Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Raff007

Bransoleta Jubilee do SKX009

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Dzisiaj dojdzie mnie mój pierwszy diverek, właśnie SKX009. Z tym, że na gumie plus nato. Chciałbym kupić bransoletę Jubilee do niego, i znalazłem w UK za 30 GBP. Czy wg Was to dobra cena, czy też sporo przepłacę? Podoba mi się (przynajmniej na zdjęciach) ten diverek w zestawieniu właśnie z Jubilee, dlatego chcę ją kupić.

 

Pozdrawiam,

Raff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego,

 

Jak nowa i z przesyłką to cena jest akceptowalna. Za 100 zł więcej możesz kupić nową Strapcode, gdzie są lepsze ogniwa, zapięcie. Albo męcz tego żeby Ci sprzedał do EU http://forums.watchuseek.com/f319/fs-22mm-super-jubilee-316l-stainless-steel-bracelet-seiko-skx007-009-011-a-3410930.html.

 

Pozdr

Chyba już sprzedana. Masz na myśli super jubilee? Też zauważyłem, że fajna, ale tak na dzień dobry trochę za droga. Ale może warto dołożyć... A w UK cena bez przesyłki. Może się jeszcze porozglądam za Strapcode.

Pozdrawiam,

Raff

Czy taka będzie pasowała? Nie ma w opisie skx009.

http://www.strapcode.com/store/22mm-super-jubilee-316l-stainless-steel-watch-bracelet-seiko-turtles-srp777-diver-clasp-brushed-p-4603.html#.V5hnzDWymc4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w UK za 35 super jubilee. Teraz się zastanawiam, czy oryginała czy super;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Będzie pasowała, 007/009 mają taką samą kopertę.

 

Oryginała czy super, łatwo rozpoznasz po końcowych ogniwach i tym czy jest skręcana śrubami czy zbijana pinami. Np to jest super/solid jubilee

ceramic9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raff007, daj znać, jak pierwsze wrażenia.

Też czekam na ten model, tylko, że jeszcze z 10 dni przede mną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli bransoletę czy SKX-a? Na bransoletę poczekam do końca sierpnia, bo wtedy syn wróci z "jukeja" z bransą. Bo sam zegareczek daje mi na razie sporo radości;-) Mógłby być większy o 2-3 mm, ale i tak bomba;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli zegarek :)

Też obawiam się, że może być za mały.

A jak reszta, wszystko równo na tarczy?

Jest tak solidny na jakiego wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Nie mam zbyt wielkiego nadgarstka, więc wielkościowo na pewno mi pasuje, choć jakby był większy o 2/3mm to nie byłoby problemu. Na pewno jest solidny, i wygląda też solidnie. Bezel łądnie się kręci z tykaniem, precyzyjnie. Mam go teraz na czarnym nato, jutro będzie nato pepsi. Indeksy ok, też się obawiałem bo czytałem że różnie bywa, ale kupiłem na forum z obietnicą że jest ok, no i jest ok:-) Muszę przyznać, że w świetle wygląda doskonale połączenie granatu z czerwienią, a luma wygląda doskonale po wejściu do ciemności. Nie wiem, czy świeci całą noc, raczej wątpię. