Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dziś tak. Dziadkowo😁

 

 

 

 

DSC_0063.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyjątkowa noc to i perfumy muszą być wyjątkowe. To zdecydowanie najlepszy Malaki z serii. 

 

Co do Joopa homme to bardziej przekonała mnie wersja dezodorant o delikatniejszym stężeniu. 

IMG_20221231_144011_001_COVER.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten Szop jest ok. A Joopa mogę oddać, zaslodził mnie do zemdlenia. To chyba dezodorant jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak Wy to robicie że używacie jednocześnie po kilka zapachów? Abstrahując od męskiego minimalizmu, wygodnictwa czy logicznej spójności jak to się ma do szczątkowego utrzymywania zapachu na skórze, ubraniach . Pytam serio bo ja od lat używam tylko dwóch ( nawiasem mówiąc od lat dwóch tych samych ) zapachów - cięższych nut w sezonie jesień- zima, lżejszych na wiosna- lato. Poza lenistwem i minimalizmem najbardziej przekonuje mnie właśnie symbioza ze skórą/ ubraniem…a może to tylko mit?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo, to taki sam p... c😁 jak kolekcjonowanie zegarków, noży czy ch... wie co tam jeszcze 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie dość że się człowiek wkręcił w te zegarki, to jeszcze te pachnidła. Choć i tak nie powinienem narzekać bo zarówno zegarki jak i zapachy preferuje ekonomiczne😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią. Facet powinien mieć 30 kilo żywej wagi być lekko pochylony do przodu u czuć go powinno na szare mydło😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, desmo napisał(-a):

Panowie, jak Wy to robicie że używacie jednocześnie po kilka zapachów? Abstrahując od męskiego minimalizmu, wygodnictwa czy logicznej spójności jak to się ma do szczątkowego utrzymywania zapachu na skórze, ubraniach . Pytam serio bo ja od lat używam tylko dwóch ( nawiasem mówiąc od lat dwóch tych samych ) zapachów - cięższych nut w sezonie jesień- zima, lżejszych na wiosna- lato. Poza lenistwem i minimalizmem najbardziej przekonuje mnie właśnie symbioza ze skórą/ ubraniem…a może to tylko mit?

Jaka symbioza? Nie rozumiem problemu. Codziennie biorę prysznic przynajmniej raz, a większość ciuchów noszę raz i wrzucam do kosza na brudy.

 

Wg statystyk, które starałem się prowadzic dość skrupulatnie z czystej ciekawości, w ubiegłym roku użyłem perfum 463 razy (171 różnych zapachów). A nie uznaję nadgarstkowych testów za „używanie” (nie doliczam takich przypadków), więc wszystkiego było pewnie nawet więcej.

 

A są tu jeszcze lepsi. :P

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhy, i na co to komu 😋 

 

Przyznam, że są dwie rzeczy na które zwracam uwagę u facetów w komunikacji miejskiej. Jedna to zegarki, a druga to zapach. Jestem na to wyczulony. Lubię jak ktoś używa fajnego zapachu, ale nie znoszę smrodu... 

😇

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, piku napisał(-a):

Hyhyhy, i na co to komu 😋 

 

Przyznam, że są dwie rzeczy na które zwracam uwagę u facetów w komunikacji miejskiej. Jedna to zegarki, a druga to zapach. Jestem na to wyczulony. Lubię jak ktoś używa fajnego zapachu, ale nie znoszę smrodu... 

😇

Ja facetów nie obwąchuję ale rozumiem przekaz 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Ja facetów nie obwąchuję ale rozumiem przekaz 😁😁

🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma wieczór tak

 

 

DSC_0097.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet flakon podobny. :P

Pasuje mi kilka flakonów i dekantów oddać z bólem serca w dobre ręce, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam do kontaktu przez PW. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś brutalnie, mesko, oldskulowo - testosteronowo 😁

 

 

DSC_0174.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wyrwalem wode po goleniu… 65 zl za flaszke- wzialem 3 😉

 

47A05926-1974-4D19-99EA-8307A654164C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2023 o 14:59, herbee napisał(-a):

Nice emoji846.png Wygląda jak perfumetka w Twojej grabie emoji6.png
 

Bo to 50-tka😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, arturlep napisał(-a):

@pawel007 podasz linka/miejsce?

 

na limango. Przyszlo do mnie w piatek ale zamawialem 09.01 .. trzeba sie czaic 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.