Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

franek12

Zegarek męski do 7000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Poszukuję męskiego zegarka w stylu klasycznym do 7000 zł, mam na oku 2 modele:

 

- Frederique Constant Classics Moonphase & Date - FC-335MC4P6

http://www.dolinski.pl/images/detailed/0/FC-335MC4P6.jpg?t=1420815277

 

- Maurice Lacroix LES CLASSIQUES DATE - LC6098-SS001-130-2

http://www.chronoline.de/media/catalog/product/cache/1/image/2400x3200/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/l/c/516698c7990fa0249f40562ef5659b03/maurice-lacroix-les-classiques-date-lc6098-ss001-130-2.jpg

 

Może macie jakieś inne interesujące modele? Ma to być zegarek codzienny do casual'owego stylu ubioru.

 

Wymagane cechy:

- mechaniczny automatyczny/ręczny

- datownik

- biała tarcza (bądź inne odcienie bieli, nie lubię ciemnych tarczy)

- pasek skórzany

 

Mile widziane detale jak:

- giloszowany cyferblat

- otwarty balans

 

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longines Master w zależności w jakiej wielkości ale do 42mm w standardowej wersji jest do złapania w cenie w której podałeś (ofc. jeszcze można coś urwać z tych cen)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten Hami.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dopuszczasz używane to polecam Omegę Aqua Terra. A otwarty balans jeszcze przemyśl, zwłaszcza przy klasycznym zegarku.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś czasem zdecydował się na jakiegoś Maurice to pamiętaj,że bez problemu znajdziesz każdy model za 1/2 ceny katalogowej bo ich ceny katalogowe są zawsze z kosmosu.

 

Przyjrzyj się zaproponowanemu Hamiltonowi Spirit of Liberty - klasyczny i bardzo bardzo ciekawy.

 

Ja tam lubię otwarty balans także odradzać nie będę - spójrz na Eposa bo ma to pięknie zrobione, a jaki ładny mechanizm do podziwiania :) Tylko są dość duże 43 mm.

post-12004-0-01059200-1467114029_thumb.jpg

post-12004-0-25936300-1467114031_thumb.jpg

post-12004-0-01453300-1467114077.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś czasem zdecydował się na jakiegoś Maurice to pamiętaj,że bez problemu znajdziesz każdy model za 1/2 ceny katalogowej bo ich ceny katalogowe są zawsze z kosmosu.

 

Przyjrzyj się zaproponowanemu Hamiltonowi Spirit of Liberty - klasyczny i bardzo bardzo ciekawy.

 

Ja tam lubię otwarty balans także odradzać nie będę - spójrz na Eposa bo ma to pięknie zrobione, a jaki ładny mechanizm do podziwiania :) Tylko są dość duże 43 mm.

Gdzie/jak bez problemu znajdę każdego ML za połowę ceny katalogowej? 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdego nie :)

starsze modele tak.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK trochę uprościłem - ale wybór duży na allegro od sprawdzonych i pewnych sprzedawców. Ceny czesto prawie polowe mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie propozycje, poszukałem jeszcze trochę, zobaczyłem na żywo interesujące mnie modele:

 

maurice-lacroix-les-classiques-date-lc60057931_AA01.jpg340346903_MV_ZM_JAR.jpgCo możecie o nich powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Francua
    • Przez Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.






    • Przez Kacperek_77u
      Przeglądając forum zawsze brakowało mi tego tematu gdzie można by było pokazać aktualną wschodnią sytuacje z zegarkami lub pogadać o późnych rusach
       
      Jako pierwszy post odrazu zadam pytanko-co myślicie o tym?
      https://www.facebook.com/100064452019478/posts/pfbid0bdxJCFyPFup3ZVNeUDKFeFW1fi3KRnuatkL7mwytZbRBph2wfrwLBjMEzKUFNksdl/?sfnsn=mo
       
    • Przez christ0ff
      Witam.
       
      Poszukuję paska gumowego do zegarka Ball Engineer Hydrocarbon Submarine. Nowy lub używany.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.