Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adam4002

porsche desing quartz oryginał ? i dla jakiego producenta

Rekomendowane odpowiedzi

zakupiłem dla żony taki zegarek pytanie dla jakiej manufaktury był robiony i czy te mechanizmy to coś fajnego czy przeciętne a może to podróba choć dla mnie wygląda ok tylko musze go trochę wizualnie do stanu doprowadzić

post-44704-0-38791800-1464593731_thumb.jpgpost-44704-0-78443100-1464593753_thumb.jpgpost-44704-0-82490100-1464593768_thumb.jpgpost-44704-0-67414300-1464593784_thumb.jpgpost-44704-0-53955300-1464593799_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprodukowany we francji???

Z tego co się orientuję to zegarki pd są swiss made.

Ten wygląda jak podróbka modelu pd military orfina


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chciało by im się taki mechanizm do podróby pchać nawet bransoleta wygląda jak wyprodukowana przez NSA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o to chodzi w podróbkach. tu widać nawet koperta jest z jakiegoś taniego metalu.

oryginał był chyba z tytanu


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba racja i tak kupując go nie widziałem jaki mechanizm w środku i za wiele się nie spodziewałem za taką kasę tak czy inaczej żona ponosi gdyby nie ten dekiel to bym uznał że to nie podróba tylko jakaś firma x wypuściła zegarek z napisem porsche design ale wygląda to rzeczywiście na podróbę pd koperta z czego jest nie wiem ale pewnie się dowiem pozdrawiam i dzięki za opinie

znalazłem w sieci tylko coś takiego :) ale mechanizm na pewno nie ten :)

http://www.mywatchmart.com/listing/28204-fsporsche-design-lady-quartz-and-automatic/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no te wyglądają lepiej

w damskim widać kwarcowego szwajcara


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.