Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Strona i forum

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o dodanie kanału rss do strony. Ułatwi to dostęp do nowych treści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona http://kmziz.pl jest przejrzysta, prosta i czytelna. W sam raz.

 

O swojej propozycji pisałem w ub. r. TUTAJ:

- łatwiejszego dodawania zdjęć do wątków

- szybszego przeglądania zdjęć w galerii

 

Jeżeli będą zmiany w wyglądzie forum, to dodam jeszcze, że przy obecnym tle bardzo łatwo się je czyta. Wzrok się nie męczy, bo np. przy białym tle jest do bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Koleżanki i Koledzy 

 

W ostatnim czasie zamówiliśmy audyt forum i strony internetowej obejmujący całość zagadnień związanych zarówno z częścią wizualną, funkcjonalnościami oraz całym spektrum innych aspektów.

Na tej podstawie pracujemy nad zmianami zarówno szaty graficznej jak i funkcjonalności wygodnych dla Użytkowników.

Jednak najważniejsza dla nas jest Wasza opinia, dlatego proszę uprzejmie o wszelkie głosy krytyki jak również propozycje zmian.

Wszelkie uwagi mile widziane również te dotyczące zmian moderacji, regulaminów etc

 

Mam nadzieję, że dzięki temu nasze forum stanie się jeszcze bardziej przyjaznym i miłym miejscem w którym będziecie chcieli spędzać czas

 

z góry dziękuję  

Dzień dobry jestem klubowiczem od bardzo niedawna i przyznaję bez zacięcia komputerowego nie jest to ani moja pasja ani też szczególna umiejętność poruszanie się po klubowej stronie wymaga ode mnie ogromnej wyobraźni dlatego też zapowiedzi że może być łatwiej przyjmuję z radością serdecznie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę ma "wyświetl nową zawartość", a tu żadnej oferty typu sprzedam, sprzedam, sprzedam ...

Czyżby blokada tego tematu że się nie wyświetla w nowościach, czy może sprzedający na kanikule ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż screen. Zobaczymy czy masz rację..


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż screen. Zobaczymy czy masz rację..

Lenistwo zwyciężyło :lol:

Nie chciało mi się robić zrzutu, więc zacząłem analizować. I mam ... było odhaczone "tematy, w których uczestniczyłeś". A że w temacie sprzedaży uczestniczy tylko sprzedający, więc nie miałem ofert. :o

W każdym razie dziękuję za zainteresowanie :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem - czasem tam ludzie nieświadomie przeklikają swoje filtry i się od razu wyniki zmieniają. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Forum jest tak rozległe, że dopiero przed chwilą zauważyłem ten temat. Jeżeli można jeszcze wnieść uwagę, to sugeruję zakup i instalację certyfikatu ssl na domenie zegarkiclub.pl oraz kmziz.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest tak rozległe, że dopiero przed chwilą zauważyłem ten temat. Jeżeli można jeszcze wnieść uwagę, to sugeruję zakup i instalację certyfikatu ssl na domenie zegarkiclub.pl oraz kmziz.pl.

Słuszna uwaga a wskazówki zawsze mile widziane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a wskazówki zawsze mile widziane ;)

Zwłaszcza na forum zegarkowym :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Słuszna uwaga a wskazówki zawsze mile widziane ;)

