Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: BLANCPAIN Fifty Fathoms Bathyscaphe

Rekomendowane odpowiedzi

Blancpain postanowił na nowo zdefiniować jeden z modeli kultowej, i chyba najbardziej charakterystycznej, linii spośród oferowanych. Fifty Fathoms Bathyscaphe – to taki troszkę skromniejszy kuzyn słynnego Fifty Fathoms. Ale i on może pochwalić się długą historią. Pierwsze zegarki tak nazwane pojawiły się już w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Teraz model ten został wyposażony w ceramiczną kopertę.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale czyta się to dosyć ciężko.

 

Jak telegram.

 

Bardzo możliwe, że taki był zamysł stylistyczny autora.

 

Nie pomaga to jednak w odbiorze.

 

Niezmiennie podobają mi się wskazówki i naprzemienne indeksy popularne w tej serii, ale minus za datę na 4.30. Zegarek piękny i z pewnością Pan Putin założyłby go do ujeżdżania żarłacza błękitnego =].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, nie czyta się tego dobrze ... warto by Autor wrócił do wcześniejszego stylu pisania recenzji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z sugestiami, tekst został "skompresowany" :)

 

To absolutnie nie "wina" Autora - taki był zamysł osoby publikującej materiał,

ale skoro przeszkadza to w odbiorze, to zdecydowanie tekst wymaga "zbicia", co niniejszym nastąpiło.

 

Zapraszam do lektury!

 

pozdrawiam

MK - ZiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten zegarek dzisiaj porwał moją głowę, mistrz ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu jest tu jakiś dysonans. Na plus piękny szlif na tarczy, imponujący mechanizm, cała ta technika wykonania. Ale jednak wzornictwo powoduje bardzo mieszane odczucia, głownie z powodu tego rombu na bezelu, braku osłony koronki i, przede wszystkim, zbyt małych indeksów. Wyszedł z tego moim zdaniem taki "zniewieściały diver".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba był taki ich zamysł właśnie. Nie typowy diver jak klasyczny FF - tylko taki co go można do koszuli założyć..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietypowy wyszedł, ale mnie efekt wizualny nie przekonuje.

 

A ja, wbrew purystom, lubię "divery" do koszuli. Moim zdaniem najlepiej wypada tu zielony Submariner, o czym rozmawialiśmy już w innym wątku kiedyś:

 

post-64635-0-38869700-1470133751_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu jest tu jakiś dysonans. Na plus piękny szlif na tarczy, imponujący mechanizm, cała ta technika wykonania. Ale jednak wzornictwo powoduje bardzo mieszane odczucia, głownie z powodu tego rombu na bezelu, braku osłony koronki i, przede wszystkim, zbyt małych indeksów. Wyszedł z tego moim zdaniem taki "zniewieściały diver".

Pełna zgoda. Czasem tęskno mi do mojego ex FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.