Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Brutal to taki klasyk zawsze do niego wracam po dłuższej przerwie. To tak jak z dobrym filmem  co jakiś czas idzie zobaczyć w telewizji byle nie za często. A konsul to dopiero brutal :)

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś z Was YSL Y - te nowe? jak z trwałością? Ostatnio powąchałem w douglasie i strasznie za mną chodzą, super zapach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie testów sklepowych (2x) słabizna (parametry). Sam zapach też w ogóle mnie nie urzekł ale wiadomo jak to jest ;)

Jeden mógłby wylać na siebie flakon i się inhalować, drugi omija szeeeerokim łukiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brutal to taki klasyk zawsze do niego wracam po dłuższej przerwie. To tak jak z dobrym filmem  co jakiś czas idzie zobaczyć w telewizji byle nie za często. A konsul to dopiero brutal :)

 

Consul jest świetny. Zapach paproci i mchu z 1973 roku. Brutal 4 lata młodszy i "brutal-niejszy" ;) ;)

 

Panowie, ma ktoś z Was YSL Y - te nowe? jak z trwałością? Ostatnio powąchałem w douglasie i strasznie za mną chodzą, super zapach

 

 

Po testach postanowiłem całkowicie go zlekceważyć, bo nie jest w moim odczuciu godzien uwagi. Byle jakie popłuczyny. Przykro mi pisać takie rzeczy o YSL  :( 


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze grono kolegow bardzo w temacie, wiec mam prosbe o polecenie jakiegos alternatywnego pachnidla..

 

od paru lat na co dzien uzywam Hermesa terre d'hermes, a zimowa pora na wieczorowe wyjascia Gucci guilty tego brazowego z dominujacym aromatem skory, moja kobieta mowi na niego "stajenny" ;), no i chcialbym cos nowego, zdecydowanie mocne, meskie nuty, skora, tyton itp. macie jakies typy?

 

z gory dzieki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalicytowałeś wysoko, więc trudno będzie sprostać twoim oczekiwaniom :).

Zaproponowałbym takie ciekawostki:

1. John Varvatos Dark Rebel- skóra jest, ale nie tak oczywista ja w Gucci Guilty Absolute

2.Swiss Arabian Al Basel- skóra, ale dość słodko i korzennie

3.Jacomo de Jacomo- skóry nie ma ale jest przyprawowo-korzennie,oryginalnie i dość wyrazisto

4.Versace Oud Noir- też bez skóry, ale ciężko, wyraźnie,chyba raczej na wieczór.

5.Bytom- słodko,leciutka nuty skóry, ale mocne,oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, z ta skóra to spokojnie, ten temat z nawiązką zapewnia mi Guilty, także to nie jest must have..

Zaraz sprawdzę Twoje propozycje i może uda się zamówić jakieś próbki.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Varvatos Dark Rebel jest coś co mnie odrzuca na otwarciu. Są to jakieś nuty podobne dla mnie do starego Kaniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie odbierasz ten zapach Bytomia. Dla mnie to są ultrazioła w otwarciu/sercu, a później hinduskie kadzidełko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem wszystkie Ideale od Guerlain i zdecydowanie wybieram cologne. Robi się cieplej więc znowu będzie jak znalazł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie odbierasz ten zapach Bytomia. Dla mnie to są ultrazioła w otwarciu/sercu, a później hinduskie kadzidełko. ;)

Oczywiście masz rację.Ziół tam też jest sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loco50 zaproponował Versace ON, i też mogę go szczerze polecić, warty sprawdzenia, ja go lubię.

Chciałbym wrócić jeszcze do kwestii LEN. Gdzieś tutaj natknąłem się na opinię, że komuś trąca nutą ogórka kiszonego :). Wydawało mi się to dość ciekawe i dziwne, bo w wypustach z 2016 i 2018, które znam i używam, nic takiego nie wyczuwam. Dzisiaj to się zmieniło. Dzięki koledze fidelio, od którego kupiłem LEN z 2013, po kilkukrotnej aplikacji na szyję, doznałem odkrycia ogórka kiszonego :) Ta nuta pojawia się dość zdecydowanie w tzw. otwarciu, potem powoli zanika, ale faktycznie jest! :) Od fidelia mam także LEN Sport, z którym to zetknąłem się po raz pierwszy przy wczorajszej aplikacji, i stwierdzam, że zapach także jest dla mnie stworzony :)

