Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dymar3

Casio G-shock awg m100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy, mam problem z ręczną korektą wskazówek  w/w modelu tj; wskazówki nie chodzą równo z zegarkiem elektronicznym, mimo synchronizacji Waweceptorem synchronizuje się tylko zegarek elektroniczny. We wcześniejszym modelu tj awg 101a była funkcja H-SET dzięki, której mogłem to skorygować. W tym przypadku mam problem i takim to sposobem mój g -schock od 3 tyg ma o 40 min inną godzi niż prawidłowo wskazywana na elektronicznym. Proszę o pomoc lub może instrukcje do w/w modelu. Niestety w necie nie mogę jej znaleźć...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij ze strony casio instrukcję do tego modułu i zobacz jak sie synchronizuje wskazówki.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kolego, ale możesz mi podać link do tej strony casio bo niestety nie mogę jej znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, ale czy w j.polskim jest szansa na zdobycie instrukcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj lewy górny przycisk, aż pojawi się H.SET na prawym wyświetlaczu, gdy puścisz przycisk wskazówki powinny się zresetować na godzinę 12:00 i wciśnij jeszcze raz górny lewy przycisk żeby wejść w tryb pokazywania czasu?

 

Instrukcji ja nie mam w PL, może ktoś w temacie o instrukcjach po polsku posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz zegarka przy sobie, bo jestem na urlopie i wskazując złą godzine stał się bezuzyteczny, ale za kilka dni spróbuje. Myslę jednak, że operacja którą mi zaproponowałeś już była przerabiana i tylko wchodzę w ustawienia zegarka, wybór kodu miasta itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  •  

    Przytrzymaj lewy górny przycisk, aż pojawi się H.SET na prawym wyświetlaczu, gdy puścisz przycisk wskazówki powinny się zresetować na godzinę 12:00 i wciśnij jeszcze raz górny lewy przycisk żeby wejść w tryb pokazywania czasu?

     

    Instrukcji ja nie mam w PL, może ktoś w temacie o instrukcjach po polsku posiada.

     

    Dziękuje kolego za pomoc:) Tak jak pisałeś:) Wciskamy na dłużej lewy górny przycisk, aż do momentu pojawienia się w prawym okienku H.SET, następnie puszczamy przycisk i w lewym okienku pojawia się 0:00 a wskazówki zajmują jakąś pozycje. Jeśli będą prawidłowo zsynchronizowane z zegarkiem elektronicznym ustawią się punktualnie na godzi 12 00. Natomiast jeśli nie zajmą inna pozycje. Wtedy musimy ręcznie, korzystając z prawego górnego lub dolnego przycisku przesunąć wskazówki na godz 12 00 i jeszcze raz wcisnąć lewy górny przycisk adjust. Zegarek wskazówkowy będzie po tej operacji zsynchronizowany z zegarkiem elektronicznym:) Pozdrawiam i dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się udało. Niech się dobrze nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurzę trochę temat.

Ale czy dobrze rozumiem, że MB6 ustawia tylko cyfrową godzinę, a wskazówki trzeba co jakiś czas synchronizować? To normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, coś jest nie tak. Wskazówki są ściśle powiązane z czasem na wyświetlaczu. Nigdy nie musiałem ustawiać wskazówek w tym zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurzę trochę temat.

Ale czy dobrze rozumiem, że MB6 ustawia tylko cyfrową godzinę, a wskazówki trzeba co jakiś czas synchronizować? To normalne?

:blink:

Nie, to nie jest normalne  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.