Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: BIATEC – zegarki „Made in Slovakia” – historia marki i kolekcja!

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy myślimy o zegarkach, o krajach jakie kojarzą się nam z powstawaniem czasomierzy – zapewne większości z nas jako pierwsza na myśl przychodzi Szwajcaria. Po głębszym zastanowieniu Niemcy, Japonia czy Chiny. Okazuje się, że bardzo ciekawe, nietuzinkowe zegarki mechaniczne produkowane są w wielu krajach. Dziś chcielibyśmy zaprezentować czasomierze naprawdę robiące wrażenie, produkowane przez naszych południowych sąsiadów. I tu zn

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tle małych brandów Biatec niewątpliwie wyróżnia się mechanizmami Eterny i trzyletnią gwarancją. Czy to wystarczy, aby się przebić wśród dość licznej konkurencji? Ciekawe, jak dużo zamówień realizują z samej Słowacji i zagranicy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same zegarki i fajne, niestety czytanie tekstu to była dla mnie męka, źle się to czyta.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się Corsair 04 - sportowy i elegancki, moim zdaniem na co dzień i do wszystkiego ... no moze z wyjątkiem bardzo oficjanych okazji. Z opisu i zdjęć można wnioskować, że te zegarki są bardzo dobrze wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo bardzo podobają wielkości koperty. To 40mm brzmi świetnie.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eye-lip, dlaczego źle się czyta ?

 

Chciałbym wiedzieć, czy chodzi Ci o tekst od strony merytorycznej, czy jego prezentację ?

 

staram się tak układać tekst,aby był zgrany ze zdjęciami...w tym przypadku Adrian stworzył świetny, obszerny materiał,

a ja chciałem go "okrasić" zdjęciami, bo same słowa często nie wystarczą, dobrze zobaczyć też "przedmiot" artykułu :)

 

Pozdrawiam,

Maciek - ZiP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o merytorykę tylko o formę.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o merytorykę tylko o formę.

 

Czyli ?

 

Konkrety poproszę

- jak się dowiem, co jest nie tak Twoim zdaniem, to będę wiedział na co zwrócić uwagę na przyszłość...

 

ja układam publikacje, i to jak decyduję jaka jest ich forma, dlatego pytam.

 

Nie spotkałem się do tej pory z zarzutem, że forma jest zła, stąd moja dociekliwość.

Forma ma być przyjazna dla Czytelników, na tym mi zależy, więc Twoje uwagi będą dla mnie cenne.

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo bardzo podobają wielkości koperty. To 40mm brzmi świetnie.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

Zgadzam się - to kolejny atut, dodatkowo podnoszący uniwersalność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.