Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
PiterM

Panerai PAM000 ‘Logo Base’ – recenzja po wieloletnim używaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna historia - wzbudza apetyt nie tylko na zegarek ale i na życie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytał się bardzo przyjemnie, fajny kawał historii i oczywiście kawał zegara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście super recenzja. Orientujecie się ile chodzą takie PAM-y z drugiej ręki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za fantastycznie i smacznie napisana recenzja... od razu sam chciałbym chwycić za plecak i ruszyć z PAM'em na ręku

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko kilka słów o autorze recenzji, bo sam jest zbyt skromny.

 

PiterM to Postać i Osobistość. Twórca paneristi.pl. Autor najlepszych na świecie zdjęć Pamów. Znany wśród  fanów marki na całym globie.

Można by dużo pisać o jego dokonaniach, cieszmy się, że jest na naszym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna recenzja.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim :D

 

nicon, to były zegarki zaprojektowane i robione dla dywersyjnych nurków bojowych i stanowiące wyposażenie "przydziałowe" w tych jednostkach podwodnych. Potrzebne były do perfekcyjnej synchronizacji ataku pod wodą, zazwyczaj w porcie wroga. Nurkowanie najczęściej na głębokościach, gdzie dekompresja w ogóle nie była potrzebna. O obrotowych bezelach nikt jeszcze wtedy nie myślał... to w stu procentach były bojowe zegarki nurkowe, od początku do końca.

Edytowane przez PiterM

Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna opowieść o człowieku i jego zainteresowaniach. Fajnie, lekko napisane.

 

Czekam na część II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pozwolę skomentować:

 

Jest to jedna z lepszych recenzji jakie czytałem, bez "pierdo-lukru" i zdecydowanie wiarygodna, poza tym ma jeszcze jedną zaletę, pokazuje człowieka i zegarek, a nie tylko sam zegarek.

Może nie powinienem tego pisać bo "to nie wypada", ale od zawsze śmieszą mnie ludzie którzy kupują uznawaną za "luksusową" rzecz użytkową, a zegarek niewątpliwie taką rzeczą jest, (nie dotyczy zabytków), wrzucają to "w rameczki" i od czasu do czasu przecierając szmatką i pokazują podobnym do siebie znajomkom żeby "przyszpanować w towarzychu bułą", nie noszą bo "się może porysować albo zepsuć a naprawa czy odnowienie przecież kosztują"...

 

PiterM - mam tylko jedną jedyną uwagę - chyba ściągnąłeś zegarek gdy grałeś na gitarze przy ognisku ;):D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najfajniejszych recenzji jakie miałem przyjemność przeczytać, tu na forum. 

 

ps co to za kurtka w której siedzisz nad zdjęciem z miszubiszi? tg? :)

 

Zdjęcia też wspaniałe.


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super sie czytalo, az chetnie by sie zaczelo zbierac na niego....

kiedys w sumie pozyczylem od znajomej (jej brata) PAM i bardzo mi 'siadl' natomiast nie wiem czy moglby to byc ten 1 na co dzien (jak np Speedy mi sie sprwadza). 

Niemniej co widze ten zegarek to cos mowi by sie patrzec na niego bo istotnie jest 'kozacki'

 

gratuluje ! 

 

Rozbawiles mnie tym zdaniem: Panerai zawsze było wręcz “narzędziem walki”, więc nie ma potrzeby zdejmowania go podczas strzelania

 

jakbysmy wszyscy sie strzelali co dzien :) :) :) ale kto wie ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daito -> noszę na lewej ręce ale jak powiększysz to przez płomienie dojrzysz zarys na nadgarstku :)

 

@quub -> TAD Gear 'Spectre' Hardshell (chyba aktualnie niedostępny, świetna rzecz swoją drogą)

 

@dawidowo -> no co ja poradzę... strzelam czasem sobie. Kilka tygodni temu miałem przyjemność nawet z customowego Glocka w kal. .460 Rowland, to dopiero armata! Pogooglaj jak się nie boisz ;)

 

i dzięki raz jeszcze :D

Edytowane przez PiterM

Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegarek,super fotki,super recenzja :)

post-41915-0-66184400-1468520702.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super się czytało, dziękuje.

 

 

iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

@dawidowo -> no co ja poradzę... strzelam czasem sobie. Kilka tygodni temu miałem przyjemność nawet z customowego Glocka w kal. .460 Rowland, to dopiero armata! Pogooglaj jak się nie boisz ;)

 

i dzięki raz jeszcze :D

 

kazdy musi miec jakies zajawki przeciez :) Glock wyglada imponujaco...moze kiedys ;)...

sorry za OT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taki szczegolik. Konstrukcja pozwala na nakrecenie go pod woda.

Jakby ktos pytal o zrodlo tej informacji w internecie to nie znam, przetestowalem to w gorskiej rzece na glebokosci ok 1m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny tekst, świetne zdjęcia, świetny zegarek i człowiek z pasją. Wszystko na miejscu. Więcej takich.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, świetny tekst, znakomite zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Żeby nie powarzać, dodam: inspirujące!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czytało tą "recenzję" ;)  I słusznie mówisz - zegarki są do używania, a nie do trzymania w pudełkach...Brawo!

 

Gdybym mógł sobie pozwolić na PAMa też by ze mną wszędzie chodził...

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra recenzja! Pam 0 był kiedyś moim największym marzeniem. Niestety polityka OP wiążąca się z dużym wzrostem cen skutecznie odstraszyła mnie od marki. Nawet nie marki a tego modelu bo inne pamy już tak mi się nie podobają. Jeszcze raz gratuluję jednej z lepszych recenzji napisanych tu od lat.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Klasa. Panowie z Chronos'a przeczytajcie sobie tę recenzję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, wyborny tekst. Robi takie wrażenie także dlatego, że jest sumą wielu elementów: osobowości Autora, jego stylu życia, wiedzy, talentu fotograficznego, pasji, konkretnego modelu zegarka oraz... czasu. W "zwykłej" recenzji nie da się tego wszystkiego połączyć zbyt często w tak spontanicznej, a zarazem spójnej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.