Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość D@dik

Twój Towarzysz na wakacje - 2016

Głosowanie na Towarzysza wakacyjnego 2016  

26 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość D@dik

Cześć

 

Za przyzwoleniem Moderatora chciałem zaprosić do wakacyjnej zabawy pokazującej, jak nasze radzieckie, socjalistyczne i noworuskie spędzają z nami upojne chwile wakacji ;-)

 

Zabawa w zasadzie będzie samoobsługowa (nie wystawiamy za kogoś) - no może jedynie można mieć prośbę o ciachnięcie przez Moda zegarka, który nie spełnia wymogów konkursu. Nie ma potrzeby zapisywania się do konkursu - wstawia zdjęcie kto czuje taką potrzebę. Każdy może brać udział w zabawie.

 

Regulamin zabawy

 

1.  W okresie 1.07.2016 00:00:00 do 10.07.2016 23:59:59 ;-)  uczestnik wstawia do wątku tylko 1 zdjęcie zegarka w wakacyjnym klimacie.

 

2. Zdjęcie ma być bez żadnych opisów i komentarzy i do czasu zakończenia wstawiania zdjęć (10.07.2016 23:59:59) nikt  nie gdera pod postami i w postach. 

 

3. Zegarek ma spełniać kryteria: musi być radziecki lub pochodzenia socjalistycznego (za wyjątkiem DDR) lub tzw. noworuski (z krajów utworzonych po rozpadzie ZSRR).

 

4. Oczywiście zegarek musi być częścią kolekcji wystawiającego zdjęcie.

 

5. Po okresie wstawiania zdjęć uruchamiamy ankietę i każdy może oddać wyłącznie 1 głos na najbardziej podobającą się mu aranżację (i oczywiście nie swoją). Po uruchomieniu ankiety można już w temacie pisać ochy i achy oraz robić wślizgi ;-).

 

6. Głosujemy w ankiecie do  17 lipca godzina 23.59.59  - po tej godzinie będziemy wszyscy widzieli kto wygrał.

 

Jest to Koleżanki i Koledzy zabawa.

Nagrodą będą dla nas wszystkich: świetne zapewne zdjęcia, emocje, inspirację czego brakuje nam w kolekcjach, a dla laureata - nieprzemijająca sława w internetach ;-)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sprostować jedna rzecz - na takie inicjatywy nie potrzeba "przyzwolenia" moderatora :)

 

Każdy konkurs który ma sens będę wspierał - w końcu po to walczylem o ten dział w naszym radzieckim temacie :) Konkurs zapowiada się ciekawie więc Ci co lubią się bawić wpewnie wezmą udzial. To nic nie kosztuje a adrenalina jest zawsze.

Zasady proste, nic tylko szukać odpowiedniego zdjęcia lub je zaaranżować jeśli ktoś akurat wakacjuje :D

Fajna inicjatywa. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

No nie wiem czy uda się zaaranżować zdjęcie wakacyjne, jeśli nie ma się urlopu do terminu publikacji zdjęć ani zdjęć archiwalnych z wakacji :) Co robić - trzeba zaimprowizować urlopowe zdjęcie w pracy i startować w konkursie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, kliknięcie :)

post-68064-0-15524600-1467485849_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

amf3.jpg


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kliknąć proszę w zdjęcie :D

post-71605-0-83176100-1468095537_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eGFyt1x.jpg

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
5581035_Ultimate_HDR_Camera_20160710_095

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie!? - proszę gospodarza zabawy o sygnał i sam się zbanuje ale nie mogę zostawić tego bez komentarza. Ostatni dzień, trudno. Kare przyjmę a skomentować muszę ;)

 

@eye_lip - zegarek na gumie? Sam szyles? :)

@Kwiatek- podoba mi się ... sposób na urlop :)

@frauszil - jak wyżej :)

Ed2

@Pavlitto84 - paliwo Ci sie kończy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

post-69664-0-16172100-1468177304_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rk7000 - to był dzień zwiedzania Budapesztu, w planie dnia baseny Szechenyi, a więc był diver i guma :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-61474-0-89682000-1468179192_thumb.jpg


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Koniec mistrzostw... TFU... wystawiania ;-)

 

Dzięki za fajne ujęcia - teraz głosujemy!!!

Każdy oddaje tylko jeden głos!

 

Widzę, że sowieckie nurasy w przewadze, ale Wasze głosy pokażą jaki wynalazek najbardziej się spodobał...

