Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość D@dik

Twój Towarzysz na wakacje - 2016

Głosowanie na Towarzysza wakacyjnego 2016  

26 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam dylemat.

Zdjęcie  D@dika wiadomo - super.

Kolekcjonersko najbliżej mi do Rakiety ale najbardziej do noszenia lubię divery i co ciekawe to wszystkie trzy noworusy mi się podobają  :lol:

Mike S - następnym razem szukaj tła z postawionym żaglami  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Hej Towarzystwo... Już za niedługo kończymy głosowanie ;-)

 

W wątku o ...okolicznościach przyrody były propozycje, by zrobić jeszcze edycję sierpniową. Jeśli kto chętny spokojnie może skopiować zasady, podać nowe terminy i jedziemy ;-)

 

Przynajmniej sezon ogórkowy nam minie nieco ciekawiej ;-) Ja mam jeszcze od jutra wyjazdy w planach więc na pewno ruskie będą podróżowały ze mną ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiście oburza tak mała aktywność userów w tymże wątku. Przecież to podforum elitarne, skupiające elity. Trochę wysiłku społecznego obywatele! Dla dobra ogółu, zwlaszcza sprawiedliwej części świata miłującej pokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - przecież to jest zabawa  :D

Jest okres urlopowy i to nie jest dobry czas na konkursy ale przecież  kto chce to się bawi.

Organizator nie pozwolił na "wylewność" w pierwszej fazie więc troszkę nam związał ręce. 

Myślę że jakby ten punkt zmienić to powtórka na koniec sierpnia byłaby super i może kilku kolegów którzy planują urlopy później też by się przyłączyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuję na to, że mój komandir w matizie nie zawojuje konkursu.. do drugiej edycji przygotuję się lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Tadaaa.... gratulacje MIke S!!! Twój towarzysz najbardziej się spodobał. Zresztą nie bez powodu, bo kto by w nadmorskiej okolicy takiej ładnej amfibii nie założył  - jest świetna!

 

Dziękuje tym, którym się chciało w zabawie wziąć udział i pozdrawiam gorąco!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym serdecznie podziękować kol. D@dik'owi za organizację konkursu! Wspaniale się bawiłem planując, które zegarki zabiorę ze sobą na urlop, chociaż jednocześnie miałem pewne obawy, czy mój tykający bagaż nie przykuje zbytniej uwagi służb prowadzących odprawy na lotniskach ;) i w efekcie utracę moje ulubione eksponaty. 

 

Muszę przyznać, że wykonanie tego zdjęcia wymagało pewnego trudu, gdyż na widoczną na zdjęciu skałę musiałem się wspiąć - czego wcześniej nie robiłem ;), ale to czyni to zdjęcie jeszcze lepszą wakacyjną pamiątką :)

 

Jest to moja pierwsza wygrana, w jakimkolwiek konkursie na fotografię, zdjęcia zegarkom robię totalnie amatorsko i przy pomocy iPada, a podstawami techniki robienia zdjęć zainteresowałem się właśnie dzięki Wam Forumowi Koledzy i Waszym fantastycznym zdjęciom zegarków. 

 

Cieszę się niezmierni, że spodobało Wam się moje zdjęcie :).

 

Pozdrawiam wszystkich, którzy zaangażowali się w tę inicjatywę!

 

Michał

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję MikeS!

Wszytskie fotki były bardzo, bardzo ciekawe. Jedynie szkoda, że konkurs odbił się tak małym echem. Ale cóż... sezon urlopowy :)

 

Fajna inicjatywa.

 

PEACE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy! Podziękowania za konkurs:)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Gratulacje dla zwycięzcy, wspinaczka pewnie bez asekuracji, ale... czego się nie robi dla zwycięstwa :) Mike S Twoje zdjęcie faktycznie jest najbardziej wakacyjne ! Rodzaj zegarka oraz tarcza nawiązuje do pejzażu morskiego w tle :) Bransoleta mesh dodatkowo jako idealna na upały przypomina jaka to pora roku :) Ze swojej strony również dziękuję i kajam się - zaglądałem tutaj, ale w ostatniej chwili przypomniałem sobie o terminie zdjęcia i na szybko musiałem je wykonać podczas zakupów kilka h przed deadlinem. Obiecuję poprawę w bardziej wakacyjnym klimacie już na urlopie :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dowiedziałem się, że dział radziecki ma swój najważniejszy konkurs w grudniu. Za późno się dowiedziałem, bo też bym wziął udział. Ale w tym roku wystartuję, już buduję "reprezentację" na ten turniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Pavlitto84 pewno słyszał o zdjęciach do kalendarza naszego podforum ;-)

 

...no a teraz proszę o odzew szybki: mam zmieniać temat tego tematu na  Twój Towarzysz na wakacje - 2016 Lipiec i szykować temat Twój Towarzysz na wakacje - 2016 Sierpień??

