Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zegarka Hamilton Khaki X-WIND. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, informacje, jak się sprawuje i czy jest godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy Hamilton jest godny polecenia. Super zegarki. A X-wind to IMO klasyka. Na jomashop są niezłe ceny obecnie.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Jest świetny. Polecam, nie ma się co zastanawiać a i z bazarku schodzi jak świeże bułeczki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już prawie jestem zdecydowany. Mam na myśli ten zegarek co na zdjęciu. Jeszcze jedno, znacie dobrego sprzedawcę? Zdać się na jubilera czy może raczej zamówić online?

post-91966-0-20298100-1467392781.png

post-91966-0-68921600-1467392802_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa tu ktoś ze sklepu Kraff, możesz wejść na ich stronę, napisać z zapytaniem. Tu są bardzo rzadko.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku był w dobrej cenie


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zegarka Hamilton Khaki X-WIND. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, informacje, jak się sprawuje i czy jest godny polecenia.

 

Świetnie, a na H21 jeszcze lepiej ale ja nie jestem obiektywny w tym temacie. ;) Kawał solidnego żelastwa. Rzuć okiem np tu http://zegarkiclub.pl/forum/topic/104904-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-hamiltona/ Na temat X-Winda wiele już zostało powiedziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór, mam, polecam, będziesz zadowolony. Może tylko rozważ zakup x-winda na bransolecie, pasek można zawsze dokupić (albo kilka) a przy masie tego zegarka bransoleta daje fajny całokształt, jest równie masywna.

H21 mega dokładny + większa rezerw chodu w porównaniu z poprzednikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek mam już od tygodnia, zamówiłem w uhrzeit org. Mam teraz jeszcze inne pytanie, mianowicie o długość chodu zegarka. Producent podaje 60 godzin. Jeszcze tego nie sprawdzałem. Czy to się zgadza i jak ma się to później, mam na myśli po kilku latach, czy czas ten nie skraca się w miarę starzenia się materiału i czy ma na to wpływ częstotliwość jego używania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek mam już od tygodnia, zamówiłem w uhrzeit org. Mam teraz jeszcze inne pytanie, mianowicie o długość chodu zegarka. Producent podaje 60 godzin. Jeszcze tego nie sprawdzałem. Czy to się zgadza i jak ma się to później, mam na myśli po kilku latach, czy czas ten nie skraca się w miarę starzenia się materiału i czy ma na to wpływ częstotliwość jego używania?

 

Nie, jest dobrze. Do przeglądu powinien dobrze trzymać czas. Potem w zal, czy zrobią przegląd czy coś po drodze spartolą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.