Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Dingo

Recenzja GW-A1000FC

Rekomendowane odpowiedzi

Też dostałem i jak zobaczyłem co mają w outlecie to ich wyśmiałem :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale co, trzeba jeździć po salonach i szukać dobrych cen? ^_^

Tak wynika z maila, bo na stronie nie ma dobrych cen.

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy dostaliśmy tego samego emilka :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gw 3000 na kajdanie jest za 1400 :D ale z tego co pamiętam to w tamtym roku był dostępny przez jakiś czas za 900 więc jeszcze pewnie opuszcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej przecenione są jakieś wynalazki typu Nautica, Pulsar, Lorus no i kilka Edifice się trafiło.

GWN-1000 na 1820 z 2600 zbili, ale tylko żółty i niebieski.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gulfmaster kosztuje teraz tyle w TT w promocji, co u seqndusa mamy na co dzień... Nie wiem skąd oni / TT / biorą te ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny dystrybutor.

Czynsze salonów.

Wypłaty pracowników.

 

Stąd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny dystrybutor.

Czynsze salonów.

Wypłaty pracowników.

 

Stąd :)

 

S.....s też jest oficjalnym dystrybutorem, tylko asortyment mniejszy, a ceny jakby atrakcyjniejsze ;)

Co do reszty, to jak wytłumaczyć temat, gdzie czasami wychodzi taniej o 1/3 zakup poza PL z przesyłką, cłem, itp, itd z zagranicznych sklepów? Raczej za darmochę nie oddają, też muszą zarabiać :)

Co do ,,salonów'' TT, to raz się tylko spotkałem ze sprzedawczynią, która miała pojęcie o czym rozmawia, a reszta, to jakaś inna rzeczywistość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze się nie spotkałem, aby ktokolwiek w TT wiedział o co go pytam.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz się zdarzyło :) I było to w outlecie, gdzie kupiłeś mr-g ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz a ja tej Pani z tego outletu nie wspominam dobrze przez telefon ale może jakaś inna była :)

A bywasz w tym outlecie czasami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem się zdarzy ;-)

Ostatnio nic ciekawego nie było ani cenowo, a tym bardziej do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyvten zegarek ma funkcje powiadamiania o pelnej godzinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebralem dlugo wyczekiwanego GW-A1000-1aer. Wyglada super. To jak genijalnie chidza wskazowki to az sie sama buzka cieszy:) Ale niestety trafilem chyba wadliwy egzemplarz. Nie dziala mi koronka. Wykrecam a ona nie zalapuje:( naciskam przekrecam wyskakuje i nic. Przekrecan bezz dociskania wyskakuje ( powinno sie tak dac w ogole ? ) wyskakuje i nadal nic:( pojde jutro do serwisu... mige to robic zle ? Albo moglem to juz zepsuc ? Jestem zdegustowany takim czyms. Pierwszy raz g shock mi sprawia problemy... a uzywam ich od 20 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebralem dlugo wyczekiwanego GW-A1000-1aer. Wyglada super. To jak genijalnie chidza wskazowki to az sie sama buzka cieszy:) Ale niestety trafilem chyba wadliwy egzemplarz. Nie dziala mi koronka. Wykrecam a ona nie zalapuje:( naciskam przekrecam wyskakuje i nic. Przekrecan bezz dociskania wyskakuje ( powinno sie tak dac w ogole ? ) wyskakuje i nadal nic:( pojde jutro do serwisu... mige to robic zle ? Albo moglem to juz zepsuc ? Jestem zdegustowany takim czyms. Pierwszy raz g shock mi sprawia problemy... a uzywam ich od 20 lat.

Samo wyskoczenie koronki nie uruchamia jej działania. Trzeba jeszcze ją delikatnie wyciągnąć ;)

Jak wykręcisz koronkę i już wyskoczy to wyciągnij ją - zegarek powinien "piknąć"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

A ja panowie poprosze o takie lopatologiczne wyjasnienie funkcji '' FLY BACK''

 

czy to znaczy tyle ze jak sobie wystartuje samolotem i polece na poludnie..to np po wlaczeniu funkcji ''FLY BACK'' zegarek skieruje mnie do punktu startu? czyli na polnoc?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gw-a1000 flyback tylko resetuje i startuje stoper za jednym przyciśnięciem. :)

 

Co do tej koronki to też tak jak miałem w gulfmasterze, bo był to mój pierwszy zegarek ze Smart Access. Byłem gotowy już wracać do sklepu, bo myślałem, że mam uszkodzony egzemplarz, ale było za późno i wszystko pozamykane

Sprawdziłem na filmach na YT jak to wygląda i się okazało, że trzeba odblokować i jeszcze wyciągnąć koronke aby się nią posłużyć :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

czyli w zegarku GW A1100 funkcja bedzie miala to samo zadanie...no nic,dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za pomoc. Faktycznie wszystko gra.To moja pierwsza koronka i nowa przygoda.  Ale przeczytalem instrukcje 2 razy i to jest zle opisane, moze w orginalnej jest lepiej, niestety jej niemam. Zegarek daje rade, ale bede szukał bransolete  do tego zegarka  bo wyglada wtedy calkiem inaczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.