Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Perfumy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4196 odpowiedzi w tym temacie

#21 p0li

p0li
  • Użytkownik
  • 220 postów
  • Gadu-Gadu: 175936

Napisano 14 kwiecień 2007 - 09:49

chanel allure homme oraz yves rocher transat , natomiast żonie ostatnio nabyłem w luxemburgu paco rabanne ultraviolet (2/3 ceny w pl)
  • 0

#22 Gość_amator3nr_*

Gość_amator3nr_*
  • Gość

Napisano 14 kwiecień 2007 - 14:19

Ralph Lauren - Polo Black.
  • 0

#23 artisan

artisan
  • Użytkownik
  • 516 postów

Napisano 14 kwiecień 2007 - 18:32

A mnie wkurza jak jest jakiś zapach który polubię, a po jakimś czasie okazuje się że już go nie ma bo został wycofany.
:evil:

no właśnie, kiedyś moim ulubionym zapachem damskim było Kenzo Jungle Tiger, gdy jakiś czas temu chciałem kupić żonie, okazało się że już nie ma :cry: najbliższy podobny zapach to CK Truth
  • 0

#24 Nagib

Nagib
  • Użytkownik
  • 255 postów

Napisano 14 kwiecień 2007 - 18:52

Witam:
Z zegarkowego bieguna Alfred Dunhill - DunhillMan oraz Desire.
Na uzupełnienie: Azzaro, zielony Polo Lauren, CK Obsession, Versace Fraiche, Mexx Ice Touch.
  • 0

#25 Remy

Remy
  • Użytkownik
  • 526 postów

Napisano 14 kwiecień 2007 - 21:46

A mnie wkurza jak jest jakiś zapach który polubię, a po jakimś czasie okazuje się że już go nie ma bo został wycofany.
:evil:

no właśnie, kiedyś moim ulubionym zapachem damskim było Kenzo Jungle Tiger, gdy jakiś czas temu chciałem kupić żonie, okazało się że już nie ma :cry: najbliższy podobny zapach to CK Truth

Tiger
http://www.allegro.p...edp_100ml_.html

Obecnie- zrobiło się ciepło używam:
- Creed Imperial Milessmie,
- J.Pozo Quasar,
-Chopard Casran,
-D&G Masculine

testuję Gucci PH II, Lancome Hipnose.

Oprócz tego mam jeszcze jakieś Gucci, Chopard, D&G, Escada, YSL, Rochas, Cascharel, Tierry Mugler, CK, Givenchy...

W planach do kupienia Herrera for men, Gucci PH i coś na lato może Escada Sunset Heat albo 212... byle nie za dużo, bo pić się tego nie da (nie próbowałem) a półka też się kończy.
  • 0

#26 Gość_Byczytom_*

Gość_Byczytom_*
  • Gość

Napisano 14 kwiecień 2007 - 22:26

Davidoff "Goodlife" i Carolina Herrera "212"
  • 0

#27 Adi

Adi

mr

• Użytkownik
  • 4795 postów

Napisano 15 kwiecień 2007 - 17:29

To i ja się wypowiem, tym bardziej, że zapach to moja 3 pasja poza autami i zegarkami.
od 1997 roku regularnie co jakis czas Chanel Egoiste Platinum. Czasami przerywam - Dior Dune, Azzaro Homme, Chrome, Chanel Allure,
Teraz popsikuje Ck Truth, Geoffrey Beene Grey Flannel, Cerutti Si, Ale po kilku dniach znowu nie mogę się powstrzymać i polewam się Chanel Egoiste Platinum.
  • 0

#28 otho

otho

:::

• Użytkownik
  • 3970 postów

Napisano 15 kwiecień 2007 - 18:35

Był już taki temat i słusznie wylądował w koszu... :D
Zanim wyląduje ja dodam swoje: Creed x3, tj. "Millesime Imperial", "Royal Water", "Himalaya" (ten ostatni b. świeży), prócz tego Guerlain "Heritage", Boucheron "Jaipur" (ci, co lubią Creeda "MI" powinni go wypróbować, jest znakomity), Guerlain "Vetiver" oraz Cartier "Declaration Essence".
BTW, jak i w przypadku zegarków, i tu są in-house'y, gdyż np. "Fahrenheita" Diora czy też "Opium" YSL robi dla tych marek firma Fragonard (http://www.fragonard.com/), która sprzedaje je (i wiele innych) pod własnymi nazwami, także w Paryżu przy Blvd des Capucines (są wówczas oczywiście o wiele tańsze)...
  • 0

#29 artisan

artisan
  • Użytkownik
  • 516 postów

Napisano 16 kwiecień 2007 - 21:09

a to ciekawa informacja, akurat Fahrenheit to jeden z moich ulubionych, poza tym zależnie od nastroju, w tym kilka wymienionych wyżej, ale to podobnie jak ze zegarkami, zakładam w danym dniu ten który mi akurat poprawia odbiór zewnętrznego świata :D
  • 0

