Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Co właśnie robisz! Ty i zegarek ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się, ale przyrost ceny jest zbyt duży i nieuzasadniony jak dla mnie. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przymiarka to moim skromnym zdaniem podstawa przed ostateczna decyzją. Jeśli natomiast sumo nie było zbyt duże to i Inox da radę. ;)

Sumo było na limicie, ale dawało radę  :)

Podoba mi się, ale przyrost ceny jest zbyt duży i nieuzasadniony jak dla mnie. 

1739 + koszt wysyłki na chrono24. Dla mnie jeszcze do zaakceptowania. I do scyzoryka będzie pasować  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalowy wyglądał na mojej ręce na za duży, ale możesz spróbować.

 

Paracord powinien rozwiązać problem paska :)

Edytowane przez Sebak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena rzeczywiście atrakcyjna w stosunku do salonowej.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cena rzeczywiście atrakcyjna w stosunku do salonowej.

Pewnie na przewalutowaniu trochę by mój bank zdarł, ale i tak wyszłoby taniej, niż w naszym pięknym kraju nad Wisłą  ;) No nic, będę myślał, ale to już raczej przyszły rok  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie tak daleko. :D Proponuje jednak przed tym wybrać się do salonu Victorinoxa i poprzymierzać. Nie chcę chwalić by nie wyjść na wielkiego wspieracza Victorinoxa, ale akurat tak się składa, że śledzę kolejny propozycje tej marki od momentu wprowadzenia INOXA i naprawdę jest tam wiele ciekawych modeli i to nie tylko w kwarcu w przyzwoitych cenach, ale przede wszystkim w dobrej jakości wykonania. Mam wrażenie że firma ma dobrą jakość we krwi, to ważne.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To wcale nie tak daleko. :D Proponuje jednak przed tym wybrać się do salonu Victorinoxa i poprzymierzać. Nie chcę chwalić by nie wyjść na wielkiego wspieracza Victorinoxa, ale akurat tak się składa, że śledzę kolejny propozycje tej marki od momentu wprowadzenia INOXA i naprawdę jest tam wiele ciekawych modeli i to nie tylko w kwarcu w przyzwoitych cenach, ale przede wszystkim w dobrej jakości wykonania. Mam wrażenie że firma ma dobrą jakość we krwi, to ważne.

Coś w tym jest, o scyzorykach mogę się wyrażać w samych superlatywach  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od scyzoryków się zaczęło, a teraz to niesamowita gama noży, walizki, torby, i ubrania, ale jak dla mnie to noże i zegarki.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Od scyzoryków się zaczęło, a teraz to niesamowita gama noży, walizki, torby, i ubrania, ale jak dla mnie to noże i zegarki.

Ja sobie myślę, że jak ze scyzorykami jest dobrze, to i z zegarkami też tak musi być  :) A Twój głos Staszku tylko mnie w tym przekonaniu utwierdza  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie myślę, że jak ze scyzorykami jest dobrze, to i z zegarkami też tak musi być  :) A Twój głos Staszku tylko mnie w tym przekonaniu utwierdza  :)

 

Ich scyzoryki to był podstawowy suwenir kupowany na szwajcarskich lotniskach....aż do zamachu na World Trade Center - wszedł zakaz wnoszenia ostrych narzędzi na pokład itd. Więc Victorinox musiał sobie wymyśleć nowy produkt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co można robić w taka pogodę, od dwóch dni odśnieżam wjazd do domu, a pług śnieżny na zmianę z opadami śniegu tylko czyhają by znów sprawić mi przyjemność. :)

post-57210-0-22965500-1548494893_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A co można robić w taka pogodę, od dwóch dni odśnieżam wjazd do domu, a pług śnieżny na zmianę z opadami śniegu tylko czyhają by znów sprawić mi przyjemność. :)

Ja bym mojego pod taki mankiet nie pchał :/ Muszę się zacząć nim cieszyć zamiast chuchać i dmuchać...

Tymczasem pilot pomagał latać naleśnikom :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W sumie do latających naleśników to pilot zdecydowanie pasuje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mojego pod taki mankiet nie pchał :/ Muszę się zacząć nim cieszyć zamiast chuchać i dmuchać...

 

Odśnieżanie nie jest czymś aż tak niebezpiecznym. Mam zegarek do zadań specjalnych INOX, ale on trafia na nadgarstek w sytuacjach naprawdę ekstremalnych, w pozostałych musza poradzić sobie "normalne". Szanuję zegarki, ale nie traktuje ich ja bóstwa. Każdy zegarek który żyje ze mną ma prawo mieć rysy tak jak ja mam zmarszczki. :D  ;)   


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jutro mamy sprawdzian z działań pisemnych :-)

post-34987-0-67864300-1548575531_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Żona i dzieci śpią a ja właśnie słucham Bacha w interpretacji trio jazzowegopost-105307-0-78772200-1548883548_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kręgle? W środku dnia? :)

Tak, z moimi synami :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawi mnie reakcja ludzi kiedy nagle (często w miejscach publicznych) ktoś z klubowiczów wyciąga telefon i robi zdjęcie.... nadgarstka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Póki co, nie zwracam na to uwagi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.