Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

slimbarti

Siemanko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Uwielbiam zegarki.  Przez lata przewinęło się kilkanaście sztuk z czego wiele mam do tej pory. Założyłem konto ponieważ stoję przed zakupowym dylematem. Planuję zwiększyć moja kolekcję o zegarek elegancki, do koszuli, być może (prosze nie bić) modowy ale o tym za kilka dni.

Na chwilę obecną posiadam 2 lorusy, 3x casio w tym mój ulubiony g-shock na siłownię i do koszulki oraz timex. Nic wyszukanego ale uwielbiam każdy z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy.

 

Nikt tutaj bić nie będzie - na forum panuje liberalna atmosfera. Jeżeli dla Ciebie modowość zegarka jest istotnym czynnikiem przy zakupie i jeśli nie chodzi o logo tylko o sam wygląd/design zegarka, to koledzy zapewne pomogą Ci wybrać ŚWIADOMIE dobry zegarek modowy, bo zależnie od marki można trafić lepiej lub gorzej z jakością takiego zegarka. Może będzie przepłacony, może nie będzie cudem inżynierii, no ale nie dla każdego najistotniejszy jest japoński stosunek cena/jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.