Skoro wskazówki mile widziane, to należy wybrać certyfikat SSL, który miałby zabezpieczyć domenę. Może to być prosty RapidSSL no chyba, że Zarząd Klubu uzna, iż chce zakupić poważniejszy i droższy produkt, na przykład z typem walidacji EV. W tym pierwszym przypadku cała procedura trwa niecałą godzinę, bo weryfikacja kupującego nie jest bardzo szczegółowa. W drugim przypadku proces jest bardziej skomplikowany i bardziej czasochłonny, bo wystawca certyfikatu poprosi o dokumenty związane z prowadzoną działalnością. Certyfikat najlepiej zamówić u swojego dostawcy hostingu, bo wtedy nie ma problemów z instalacją. Oczywiście jak certyfikat zamówimy w innym miejscu, to również temat jest do ogarnięcia tylko, że samodzielnie certyfikatu nie zainstalujemy (chyba że strona wisi na serwerze którym sami zarządzamy), a dostawca hostingu może zażądać opłaty. Na przykład w home.pl taka usługa kosztuje 50 zł. Mimo wszystko warto rozważyć temat chociażby pod kątem zgodności z RODO. Niestety na tę chwilę Zarząd milczy. Prosty certyfikat kosztuje około 50-120 zł. Najtańsze są certyfikaty Comodo, ale na bazie własnego doświadczenia polecam RapidSSL lub nasze polskie Unizeto (obecnie Asseco).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszej serwerowni są dostępne bezpłatne certyfikaty SSL Let's Encrypt. Mogę takie coś dodać na forum - pamiętam, że robiąc to jakiś czas temu był problem z logowaniem poprzez FB.

Certyfikat nie zabezpiecza forum tylko połączenie.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez franek12
      Cześć,
       
      Rozglądam się za narzędziem do zmiany pasków/teleskopów i trafiłem na Beco (Link: https://www.czasownia.pl/pl/p/Narzedzie-do-zmiany-paskow%2C-Szerokie-wymienne-koncowki/4104). Jedyne co mnie zastanawia to rozmiar widelczyka. Ten w Bergeon ma 1,4mm zaś w Beco z linku 3mm. Ciężko mi stwierdzić jaki będzie odpowiedni do teleskopów jakie mam w zegarkach. Stąd moje pytanie do osób, które mają taki przyrząd, istnieje taki "uniwersalny" rozmiar widelczyka?
       
      Z góry, dzięki wielkie za odpowiedź
    • Przez KatarzynaPajkowska
      Drodzy czytelnicy strony KMZIZ.pl
       
      Z wielką radością informuję, że udało się wdrożyć stronę, która w całości poświęcona będzie Polskim manufakturom i Polskim producentom zegarków.
      W jednym miejscu znajdować się będą informację o nowościach, wywiady, relacje foto i wiele innych wiadomości na temat polskich manufaktur. Strona znajduje się w menu, w zakładce "Baza wiedzy".
       
       
      Serdecznie zapraszam, do lektury nowego materiału, przygotowanego przez Konrada i Tomka - założycieli 2gwatchblog.com.
      Materiał znajdziecie tutaj.
       
      Konradzie i Tomaszu - serdecznie podziękowania i powodzenia w dalszym odkrywaniu przed nami sekretów Polskich producentów
       
      Dla ułatwienia, nowa strona tutaj:

    • Przez KatarzynaPajkowska
      Choć Black Bay Fifty-Eight oficjalnie powstał jako hołd dla Tudora Submarinera "Big Crown" ref. 7924 ("Fifty-Eight", czyli "Pięćdziesiąt-Osiem" nawiązuje do roku z którego pochodzi ref. 7924), tak naprawdę cała linia Black Bay od dawna dzieli te same inspiracje.A jeżeli tak jak Autor szukaliście kiedyś godnej alternatywy dla Rolexa Submarinera, premiera z tegorocznych targów Baselworld ma szansę z powodzeniem zaspokoić ten apetyt.
      Więcej na naszej stronie głównej:
       
    • Przez KatarzynaPajkowska
      Z serii #wykopaliska prezentujemy dziś na łamach naszej strony recenzję opublikowaną na naszym forum 28 listopada 2009 roku. Autorem recenzji jest prezes stowarzyszenia KMZiZ - Eugeniusz Szwed.
       
      https://kmziz.pl/artykul/prezes-recenzuje-epos-3327-le
       
      ENJOY
       
    • Przez KatarzynaPajkowska
      (...)Nie ma chyba kolekcjonera czy miłośnika zegarków mechanicznych, któremu obca byłaby nazwa niewielkiego miasta Glashuette w południowej Saksonii.
       
      https://kmziz.pl/artykul/igla-w-stogu-siana-gutkaes-lange-nr-2207
       
      Publikacja autorstwa: PMWAS
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.