu GSHOCKA ktory mial to w sobie (jedne z pierwszych egzemplarzy) i mialem z tym duuuzo problemow, moze teraz dziala to inaczej, ale obawy sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjątek potwierdza regułę a w tym wypadku wyjątkiem były Twoje problemy z TS.

Solar to sprawdzona technologia i praktycznie bezproblemowa a ewentualnie tylko samo długomiesięczne a wręcz letnie zaniedbanie może doprowadzić do uszkodzenia akumulatora.

Jeśli trafisz teraz uszkodzony solar to będziesz największym pechowcem we wszechświecie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli trafisz teraz uszkodzony solar to będziesz największym pechowcem we wszechświecie  :D

 

Dokładnie.

Wówczas zagraj w lotto i wygrana murowana.  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Chciałbym ponownie się przywitać, kilka lat temu rejestrowałem się na forum ale na podforum G-shock jestem pierwszy raz.

Po przeczytaniu wielu postów po zakupie gw-7900 postanowiłem zamówić GG-1000 z eglobal.

23.07 wieczorem zamówienie płatność PayPal, a wczoraj dostawa ubezpieczonym DPD łącznie 713 zł o ile pamiętam, teraz sam zegarek jest chyba ok 720 zł.

Oczywiście wybór 1A3 świadomy. Dodam jeszcze, że uzbierałem na GWG-1000 i zdaję sobie sprawę, że to "prawdziwy mudmaster" ale jest trochę za ciężki i za duży, a resztę funduszy przeznaczę na rangemana.

Oto i on wczoraj i dziś że "zabawkami" i w terenie.

Dodam jeszcze, że napisałem do eglobal wiadomość o prośbę dobrego zapakowania, owinęli we większą ilość folii i nawet kartonik nie ucierpiał, ponadto kurier powiedział, że te ubezpieczone przesyłki są delikatniej traktowane.

post-80287-0-80024600-1532425426_thumb.jpg

post-80287-0-49427100-1532425455_thumb.jpg

post-80287-0-00039800-1532425625_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje  :D  bardzo fajne fotki.

 

Dodam jeszcze, że napisałem do eglobal wiadomość o prośbę dobrego zapakowania, owinęli we większą ilość folii i nawet kartonik nie ucierpiał, ponadto kurier powiedział, że te ubezpieczone przesyłki są delikatniej traktowane.

 

U mnie również nie odnotowałem uszkodzeń nawet kartonika. Widocznie poprawili jakość zabezpieczanej przesyłki - (ja nie ubezpieczałem).  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś może mi pomóc w temacie gg 1000. Chciałbym zmienić bezel w moim zegarku. Nie chciałbym robić tego metoda prób i błędów.

Mój bezel już nie wygląda jak wcześniej i chciałbym go zmienić.

Dziękuję z góry.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.