Cieszy fakt, że nasze socjalistyczne zasoby zegarkowe dzielnie uczestniczą w naszym czasie wolnym: od śniadania na trawie przez aktywne nadwodne oblucje, aż po piwne kontemplacje ;-)

 

Roman, Filip... gaduły jedne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibie zdecydowanie potwierdziły swoje panowanie jako zegarki wakacyjno/urlopowe. No bo kiedy jak nie latem można odpowiednio wyeksponować je na ręce nie zasłaniają rękawem swetra czy koszuli? :) Wszystkie stylkowki mają swój klimat! Pozdro!

Marcin, czy Ty jesteś... Birofilem??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Fakt amfibii obrodziło, z resztą wcale się nie dziwię.

Dla mnie zdjęcie D@dika to mistrzostwo świata ;)

 

Marcin - nie jestem birofilem, tylko konsumentem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie przesądzajmy o zwycięstwie Amfibii, jeszcze się wszystko może zdarzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się zdjęcie obywatela D@dik, ale nie mogę w nim dojść do ładu po co kłaść zegarek na pieczywie. Zdjęcie obywatela frauszil jest świetne, jednak bardziej kojarzy mi się z przerwą obiadową w pracy. Zdjęcie obywatela obywatela Mike S to 100% wakacji i choć brakuje mi na drugim planie Miss bikini to zgarnęło głos. Ogólnie poziom konkursu bardzo wyrównany, różnice znikome i zdjęcia których nie wymieniłem również są wspaniałe - gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbierałem kiedyś kapsle ...


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zdjęcie obywatela frauszil jest świetne, jednak bardziej kojarzy mi się z przerwą obiadową w pracy.

Piwko w przerwie w pracy... No to już luksus na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po głębokim zastanowieniu mój głos wędruje do kolegi  Eye_lipa :)

 

Piwko w przerwie w pracy... No to już luksus na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić

W Czechach do obiadu w przerwie w pracy jedno jest jest dozwolone ;p. Moje zdjęcie jest jak najbardziej wakacyjne :) Prim Pyzamo w ojczyźnie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Przmslwklt
      Cześć wszystkim!
       
      Jestem tutaj nowy, dlatego kłaniam się nisko. Mam na imię Przemek i jestem z Gliwic. Odkryłem forum jakiś czas temu, i trochę wkręciłem się w zegarki. 
       
      Dostałem od mojego dziadka niedawno zegarek, który chcę odrestaurować i doprowadzić do jak najlepszego stanu. Nie mam niestety pojęcia co to jest za model zegarka, nie ma nigdzie żadnych oznaczeń modelowych a i na necie nie udało mi mi się znaleźć tego czasomierza ani niczego co mogłoby mnie naprowadzić na jakieś oznaczenie modelowe. Sam dziadek też nie kojarzy takich detali, powiedział mi jedynie że dostał go jakieś 50 lat temu. Na boku zegarka widnieje oznaczenie "AU20.-". Wszystkie zdjęcia załączam to tego posta.
       
      Zegarek w środku wygląda jak nowy, co widać na zdjęciach, mimo to jednak nie działa - nie da się go nakręcić. Jak go dostałem to wskazówki (na zdjęciu już zdjęte) były mocno zagięte, przez co zablokowały się na jednym z indeksów i nie chciały iść dalej. W środku kręci się jakieś wahadełko (sorry, jeszcze uczę się nazewnictwa :D)
       
      Wymiary zegarka:
      Koperta:
      Wysokość/Szerokość (Bez koronki) - 34 mm
      Grubość - jakieś 3 - 4 mm.
      Szerokość Paska - 20 mm
       
      Bardzo proszę o pomoc we wskazaniu co to jest za zegarek, czy może być tak że jest on złocony?
       
      Poszukuję również części do tego zegarka:
      tarczy, dokładnie takiej samej jak na zdjęciu, szkiełka, oryginalnego albo zamiennika. Jeżeli ktoś ma, lub kojarzy kto może mieć, to proszę o kontakt
       
      Wszelkie rady, przemyślenia z Waszej strony jak najbardziej pożądane.




    • Przez Niusio30
      Witam, dostałam od dziadka zegarek kieszonkowy Cccp 1941-1945. Dziadek pochodzi z Ukrainy mówi że to oryginalny zegarek.
      Na internecie jest ich dużo, ale ponoć wzór z przodu na zegarze który ja posiadam jest bardzo rzadki.
      Może ktoś z was wie czy to prawda że ten model jest taki rzadki , czy jest to oryginalny zegarek?
      Nie mogę coś dodać zdjęć więc specjalnie wystawiłam go na "sprzedaż" ponieważ inaczej nie zobaczycie go.
      Wstawiam link do aukcji że zdjęciami
       
      https://www.gumtree.pl/a-zegary/zielona-gora/rosyjski-zegarek-1941+1945/1006791597990911270368709
      Zdjęcia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.