 

Proponowane terminy :

 

 - Wystawianie 1.08.2016 00:00:00 do 28.08.2016 23:59:59

 - Głosowanie 29-31 siepnia

 

Reszta zasad bez zmian... Co Wy na to? Bawmy się, to nas nic nie kosztuje przecież ;-)

 

Sam jeszcze mam od poniedziałku do połażenia po kilku pasmach górskich :wub:  i trochę zdjęć porobię przy okazji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Róbmy to! Ja popieram. Rozumiem, że można ponownie startować? ;)

 

Oczywiście to jest edycja sierpniowa i każdy może wrzucić jeszcze jedno wakacyjne zdjęcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zapis w regulaminie, że w przypadku remisu, t.j. gdy więcej niż jeden zegarek uzyskał tę samą liczbę głosów, która okazała się największą, zwycięzcę ma prawo wyłonić jednogłośnie triumfator poprzedniej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Jestem za, tylko żeby głosowanie było trochę dłużej. Różnie może się zdarzyć, np. wyjazd wakacyjny w miejsce bez dostępu do internetu, czy po prostu brak chęci korzystania z internetu podczas urlopu albo wesele w sierpniu :)

 

Gdyby np. głosowanie trwało przez ostatni tydzień sierpnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Jestem za, tylko żeby głosowanie było trochę dłużej. Różnie może się zdarzyć, np. wyjazd wakacyjny w miejsce bez dostępu do internetu, czy po prostu brak chęci korzystania z internetu podczas urlopu albo wesele w sierpniu :)

 

Gdyby np. głosowanie trwało przez ostatni tydzień sierpnia?

 

...przecież głosowanie będzie w ostatnim tygodniu sierpnia ;-)

Nie całym, bo się reszta tygodnia na wrzesień przenosi ale jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Organizatorze dwie zmiany - oczywiście obie do Twojej decyzji.

Pierwsza zmiana to głosowanie do  04.09  - okres 29-31. 08 to ostatnie dni przed rozpoczęciem roku szkolnego i dodatkowo to pn - śr. Niektórzy z nas mają dzieci w wieku szkolnym  i te ostatnie trzy dni to może być walka o ogień.

Druga to zakaz komentowania zdjęć - rozumiem że agitacja zabroniona ale konkurs w którym nic się nie dzieje i w którym słowa powiedzieć/napisać nie można, generuje mało zabawy w trakcie jego trwania.

To moja opinia oczywiście ale mam wrażenie że lipcowej zabawie to trochę zaszkodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić swoje 3 grosze: sądzę że potrzebny jest cały pełny tydzień na głosowanie, oraz że aż 3- 4 tygodnie na wrzucanie zdjęć to za dużo- konkurs przeciągnie się, a czas oczekiwania na rozstrzygnięcie spowoduje znużenie u uczestników.. co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwa dni wrzesień, koniec wakacji.. Więc i raczej po konkursie wakacyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Przmslwklt
      Cześć wszystkim!
       
      Jestem tutaj nowy, dlatego kłaniam się nisko. Mam na imię Przemek i jestem z Gliwic. Odkryłem forum jakiś czas temu, i trochę wkręciłem się w zegarki. 
       
      Dostałem od mojego dziadka niedawno zegarek, który chcę odrestaurować i doprowadzić do jak najlepszego stanu. Nie mam niestety pojęcia co to jest za model zegarka, nie ma nigdzie żadnych oznaczeń modelowych a i na necie nie udało mi mi się znaleźć tego czasomierza ani niczego co mogłoby mnie naprowadzić na jakieś oznaczenie modelowe. Sam dziadek też nie kojarzy takich detali, powiedział mi jedynie że dostał go jakieś 50 lat temu. Na boku zegarka widnieje oznaczenie "AU20.-". Wszystkie zdjęcia załączam to tego posta.
       
      Zegarek w środku wygląda jak nowy, co widać na zdjęciach, mimo to jednak nie działa - nie da się go nakręcić. Jak go dostałem to wskazówki (na zdjęciu już zdjęte) były mocno zagięte, przez co zablokowały się na jednym z indeksów i nie chciały iść dalej. W środku kręci się jakieś wahadełko (sorry, jeszcze uczę się nazewnictwa :D)
       
      Wymiary zegarka:
      Koperta:
      Wysokość/Szerokość (Bez koronki) - 34 mm
      Grubość - jakieś 3 - 4 mm.
      Szerokość Paska - 20 mm
       
      Bardzo proszę o pomoc we wskazaniu co to jest za zegarek, czy może być tak że jest on złocony?
       
      Poszukuję również części do tego zegarka:
      tarczy, dokładnie takiej samej jak na zdjęciu, szkiełka, oryginalnego albo zamiennika. Jeżeli ktoś ma, lub kojarzy kto może mieć, to proszę o kontakt
       
      Wszelkie rady, przemyślenia z Waszej strony jak najbardziej pożądane.




    • Przez Niusio30
      Witam, dostałam od dziadka zegarek kieszonkowy Cccp 1941-1945. Dziadek pochodzi z Ukrainy mówi że to oryginalny zegarek.
      Na internecie jest ich dużo, ale ponoć wzór z przodu na zegarze który ja posiadam jest bardzo rzadki.
      Może ktoś z was wie czy to prawda że ten model jest taki rzadki , czy jest to oryginalny zegarek?
      Nie mogę coś dodać zdjęć więc specjalnie wystawiłam go na "sprzedaż" ponieważ inaczej nie zobaczycie go.
      Wstawiam link do aukcji że zdjęciami
       
      https://www.gumtree.pl/a-zegary/zielona-gora/rosyjski-zegarek-1941+1945/1006791597990911270368709
      Zdjęcia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.