Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Edmund Exley

Copa America Centenario USA 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Suarez się rozgrzewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chicharito Gooolasssoo! Mexico prowadzi 1:0.,Meksyk Jamajka 2:0,Mecz oglądało ponad 83 tysiące kibiców. Urugwaj wyeliminowany .Wenezuela i Meksyk w ćwierćfinałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień "chodziło za mną" to rozczarowanie. Sensacja aż taka to nie jest - bez Suareza zazwyczaj gra się Urugwajowi ciężko, Meksyk gra właściwie u siebie, a Wenezuela nie jest już chłopcem do bicia. Choć oba mecze mogły potoczyć się inaczej, przy odrobinie szczęścia. Z kilku graczy Tabarez wycisnął w ostatnich latach chyba maksimum (a może i więcej?) ich możliwości. I może jeszcze uda się nimi awansować do MŚ 2018. Kadrę trzeba jednak już przebudowywać, ale nie zawsze jest kim.

 

Gdy Tabarez zaczął zmieniać z Wenezuelą, przeszło mi przez myśl: "Jezu, chyba nie wejdzie Abreu?" ;) Choć on akurat całe lata bezbarwnej gry odkupił decydującym karnym z Ghaną. Był jednak dla mnie takim symbolem ograniczonego pola manewru urugwajskich trenerów. I tu niewiele się zmieniło, nowymi Abreu będą pewnie przez kilka lat Rolan i Abel Hernandez (chyba już nie wierzę w przełom w jego przypadku).

 

Teraz najważniejsze, to nie stracić prowadzenia i awansu w eliminacjach do Mundialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem Brazylii ale mocno irytują mnie podobne sytuacje gdy błąd obsady sędziowskiej decyduje o wyniku meczu... 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na mecz o trzecie miejsce... w grupie C. Cóż, trzeba oglądać, bo z ulubioną drużyną powinno się być na dobre i na złe.

 

Na-Dobre-i-Na-Zle.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to najważniejszy mecz Copa dzisiejszego wieczoru to mecz o pierwsze miejsce w grupie C Mexico vs Venezuela .,Zwycięzca grupy C nie trafia w ćwierćfinale na Argentynę..Doskonały mecz ,piękne bramki.,Warto zwrócić uwagę na grę Jesusa "Tecatito" Corony .,Z meczu na mecz "Tecatito" gra coraz lepiej.,Moim zdaniem Jesus Manuel Corona może być jedną z największych gwiazd na Mundialu 2018..Dlaczego Jesus Corona ma pseudonim "Tecatito"? Pseudonim pochodzi od nazwiska "Corona" to najpopularniejsze piwo w Meksyku,a drugie miejsce zajmuje piwo "Tecate", ,. Jesus dostał pseudonim "Tecatito" ,gdyż "Corona" była zajęta przez jego prawdziwe nazwisko .,  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki sukces reprezentacji USA,niestety okupiony stratą kluczowych zawodników przed półfinałem prawdopodobnie z Argentyną.Chyba nikt także nie liczył na to ,że US Team awansuje z pierwszego miejsca w grupie i zaplanowano rozegranie meczu w tym samym czasie co Game 6 finałów NBA.,Dlatego wielu kibiców w US miało trudny dylemat czy oglądać koszykówkę,czy soccera?  Ja nie miałem problemu,gdyż dostałem zaproszenie z HBO na premierę filmu i czwartkowy wieczór spędziłem w BAM.

post-67292-0-02636900-1466258521_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meksyk chyba bez formy ? Nie śledziłem turnieju ale starsze lanie dostają od Chile.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Argentyna z ręką w nocniku!!!  :blink:

 

Leo pudłem w karnych ją wyautował :wacko:

i Chile mistrzem!!   :D

Choć sami mistrzowie w tym finale 

przechodzili momentami samych siebie! :)


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Edmund Exley
      Ja wiem, że to niesłuszne
      Stanisław Barańczak
       
      Panowie - wszyscy wiemy, jak jest. Ale może uda nam się zachować tradycję i w ten sposób wyrazić naszą autoteliczną futbolową pasję.
       
