Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: ETERNA kolekcja Eternity – dla miłośników stylu vintage

Rekomendowane odpowiedzi

2446fed04528c87c6be7708f0052c2c9_M.jpg
James Jones dokonał rzeczy fenomenalnej – stworzył dzieło, które stało się fundamentem dla jednego z największych filmowych klasyków Hollywood. Powieść Stąd do wieczności i ekranizacja o tym samym tytule wpisały się na stałe nie tylko w amerykańską, ale i europejską kulturę. Burt Lancaster, Frank Sinatra, Deborah Kerr – światowe sławy…


Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, klasyczny garnitur. Przygarnąłbym tego w stali z szarą tarczą.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary w stali faktycznie bardzo klimatyczny.

Autorka artykułu, zapomniała tylko jakoś zgrabnie połączyć choćby jednym zdaniem "filmowy wstęp", z dalszą częścią.

Choćby dopisanie we wstępie oryginalnego tytułu, (From Here to Eternity) wyjaśniłoby skąd inspiracja filmem.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też odczułem ten brak ciągłości myślowej.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z uwagą dotyczącą braku ciągłości...

 

Wstęp:

 

"James Jones dokonał rzeczy fenomenalnej – stworzył dzieło, które stało się fundamentem dla jednego z największych filmowych klasyków Hollywood. Powieść Stąd do wieczności i ekranizacja o tym samym tytule wpisały się na stałe nie tylko w amerykańską, ale i europejską kulturę. Burt Lancaster, Frank Sinatra, Deborah Kerr – światowe sławy aktorstwa w jednym miejscu – efekt nie mógł być inny niż Oscar, wielokrotne do niego nominacje, dwa Złote Globy oraz szereg innych znaczących nagród.

 

Dowodem na niebywały sukces jest fakt, że nieprzerwanie od niemal 20 lat jest obecna na liście stu najlepszych amerykańskich produkcji filmowych."

 

Przejście / łącznik:

 

"Ze względu na wspólne elementy w nazewnictwie oraz konwencję manufaktura wyraźnie nawiązuje do wspomnianego wyżej filmu. Odbiorcami mają być miłośnicy stylu vintage w pełni doceniający jego wysublimowaną elegancję oraz szyk, zarówno kobiety jak i mężczyźni."

 

Zakończenie (łącznik ze wstępem):

 

"Prewitt z filmowej adaptacji Stąd do wieczności, jako pełen testosteronu i męskich cech żołnierz, byłby nikim gdyby nie Lorene – postać drugoplanowa, jego nieco zwariowana dziewczyna. W tym przypadku jest niemal tak samo, Eternity  bez kobiecego akcentu byłoby aż "za bardzo” vintage."

 

Wszystko jak należy !

 

A męski model faktycznie bardzo ładny, do mnie też przemawia ten ze stalową kopertą.

 

Kwestia może jedynie relacji ceny do tego, co oferuje... bo mimo wszystko jest to "prosty" model, z mechanizmem Sellita, za 7 tys zł .

 

ale ja lubię klasyczny styl, i uwielbiam zegarki vintage,

 

pozdrawiam serdecznie,

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "since 1856" jest fatalne, z tego powodu nie kupilbym tego zegarka. Kretynski pomysl


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.