Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

clepsidre

KONKURS - ZEGARKOWE NAGRODY.. DUŻA PROŚBA Z MOJEJ STRONY

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Koledzy! :D

Jestem studentem psychologii i wielkim entuzjastą zegarkowym od lat. Nadszedł czas, by napisać pracę magisterską. W związku z powyższym chciałbym was bardzo prosić o pomoc wypełniając moją ankietę, której wyniki posłużą mi jako punkt odniesienia w mojej pracy magisterskiej.
 

Badanie jest częścią projektu realizowanego z grantu Narodowego Centrum Nauki 2014/13/B/HS4/01533
Kierownikiem grantu jest prof. Joanna Sokołowska.
 

Ankieta zajmie wam około 20 minut, ale UWAGA!! do wygrania jest zegarek wybrany przez zwycięzcę do kwoty 1000zł oraz bony podarunkowe 3x100zł, które zostaną rozlosowane po zliczeniu wyników.  :)

Czas zbierania danych jest ograniczony i tylko osoby, które odpowiedzą na wszystkie pytania będą uczestniczyć w losowaniu nagród. Każda wasza pomoc się niesamowicie liczy, gdyż za grupę badawczą wybrałem mężczyzn.
 

Poniżej link do ankiety:
https://www.ankietka.pl/ankieta/228618/prostata-badanie.html

Ogłoszenie wyników konkursu 24 lipca(niedziela) o godzinie 22, po tym czasie skontaktuję się mailowo z wylosowanymi osobami, zamieszczę maile wygranych osób poniżej w komentarzach i wspólnie ustalimy nagrody oraz formę przesyłki!  :)

Powodzenia! :)

Pozdrawiam,
Adam :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam być pierwszym który odpisze? ;-) ok, zacząłem przed pracą wypełniać ankietę. A nóż widelec wygram. Tematyka... lekkie zakłopotanie, ale co tam, czego to się nie robi dla zegarka za tałzena. Doszedłem do 90% lukam na zegarek, i widzę, że minęło już 25 minut a pytania coraz trudniejsze, ale jakoś jeszcze daję radę. 15 minut do autobusu, na przystanek szybkim krokiem idę 5 minut, ale ubrać się trzeba ciepło, deszcz napierdziela. Żonka, dokończ... a tu... Wifi skończyło zasięg. Żonka, co ty durny? matematyczna ankieta? to nie dla mnie, w istocie, na samym początku już zaznaczyli że nie dla niej.

Może jutro, dziś już mi się nie chce :-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 osoby, które odpowiedzą na wszystkie pytania będą uczestniczyć w losowaniu nagród.

Nie chcę się czepiać, ale wg polskiego prawa organizacja jakiejkolwiek loterii wymaga wielu pozwoleń, np od Izby Celnej, MF i przede wszystkim zgłoszenia jej dużo wcześniej do tych instytucji. I nie ma tu znaczenia, że organizuje ją osoba fizyczna - jeśli publicznie ogłaszasz loterię z nagrodami, warunki formalne muszą być spełnione.

Nie piszę tego po co, żeby bombardować przedsięwzięcie, a raczej uzmysłowić, że lepiej będzie, jeśli zmienisz zasady Twojego konkursu, bo nie daj bóg jakiś nadgorliwiec to przeczyta, będzie się nudził, wyśle maila gdzie trzeba i będziesz miał problemy. To tylko taka sugestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać, ale wg polskiego prawa organizacja jakiejkolwiek loterii wymaga wielu pozwoleń, np od Izby Celnej, MF i przede wszystkim zgłoszenia jej dużo wcześniej do tych instytucji. I nie ma tu znaczenia, że organizuje ją osoba fizyczna - jeśli publicznie ogłaszasz loterię z nagrodami, warunki formalne muszą być spełnione.

Nie piszę tego po co, żeby bombardować przedsięwzięcie, a raczej uzmysłowić, że lepiej będzie, jeśli zmienisz zasady Twojego konkursu, bo nie daj bóg jakiś nadgorliwiec to przeczyta, będzie się nudził, wyśle maila gdzie trzeba i będziesz miał problemy. To tylko taka sugestia.

