Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawelsamotyha

RevueThommen vs Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przyszedł czas na zakup kolejnego zegarka no i mam dylemat zegarki bardzo do siebie podobne. Steinhart Ocean One i Revue Thommen 17571.2. Co wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienione przez Ciebie zegarki maja ten sam werk eta 2824 dlatego przy wyborze zadecyduje tylko wyglad zewnetrzny .Mysle,ze zegarki Revue Thommen sa lepiej wykonane /koperta/ i posiadaja wiekszy prestiz.Jednak ostateczny wybor nalezy do Ciebie.Pozdrawiam.


leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch to najlepiej Squale 1545 20 Atmos, Tisell Marine Dive, albo Davosa Ternos :D

 

Jeżeli wybór między Steinhartem, a RT, to m.in. ze względu na obecność na forum dystrybutora marki - Steinhart.

 

Czego nie wybierzesz, raczej będziesz zadowolony.

 

PS: Steinharta zamówiłbym bez lupki, następnie samodzielnie dokleiłbym taką, która rzeczywiście coś powiększa.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienione przez Ciebie zegarki maja ten sam werk eta 2824 dlatego przy wyborze zadecyduje tylko wyglad zewnetrzny .Mysle,ze zegarki Revue Thommen sa lepiej wykonane /koperta/ i posiadaja wiekszy prestiz.Jednak ostateczny wybor nalezy do Ciebie.Pozdrawiam.

Z 2824 w RT to nie do końca tak. W środku sellita sw 200 i 26 kamyków jest, choć piszą, że eta i 25 jewels na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę ogranicza mnie budżet do wydania mam ok 1500zł. No i zegarek oczywiście używany. Jeśli chodzi zegarek RT to jest model 17030.2 pomyliłem modele.

 

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu zapolowałby na jakiegoś Steinhrta z bazaru. Fakt, że przedstawiciel tej marki w PL jest aktywnym użytkownikiem forum jest dodatkowym atutem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Vandit ma RT i Steinharta. Odezwij sie do niego. Bedziesz mial info z pierwszej reki. Patrzac na zdjecia, zegarki wygladaja identycznie.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi gdzieś się obiło, że koperta w Grovana i Steinhart jest taka sama. Jeśli to prawda - to i RT ma taką sama bo to Grovana Group. 

 

Rt - to marka z historią bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek kupiony temat można zamknąć. Wybrałem RT. Dziekuję za zainteresowanie. Pozdrawiam

 

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.