Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że z licencjonowanej perfumerii

 

Co to ma znaczyc mozesz wyjasnic ?

 

Idole z quality w warszawie a reszta z allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iceman

Z trwałych,z założenia letnich wód moge ci polecić Azzarro Chrome,Dunhil desire blue,kenzo pour homme lecz to będa zapachy bardziej morskie niż owocowe..

 

Bulgari Blv pour Homme-oryginalny cytrusowo-przyprawowy,bardzo fajny.

Truth Calvin Klein- lekki, świeży i trwały

Carolina Herrera Herrera Aqua - cytrusy z kardamonem,liśćmi bambusa, ambrą i wetiwerem

Sander for Man - Jil Sander,w miarę świezy,wedłu mnie świetny na lato,ewentualnie letnia wersja Sander Sun Men

Clinique happy,to juz typowo owocowy,letni zapach.

 

Tych zapachów naprawdę jest bardzo dużo i można by o nich pisać jeszcze długo...wybierz się do perfumerii i sam sprawdz co tobie się najbardziej podoba..nie kupuj tylko zapachów oklepanych do maksimum typu acqua di gio i tym podobnych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CK One Summer jest tragiczny, zapach raczej dla nastolatki niz mezczyzny. Za slodki, za cytrusowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja hm mam już ich tyle ze nie wiem czym mam pachnieć ale ostatnio jakoś mi przypadł do gustu CD HOMME i RL POLO black a od zawsze mam ESCAPE a żonka uuu........... Jadore jest super a ostatnio SISLEY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Forum zegarkowe, a mój pierwszy post o perfumach. Ale niech będzie. Aktualnie Adidas Moves - z braku laku. Poprzednio: Dunhill X-centric i Blue Desire, Kenzo Pour Homme, Chanel Egoiste, Dior Dune, Armani Emporio, Hugo Boss Boss. Żaden nie rzucił mnie na kolana. Nadal szukam. Do wypróbowania dalszych kilkanaście.

 

Pozdrawiam M.


Omnia mea mecum porto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Dolce&Gabbana pour homme-"granatowa"....


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartez
..

 

Bulgari Blv pour Homme-oryginalny cytrusowo-przyprawowy,bardzo fajny.

Truth Calvin Klein- lekki, świeży i trwały

Carolina Herrera Herrera Aqua - cytrusy z kardamonem,liśćmi bambusa, ambrą i wetiwerem

Sander for Man - Jil Sander,w miarę świezy,wedłu mnie świetny na lato,ewentualnie letnia wersja Sander Sun Men

Clinique happy,to juz typowo owocowy,letni zapach.

 

..

 

Dziękuję za podane propozycje. Szczególnie spodobała mi się Bulgari Blv pour Homme. Nigdy o niej wcześniej nie słyszałem :-) Masz jednak rację, że najlepiej samemu coś poszukać. Szkopuł tkwi w tym, że nie zawsze można zagospodarować odpowiednią ilość czasu ;-)

Pozdrawiam

Bartez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11

A temat o papierze komuś przeszkadzał. Ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfumy? Temat jak każdy inny...

 

Już można pomyśleć o jesieni.

Planuję kupić:

- M7 YSL bo kończy mi się Idole de Lublin.

-Gucci Pour Homme fajny i nie jest tak mocny jak Gaiac Micaleff.

może jakąś nowość o ile coś mnie zainteresuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iceman
A temat o papierze komuś przeszkadzał. Ciekawe.

Ale w czym problem...nie odpowiada tobie,to po prostu nie czytaj zamiast pisac niepotrzebne komentarze.

Temat jak każdy inny w off topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darek_ad73

Na codzień używam STR8 original a od święta Deep Woods.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo bawia mnie nazwy podrobek pamietam Bruno Banal, Gepardo (puma) ... reszta mi wyleciala z glowy;)


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSUP
Lubin - Idole

 

Gratuluję wyboru, wg mnie świetna woda, niedawno tez jej uzywałem.

 

 

Teraz zastanawiam się nad zapachem na chłodniejsze dni. Mam dwa typy, ale jeszcze nie wiem, na który się zdecyduję.

 

1. Parfums M. Micallef - Gaiac

2. Creed - Royal Delight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11
Ale w czym problem...nie odpowiada tobie,to po prostu nie czytaj zamiast pisac niepotrzebne komentarze.

Temat jak każdy inny w off topic.

 

Temat papieru też był inny, i zamieszczony w off topie, a spadł.

Niestety nie zrozumiałeś kontekstu mojej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cerutti Image (to ten ulubiony, od paru lat), Ambre Baldessarini (ostatnio u mnie robi furorę) a także Davidoff Silver Shadow (najczęściej na wieczór)...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, skąd sprowadzacie zapachy niedostępne w Polsce? Np. Creed'a? Amazon USA czy można gdzieś bliżej?


Omnia mea mecum porto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chanel Egoiste Platinum. Znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSUP

Tsuki przecie to jest "OT", więc dziwi mnie Twoj komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iceman

Post Tsukiego jest jak lokata..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam w wątku kosmetycznym. Goli/golił się ktoś brzytwą? Wpadła mi w ręce ale chcę jeszcze pożyć. Co się z tym robi? Czym się ostrzy i jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzytwę ostrzy sie na specjalnym pasku skórzanym, potem można zastosować normalna piankę do golenia .......... i do dzieła, ale lepiej zrób to jeżeli nie będziesz musiał później wychodzić z domu parę dni :P No i uważaj na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapytam w wątku kosmetycznym. Goli/golił się ktoś brzytwą? Wpadła mi w ręce ale chcę jeszcze pożyć. Co się z tym robi? Czym się ostrzy i jak?

 

Do ostrzenia służą dwa gadżety - marmurek działa na zasadzie kamienia szlifierskiego przy mocnym stępieniu brzytwy lub gdyby pojawiły się zadziory - trzeba mieć sporą wprawę aby nie zniszczyć ostrza, oraz pas skórzany, o którym pisał Marekp do codziennego ostrzenia. Jeśli wpadła Ci w ręce jakaś starsza brzytwa poszukałbym kogoś kto potrafi ją fachowo oczyścić i naostrzyć (niestety o takich coraz trudniej) - nie oddawaj jej do punktów szybkiej obsługi bo ją zniszczą. Co do golenia to więcej strachu niż na to zasługuje ważne są dwie rzeczy, po pierwsze nie wolno się spieszyć - trzeba się golić płynnymi, krótkimi ruchami - zapomnij o reklamach gilette gdzie gość ciągnie maszynką przez całą twarz - z brzytwą ten numer nie przechodzi i druga sprawa zawsze brzytwa musi być ustawiona prostopadle do kierunku ruchu ręki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.