Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

albiNOS 01

Hasło dla Policji

Rekomendowane odpowiedzi

Już tłumaczę o co chodzi. Szukam inspiracji dla policyjnego hasła, takiego znaku rozpoznawczego, coś jak ,,to protect and serve" czyli chronić i służyć na amerykańkich radiowozach.

Ważne. Temat nie dotyczy wszelkiej maści żalów i pretnsji co do wskazanej instytucji, wszelkiego narzekania i temu podobne. Jak coś to można założyć oddzielny wątek. Pozdrawiam.

post-70090-0-36231600-1466699082_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, najbardziej logiczne wydaje się być " chronić i służyć " od tego w końcu są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zgadzam sie, tu nie chodzi o negatywne haslo laczace Policje z pobiciami na komisariacie osob zatrzymanych czy zgonow.

Zadnych samobojstw policjantow na posterunku (szczegolnie z broni sluzbowej) i tym podobne afekty.

Tu chodzi wylacznie  o dobrze kojarzace sie haslo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jednym z Waszych celów jest promowanie szeroko pojętej edukacji zegarkowej.

Moim celem oprócz w/w jest dbanie o dobre im ię formacji w której pracuję, a także promowanie takich zachowań wśród policjantów.

Jak powiedziałem, chętnych do wygłupów zapraszam do innego wątku.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to nie miejsce na takie pytania.( fora internetowe nie związane z branzą)

Więcej będzie złosliwości niż merytoryki...

Sugeruje poprosić o zamknięcie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Powinniśmy się szanować. Uważam, że formacja pracuje coraz lepiej a my powinniśmy ją wspierać. Co do hasła popieram "chronić i służyć".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukradną zegarki - larum i policja a jak ktos chce coś fajnego wymyślić to już zaczynają się dziwne teksty, nicon daruj sobie


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

ukradną zegarki - larum i policja a jak ktos chce coś fajnego wymyślić to już zaczynają się dziwne teksty, nicon daruj sobie

Dokładnie. Przypomniało mi się... :)

:):):)

Dres w kryzysowej sytuacji dzwoni "na psy" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre :)

 

a chyab służyć i chronić mówi wszystko


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedziach widzę, że niektórych do dziś bolą kieszenie po kontakcie ze "znienawidzoną formacją".

 

Wysłane z Mi Note LTE 64GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

PZPN ma hasło "Łączy nas piłka",

Dla Policji proponuję "Łączy nas pałka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PZPN ma hasło "Łączy nas piłka",

Dla Policji proponuję "Łączy nas pałka"

Bolało czy było za mało ?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Bolało czy było za mało ?

 

albo za płytko

Nie rozumiem, hasło które podałem jest humorystyczne, nawiązuje do Euro 2016. W dodatku konkurs ogłosił komendant główny policji i ta propozycja internatów jest popularna

 

Tutaj można o tym poczytać http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Laczy-nas-palka-czyli-wasze-hasla-na-radiowozy-policji-00024168

 

Cebuli za dużo się najedliście czy o co chodzi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jednym z Waszych celów jest promowanie szeroko pojętej edukacji zegarkowej.

Moim celem oprócz w/w jest dbanie o dobre im ię formacji w której pracuję, a także promowanie takich zachowań wśród policjantów.

Jak powiedziałem, chętnych do wygłupów zapraszam do innego wątku.

To że policja nie jest delikatnie mówiąc popularna wśród społeczeństwa to nie jest kwestia chwytliwego hasła czy braku P.R.-u . Sugeruję podjąć zupełnie  inne działania mające na celu odbudowanie zaufania ludzi do policji. Dopóki funkcjonariusze nie zrozumieją że to oni służą społeczeństwu a nie odwrotnie, żadne hasło tego nie zmieni. Sorry ale cała ta akcja to wyrzucanie kasy w błoto i pic na wodę. Yoda miał rację lepiej zamknąć ten temat, chcecie sobie robić PR - sorrki ale nie tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

PZPN ma hasło "Łączy nas piłka",

Dla Policji proponuję "Łączy nas pałka"

Haslo chyba nie przejdzie.Trzeba by bylo sprawdzic ile gejow pracuje w policji.A moze kolega, zalozyciel watku posiada takie informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję na nieco inny kierunek wątku. Nim się dym rozkręci, co by dalej nie zaogniać błędu jaki zacząłem, proszę o przeniesienie tematu do kosza.

Pozdrawiam.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haslo chyba nie przejdzie.Trzeba by bylo sprawdzic ile gejow pracuje w policji.A moze kolega, zalozyciel watku posiada takie informacje?

Wszyscy wyjechali do Danii, tam podobno 50% populacji to hehe.

Stąd uchodźców sprowadzają.....bo dzietnosc spadła


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHWDP.

Chwała Wam Dzielni Policjanci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, hasło które podałem jest humorystyczne, nawiązuje do Euro 2016. W dodatku konkurs ogłosił komendant główny policji i ta propozycja internatów jest popularna

 

Tutaj można o tym poczytać http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Laczy-nas-palka-czyli-wasze-hasla-na-radiowozy-policji-00024168

 

Cebuli za dużo się najedliście czy o co chodzi? :)

 

Chodzi o to, Kolego,  że masz w trąbce to, o co autor tematu prosił.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHWDP.

Chwała Wam Dzielni Policjanci.

 

+100

O właśnie to miałem zasugerować, pomimo tego, że wcale nie mam kilkunastu lat.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach zarządzania prywatnym folwarkiem zamykam ten temat.

Żenada.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwała Wam Dzielni Policjanci to niezły pomysł. Piszę na serio! W idealny sposób rozładuje negatywną konotację tego skrótu.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lincoln Six Echo
      Zmieniłem hasło do logowania na forum i mam dziwny problem - może dla informatyka pierdoła, ale ja nie bardzo wiem, w czym rzecz. Otóż po zmianie hasła, nie da rady zalogować się na forum przez Operę. Natomiast na Chrome logowanie odbywa się bezproblemowo, jednak po dłuższym braku aktywności, następuje wylogowanie. Przez "dłuższy" (nie mierzyłem dokładnie) rozumiem, powiedzmy, pół godziny.
       
      Macie jakiś pomysł, w czym może tkwić problem? Dodam jeszcze, że używam nadal Windowsa XP.
    • Przez albiNOS 01
      Jakie jest Wasze zdanie. Czy fotoradary pełnią rolę zarobkową, czy naprawdę wpływają na bezpieczeństwo. Wasze doświadczenia z tymi urządzeniami, co sądzicie o tych z ITD a tych stawianych przez Straże Gminne/Miejskie. Zapraszam do dyskusji lub po prostu ,,wyżalenia się"
    • Przez Crank
      Witajcie,
       
      od kilku dni mam problem z logowaniem. Poza zalogowaniem z poziomu Facebook'a za każdym razem wyskakuje mi informacja mówiąca: błędna nazwa użytkownika lub hasło. Loguję się za pomocą FB, potem zmieniam hasło na nowe. Komunikat potwierdza poprawnie wykonaną czynność. Wylogowanie i próba zalogowania loginem i hasłem. Znowu błąd. Z poziomu tapatalk - błąd login/hasło. 
       
      Wygląda to tak, jakby dostep do konta na forum był jedynie możliwy za pośrednictwem Facebook'a. Tak jakby nick i hasło było nieaktywne? NIe wiem co zrobić...
       
      Proszę o pomoc,
      pozdrawiam,
      Michał aka Crank
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.