      Składy:
      https://www.fifa.com/fifaplus/en/tournaments/mens/worldcup/qatar2022/teams
       
      Transmisje:
      https://sport.tvp.pl/64461650/gdzie-ogladac-ms-2022-plan-transmisji-mundialu-w-tv-online-aplikacji-i-hbbtv-w-tvp
       
      Mój typ na Mistrza: Brazylia
      Kibicuję, żeby Mistrzem został/została: Urugwaj
      Polska: faza grupowa
      Król strzelców: Neymar
    • Przez Edmund Exley
      Terminarz:http://www.fifa.com/worldcup/matches/ Plan transmisji:http://sport.tvp.pl/mundial2018/transmisje Składy:https://img.fifa.com/image/upload/qcuxk3y7c1ezwo5yylnn.pdf  
      To może na początek:
      1. Polska osiągnie etap...2. Typuję, że Mistrzostwa wygra...3. Mam nadzieję, że Mistrzostwa wygra...4. Rewelacją turnieju będzie...5. Największym rozczarowaniem turnieju będzie...6. Królem strzelców będzie...7. Piłkarz, którego na turnieju najbardziej będzie mi brakować (kontuzjowany, niepowołany, z niezakwalifikowanego kraju)... 
    • Przez Edmund Exley
      Zaczęło się.
    • Przez Edmund Exley
      Drodzy Koledzy,
       
      temat niszowy, ale potrzebny - Copa America to wspaniały turniej, warto poświęcić mu odrębne miejsce.
       
      Początek już 11 czerwca - na inaugurację Chile-Ekwador (u nas będzie to już 12 czerwca). Finał 4 lipca.
       
      Logo i maskotka:

       

       
       
       
      Skład grup:
      Grupa A: Chile, Boliwia, Ekwador, Meksyk
      Grupa B: Argentyna, Jamajka, Paragwaj, Urugwaj
      Grupa C: Brazylia, Kolumbia, Peru, Wenezuela
       
      Składy drużyn są tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_2015_%28sk%C5%82ady%29
      Plan transmisji: http://sport.tvp.pl/20393572/copa-america-2015-sprawdz-plan-transmisji
       
      Zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami, prognozami, sympatiami. Nie ma Niemców, kibicować można wszystkim. W miarę możliwości będę wrzucał jakieś migawki z historii, fragmenty meczów i archiwalne zdjęcia.
       
      Dodam, że mam nadzieję, iż tytuł obroni Urugwaj, choć trzeba powiedzieć, że największym minusem zbliżającego się turnieju będzie brak Luisa Suareza. To efekt kary (moim zdaniem niewspółmiernie wysokiej do czynu) za incydent na Mundialu w Brazylii. O Urugwaju postaram się napisać parę słów w najbliższych dniach.
       
      Życzę ciekawej dyskusji i dobrej piłki
       
       
    • Przez Edmund Exley
      Drodzy Koledzy,
       
      chciałbym zaproponować temat dotyczący tylko i wyłącznie nadchodzącego Mundialu. Nie jestem na pewno jedyną osobą, która od czterech lat odlicza dni do początku turnieju.
       
      Proponuję zapomnieć w tym temacie o rzeczach, których świadomość mamy wszyscy, ale które psują nam zapewne nastrój: postępująca komercha, niedozwolony doping, korupcja, Blatter... Chciałbym, abyśmy pisali o piłce, turnieju, koszulkach, nadziejach i obawach czysto sportowych.
       
      Dla chętnych proponuję przedturniejową zabawę - uzupełnienie mini-ankiety o naszych typach, prognozach i wspomnieniach:
      1. Mam nadzieję, że Mistrzostwa wygra...
      2. Typuję, że Mistrzostwa wygra...
      3. Rewelacją turnieju będzie...
      4. Królem strzelców będzie...
      5. Największym rozczarowaniem turnieju będzie...
      6. Moje dwa najpiękniejsze wspomnienia z Mundiali...
      7. Ulubiona maskotka w historii...
       
      A tym, którzy chcieliby się przygotować przed turniejem, polecam:
       

       
      No to ja jako pierwszy wypełnię ankietę:
      1. Mam nadzieję, że Mistrzostwa wygra... Urugwaj
      2. Typuję, że Mistrzostwa wygra... Argentyna
      3. Rewelacją turnieju będzie... Bośnia i Hercegowina
      4. Królem strzelców będzie... Karim Benzema
      5. Największym rozczarowaniem turnieju będzie... Holandia
      6. Moje dwa najpiękniejsze wspomnienia z Mundiali...
      - Mondiale 90 - wiadomo, pierwsze mistrzostwa
      - Urugwaj-Ghana 2010
      7. Ulubiona maskotka w historii... Ciao
       

       
      Zachęcam do komentarzy i pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.