#30 sabuniek

sabuniek
  • Użytkownik
  • 348 postów
  • Gadu-Gadu: 703053

Napisano 17 kwiecień 2007 - 20:04

Od trzech lat niezmiennie Dior Fahrenheit i nie planuje żadnych zmian w tej kwestii!!
  • 0

#31 otho

otho

:::

• Użytkownik
  • 3970 postów

Napisano 19 kwiecień 2007 - 14:18

przecież wiem, że różne, ale jak dla mnie - profana - ich tonacja jest trochę zbliżona, choć oczywiście Jaipur jest mocniej orientalny.
  • 0

#32 MasterFan

MasterFan

RoyalOakFan

• Użytkownik
  • 4722 postów

Napisano 20 kwiecień 2007 - 10:32

Też lubię te tematy... :oops: 8)
Aktualnie najczęściej używane: Dior Homme /szczerze polecam, baaardzo specyficzny/, Mont Blanc Presence, BURBERRY London For Men, Chanel EGOISTE PLATINUM. Bardzo lubię Creed Himalaya, Fahrenheit'a, Allure'a i sport i wersję tradycyjną, Dune'a oczywiście, Boss'a Selection i rewelacyjny Biotherm Homme Aquafitness...

Marcin
  • 0

#33 Gość_JUSUP_*

Gość_JUSUP_*
  • Gość

Napisano 20 kwiecień 2007 - 12:07

Też lubię te tematy... :oops: 8)

Nie ma sie czego wstydzic :wink:

Na dniach powinienem otrzymac przesyłkę z wodą Parfums d'Empire- Ambre Russe. Bardzo specyficzny zapach, nie kazdemu może przypaść do gustu, ale mnie bardzo odpowiada 8)
  • 0

#34 doktor

doktor
  • Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 26 lipiec 2007 - 10:26

Jako nowy na forum tez napiszę czym się psikam :)
Mój ulubiony to narazie od paru lat Carolina Herrera 212, mam jeszcze Iseey Miyake, Emporio Armani, Allure Homme Sport. Psikam sie w zależności od dnia, nastroju i ubioru.
  • 0

#35 Gość_maestro_*

Gość_maestro_*
  • Gość

Napisano 26 lipiec 2007 - 10:46

Skoro ktoś już odświeżył ten temat to i ja się wpiszę, bo kilka dni temu dostawiłem sobie na półkę Clinique Happy - polecam, bardzo świeży, letni zapach 8)
  • 0

#36 cepeen

cepeen
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 26 lipiec 2007 - 11:16

Moja babcia zawsze powtarzała że elegancki mężczyzna powinien pachnieć mydłem i dobrymi cygarami :)

A tak na poważnie ostatnioYSR Hoggar, chociaż perfumy dla mezczyzn mi sie kojarzą średnio, preferuję czystość i brak zapachu niż nadmierną "aromatyczność" mężczyzny :)
  • 0

#37 sabuniek

sabuniek
  • Użytkownik
  • 348 postów

Napisano 26 lipiec 2007 - 13:25

A jak kiedyś słyszałem że prawdziwy męzczyzna powinien pachnieć po trochu dobrym perfumem, dobrą whisky i potem, nie wiem ile w tym prawdy i nie nam to osądzać. Niech panie sie wypowiedzą:)
  • 0

#38 chrono-craze

chrono-craze
  • Użytkownik
  • 2392 postów

Napisano 26 lipiec 2007 - 13:56

Ja kiedys slyszalem jak jakas pani przekonywala grono swoich absztyfikantow ze prawdziwy mezczyzna powinien pachniec "potem (feromony?) koniem (...) i tytoniem (?) " :)
Moze jakies obecne na tym Forum panie wypowiedza sie w tej materii, chetnie zapoznam sie z ich opinia w tej kwestii :) :) :)

#39 sabuniek

sabuniek
  • Użytkownik
  • 348 postów

Napisano 26 lipiec 2007 - 13:58

Ja kiedys slyszalem jak jakas pani przekonywala grono swoich absztyfikantow ze prawdziwy mezczyzna powinien pachniec "potem (feromony?) koniem (...) i tytoniem (?) " :)
Moze jakies obecne na tym Forum panie wypowiedza sie w tej materii, chetnie zapoznam sie z ich opinia w tej kwestii :) :) :)

Pytanie o jakiego konia pani chodziło :) sorry nie mogłem sie powstrzymać :twisted:

• 0

#40 chrono-craze

chrono-craze
  • Użytkownik
  • 2392 postów

Napisano 26 lipiec 2007 - 14:03

No wlasnie, taz chcialbym to wiedziec :!: :)
Niestety, nie pamietam zeby ta pani to sprecyzowala... :) :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 1 anonimowych