Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: Zegarek Vintage czerwiec 2016 wybrany - poznajcie finalistów i zwycięzcę!

Rekomendowane odpowiedzi

e4710ea0caa54c5d561a4702a971c28e_M.jpg
Zegarmistrzostwo to jeden z najciekawszych i najbardziej złożonych działów techniki. Choć człowiek wciąż poszerza swoją wiedzę w zakresie zaawansowanych technologii, i wyruszył nawet na podbój kosmosu, to jednak nadal fascynują go osie, sprężyny i koła zębate. Nie ma nic piękniejszego od dźwięku pracy tradycyjnego mechanizmu skrytego w kopercie zegarka. Wszystko…


Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ja jako skromny zbieracz Delban ( nie Mam konta na Facebooku i nie znam regulaminu ) ,Chciałbym zapytać autora artykułu , czy wszystkie te zegarki Vintage są to tzw. Nosy ?. Czy też można wrzucać odnawiane ,np tarcze , wskazówki w zegarku . do jednego wora i oceniać je tak samo ?. Jeśli tak to uważam że sędziowanie jest tendencyjne :ph34r: . 

Skoro już tu jestem i piszę to pozwolę sobie wrzucić na przyszły wybór Moją Vintage Delbanę z ładną patynką ( z powodu braku konta na Facebooku )) werk Felsa 693 Bidynator Automatic

post-38106-0-71648900-1467449704_thumb.jpg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ja jako skromny zbieracz Delban ( nie Mam konta na Facebooku i nie znam regulaminu ) ,Chciałbym zapytać autora artykułu , czy wszystkie te zegarki Vintage są to tzw. Nosy ?. Czy też można wrzucać odnawiane ,np tarcze , wskazówki w zegarku . do jednego wora i oceniać je tak samo ?. Jeśli tak to uważam że sędziowanie jest tendencyjne :ph34r: . 

Skoro już tu jestem i piszę to pozwolę sobie wrzucić na przyszły wybór Moją Vintage Delbanę z ładną patynką ( z powodu braku konta na Facebooku )) werk Felsa 693 Bidynator Automatic

 

Cześć,

 

regulamin konkursu ustalają Administratorzy grupy Stare Zegarki / Vintage Watches

Wydaje mi się, że nie ma tam ograniczeń co do stanu zachowania zegarka bądź oryginalności jego elementów, NOSy mogą konkurować z "malowankami", choć będąc członkiem tej grupy i równocześnie fanem zegarków vintage, wiem, że na grupie dbają o to, aby prezentowane egzemplarze były w oryginalnym stanie.

Niestety bez posiadania konta na FB nie da się wziąć udziału w konkursie, gdyż zdjęcie zegarka należy dodać pod post o konkursie, który ukazuje się co miesiąc.

Delbana absolutnie przepiękna, szkoda, że nie masz konta FB bo zdecydowanie jest ona warta pokazania i zapewne zdobyłaby dużą liczbę głosów.

A tu możesz zobaczyć jakie modele brały udział w konkursie w lipcu i jaki zegarek zwyciężył:

http://zegarkiipasja.pl/artykul/97-zegarek-vintage-lipiec-2016

 

Pozdrawiam serdecznie,

Maciek - ZiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.