Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jamesjiim

Dobry wieczór drodzy państwo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jest mój pierwszy dzień na forum. Z zegarkami obcuje od dłuższego czasu, ale sam mam jedynie skromnego Timexa. Na forum trafiłem już dawno, nie odczuwałem jednak potrzeby dołączenia do grona użytkowników, aż do momentu w którym postanowiłem kupić sobie pierwszy szwajcarski zegarek, koniecznie automatyczny. Mam kilka faworytów, ale zdecydować się nie mogę, dlatego z wielką niecierpliwością czekam, aż te 7 dni upłynie i wreszcie będę mógł zacząć udzielać się na szanownym forum w zamian oczekując nieco pomocy w tym ważnym życiowym wyborze :)

 

Do usłyszenia, a raczej przeczytania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na Forum!

Znajdziesz tu dużo przydatnych informacji przydatnych przed zakupem zegarka. Jest nawet poradnik - co dobrego i w jakim budżecie można nabyć. Poza tym chętnie Ci doradzimy.

Miłego lektury :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.