 

to jest oficjalnie realizowane za pośrednictwem uczelni, której jestem studentem, to nie jest tak, że na gębę mam budżet :) od wszystkiego są odprowadzone odpowiednie podatki i potrącone koszty, także pod względem prawnym jest to w 100% legalne :D

Mam być pierwszym który odpisze? ;-) ok, zacząłem przed pracą wypełniać ankietę. A nóż widelec wygram. Tematyka... lekkie zakłopotanie, ale co tam, czego to się nie robi dla zegarka za tałzena. Doszedłem do 90% lukam na zegarek, i widzę, że minęło już 25 minut a pytania coraz trudniejsze, ale jakoś jeszcze daję radę. 15 minut do autobusu, na przystanek szybkim krokiem idę 5 minut, ale ubrać się trzeba ciepło, deszcz napierdziela. Żonka, dokończ... a tu... Wifi skończyło zasięg. Żonka, co ty durny? matematyczna ankieta? to nie dla mnie, w istocie, na samym początku już zaznaczyli że nie dla niej.

Może jutro, dziś już mi się nie chce :-)

 

Albinos, wielkie dzięki za pomoc i zaangażowanie! Szkoda, że nie udało się wypełnić do końca, ale przynajmniej teraz będziesz już wiedzieć o co chodzi dokładniej, a więc powinno pójść szybciej! Jeszcze raz chciałbym podziękować i zachęcić Cię do wzięcia udziału ponownie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, załatwione, świeży umysł, nawet fajna ta ankieta, zwłaszcza zadania na końcu :-)

 

Takie ćwiczenie przed poniedziałkowym badaniem u psychologa na przedłużenie wkładki do prawka (pozwolenie na pojazdy uprzywilejowane). Pozdrawiam.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło.

Powodzenia w analizowaniu wyników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, załatwione, świeży umysł, nawet fajna ta ankieta, zwłaszcza zadania na końcu :-)

 

Takie ćwiczenie przed poniedziałkowym badaniem u psychologa na przedłużenie wkładki do prawka (pozwolenie na pojazdy uprzywilejowane). Pozdrawiam.

O widzisz? Życzę powodzenia na badaniach, wielkie dzięki za pomoc. Ja również Pozdrawiam! :)

 

Poszło.

Powodzenia w analizowaniu wyników.

 

Wielkie dzięki za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypełnione - wysłane. Powodzenia :) . Szkoda, że doktorat robiłem na wirusach i nie mogłem korzystać z tak fajnego narzędzia jak ankieta :D.


avid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo piękne dzięki avid za pomoc! Doktorat o wirusach wydaje sie byc równie, o ile nie bardziej ciekawy! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem, powodzenia w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dawać dawać chłopaki! sikor do wygrania!


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem i ja już pierwszego dnia :) Powodzenia :)

 

Bardzo piekne dzieki!!! :)

 

Chłopaki, został ostatni dzień, wielka prośba o pomoc!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, podbijam, konkurs zostaje przedłużony do 24 lipca do godziny 22. Bardzo proszę o waszą pomoc!

Serdecznie pozdrawiam,

Adam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło. Jak to w takich testach bywa, nie zdziwiłbym się, gdyby autor badał coś zupełnie innego niż sugeruje tematyka ankiety :)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MasterMind, zapewniam, że napewno nie badam prostaty! Wieeelkie dzięki za pomoc! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem. Ale ciężko było. W moim wieku grunt to żeby się nie zlać, ale jeszcze by się i owszem...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

DONE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko... te pytania to jak wybierać między śmiercią przez powieszenie, strzał w głowę lub zastrzyk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o matko... te pytania to jak wybierać między śmiercią przez powieszenie, strzał w głowę lub zastrzyk ;)

 

Dobrze powiedziane!  Też wypełniłem już dawno, ale lekko nie było...

 

Powodzenia w pracy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem.  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.