Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ziko739

GPW-1000 GRAVITYMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że każdy zegarek z końcówką master ma swój główny temat postanowiłem założyć nowy temat GPW :)

Pierwszy zegarek ze stajni Casio posiadający synchonizacje czasu GPS szafirowe szkiełko carbonowy pasek to takie podstawowe atuty jakie zauważyłem u niego posiadam go od ponad dwóch tygodni i moje spostrzeżenia są takie że zegarek jest potężny

Wymiary koperty:

Wysokość 66 mm

Szerokość 56 mm

Grubość 18,8 mm

Waga 126 g

to największy G jaki miałem i zarazem pierwszy w takim eleganckim pudełku zawsze byłem przyzwyczajony do metalowych puszek :)

Zapraszam do odwiedzania tematu i wpisywania swoich spostrzeżeń pozdrawiam Damian

post-64221-0-48870400-1469507907.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, fajny pomysł :)

Zegarek w moim przekonaniu jest super! Jest świetnie wykonany i prezentuje się rewelacyjnie.

Tutaj znajdziemy listę chyba wszystkich modeli, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie....:

http://www.g-central.com/casio-g-shock-gpw-1000-gravitymaster-all-models/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze podobała się wersja 1A i taką też nabyłem :) ale teraz patrząc na te pozostałe wersja titanium i raf jest całkiem całkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ale brakuje mi wyświetlacza. Dlatego wybrałem mudmastera.

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Podobno ma parę alarmów i pikanie co godzinę. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MUDMASTER bardzo fajny jest ale gpw jest cięższy i czuć go na ręce :) szczególnie ten pierścień robi wrażenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ale brakuje mi wyświetlacza. Dlatego wybrałem mudmastera.

 

Send from my s7 edge

Nie można porównywać tych dwóch modeli - zegarki stworzone do zupełnie innych celów, chociaż IMO jakość użytych materiałów w GPW znacznie przewyższa gwg... Sensory to nie wszystko ale to tylko oczywiście moje skromne stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem go brać ale u mnie wygrał MT-G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma parę alarmów i pikanie co godzinę. Prawda to?

Pikania niema ale jeden alarm posiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można porównywać tych dwóch modeli - zegarki stworzone do zupełnie innych celów, chociaż IMO jakość użytych materiałów w GPW znacznie przewyższa gwg... Sensory to nie wszystko ale to tylko oczywiście moje skromne stanie

Mógłbyś mi napisać różnice między tymi dwoma modelami? Z tefo co wiem to gpw ma opaske z włókna węglowego i gpa. Oba mają szkło szafirowe. Nie wiem czy gpw posiada podwojne uszczelki. Jak kupowałem mudmastera to nie zastanawiałem sie do czego jest przeznaczony . Po prostu podobał mi sie ten model z górnej półki. A ze nie jestem w stanie zakupić mtg to wybór padł na mudmastera

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mudmaster to nie g-shock z górnej półki .. A najważniejsza różnica pomiędzy nimi to jakość użytych materiałów,

oraz umieszczenie odbiornika sygnału satelitarnego (GPS),który stanowi o ekskluzywności produktu.


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś mi napisać różnice między tymi dwoma modelami? Z tefo co wiem to gpw ma opaske z włókna węglowego i gpa. Oba mają szkło szafirowe. Nie wiem czy gpw posiada podwojne uszczelki. Jak kupowałem mudmastera to nie zastanawiałem sie do czego jest przeznaczony . Po prostu podobał mi sie ten model z górnej półki. A ze nie jestem w stanie zakupić mtg to wybór padł na mudmastera

 

Send from my s7 edge

 

Mudmaster to nie g-shock z górnej półki .. A najważniejsza różnica pomiędzy nimi to jakość użytych materiałów,

oraz umieszczenie odbiornika sygnału satelitarnego (GPS),który stanowi o ekskluzywności produktu.

W zasadzie Elixir już odpowiedział na Twoje pytanie ;-)

GPW jest znacznie bliżej do MT-G, może świadczyć o tym chociaż fakt, że nowy MT-G ma GPS oraz super podświetlenie ;-)

A tak na marginesie, uśmiech na mojej twarzy wywołuje czas oczekiwania na synchronizację: GPW- przy sprzyjających warunkach pogodowych jest to ok. 15 - 25 sekund ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. W sumie uważam ze gwg. Nic nie brakuje. Jestem zadowolony. Gps fajna sprawa. Tak czy inaczej oba sa wysokiej klasy

 

Send from my s7 edge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. W sumie uważam ze gwg. Nic nie brakuje. Jestem zadowolony. Gps fajna sprawa. Tak czy inaczej oba sa wysokiej klasy

 

Send from my s7 edge

Też jestem bardzo zadowolony z gwg, super zegar ale gwg ma już swój temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat podupadł ;) pink!

post-64221-0-54744300-1470684888_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć GPW komletnie mi nie podchodzi to się podepnę, popatrzę na fotki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx za 1999 gość chce sprzedać :) z 6 letnią gwarancją dość ciekawa oferta to oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx za 1999 gość chce sprzedać :) z 6 letnią gwarancją dość ciekawa oferta to oryginał?

Chyba mu się pali, bo średnio co dwa dni opuszczał jakoś o stówkę dobra oferta,może jeszcze by coś opuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za mojego 2600 dałem gdybym poczekał to miałbym 600 w kieszeni ;) ale cóż poradzić :) narazie gpw nie schodzi z ręki :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za mojego 2600 dałem gdybym poczekał to miałbym 600 w kieszeni ;) ale cóż poradzić :) narazie gpw nie schodzi z ręki :)))

Ziko przecież tak jest zawsze - jak szukam czegoś konkretnego to nie ma, jak już kupię to nagle wysyp ofert hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa :) gdyby w TT mieli normalne ceny człowiek nie szukał by po ebay czy allegro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Mud?

Jak tego też nie zamierzasz nosić to mogę pomóc, oczywiście za połowę spiteful.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Mud?

Jak tego też nie zamierzasz nosić to mogę pomóc, oczywiście za połowę spiteful.gif

Mudmaster jest do ciuchrania na codzień, GPW to wisienka na tą chwilę gpw tylko za czarnego mtg bym mógł się skusić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta wersja GPW też mi się zawsze podobała, fajny zegar  :)

Może kiedyś też zagości u mnie w pudełku i raczej nie do częstego noszenia bo po przymiarkach coś na nadgarstku mi się nie kleiło  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.