@fidelio, dzięki za oba odkrycia :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Spoko, cieszę się, że przypasowało ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten ogórek nie za bardzo mi podchodzi, więc na testy dostanie go syn, ale wersja Sport zagości u mnie na dłużej :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O słoiku ogórków pisałem ja. A i próbkę Sporta kiedyś Ci podrzuciłem. ;P

 

LENS to zdecydowanie jeden z moich faworytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, brz, teraz sobie przypomniałem o tym słoju z ogórkami :) Próbka LENS, którą od Ciebie dostałem, zapłodniła mnie skutecznie i akurat niedawno miałem okazję kupić pełnowartościowy flakon od fidelio, z czego bez namysłu skorzystałem :) Swoją drogą, chyba w końcu 'dorosłem' do wetywerii :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Tom Ford Grey Vetiver. Z klasą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam TFGV i jak dla mnie to kozackie perfumy, tylko ta cena ;)

 

Edit: teraz spojrzałem na i...y i widzę, że rzeczony TF jest w promocji za 379. Wszystko co z trójką z przodu, jest dla mnie jeszcze do przyjęcia :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Edytowane przez herbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na i.... y kupiłem 50-ke za jakieś dobre pieniądze. Nie pamiętam w tej chwili ile to było PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loco50 zaproponował Versace ON, i też mogę go szczerze polecić, warty sprawdzenia, ja go lubię.

Chciałbym wrócić jeszcze do kwestii LEN. Gdzieś tutaj natknąłem się na opinię, że komuś trąca nutą ogórka kiszonego :). Wydawało mi się to dość ciekawe i dziwne, bo w wypustach z 2016 i 2018, które znam i używam, nic takiego nie wyczuwam. Dzisiaj to się zmieniło. Dzięki koledze fidelio, od którego kupiłem LEN z 2013, po kilkukrotnej aplikacji na szyję, doznałem odkrycia ogórka kiszonego :) Ta nuta pojawia się dość zdecydowanie w tzw. otwarciu, potem powoli zanika, ale faktycznie jest! :) Od fidelia mam także LEN Sport, z którym to zetknąłem się po raz pierwszy przy wczorajszej aplikacji, i stwierdzam, że zapach także jest dla mnie stworzony :)

@fidelio, dzięki za oba odkrycia :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

 

 

W LEN z 2018 wyczuwam dla odmiany... marchew. Gdzieś o tym czytałem i nawet mnie to rozbawiło, aż któregoś dnia... faktycznie ją poczułem ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W LEN z 2018 wyczuwam dla odmiany... marchew. Gdzieś o tym czytałem i nawet mnie to rozbawiło, aż któregoś dnia... faktycznie ją poczułem ;)

Z dwojga 'dziwactw' to już wolę tę marchewkę, aczkolwiek nie wyczuwam jej jeszcze :)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W LEN z 2018 wyczuwam dla odmiany... marchew. Gdzieś o tym czytałem i nawet mnie to rozbawiło, aż któregoś dnia... faktycznie ją poczułem ;)

Mi nie podpasował i poszedł do ludzi.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno miałem okazję kupić pełnowartościowy flakon od fidelio, z czego bez namysłu skorzystałem :) Swoją drogą, chyba w końcu 'dorosłem' do wetywerii :)

Sam uderzyłem z wiadomością do Rafała, ale mnie ubiegłeś. Może to jednak dobrze dla mnie, skoro ogórek w tym flakonie wyraźnie obecny? ;) Na jesień/zimę spróbuję przystawić się do A L'extreme, choć bardziej niż Encre Noire przypomina mi w sumie Bvlgari Man in Black.

 

A "chyba w końcu dorosłem do wetywerii" jest dość ciekawym stwierdzeniem, jeśli masz w domu 4 flakony Encre Noire. :D

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...)

 

A "chyba w końcu dorosłem do wetywerii" jest dość ciekawym stwierdzeniem, jeśli masz w domu 4 flakony Encre Noire. :D

Już 'tylko' trzy, Łukaszu, ten z ogórkiem od Rafała powędrował wczoraj do syna :). Jeśli w EN też jest wetyweria, to jakoś szczególnie jej w nim nie wyczuwam, dopiero ENS objawił mi się całą jej mocą. Z tym powonieniem u mnie nie jest najlepiej, a wszystko prawdopodobnie przez skrzywioną przegrodę nosową ;)

 

Tapatalk@OnePlus A6000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.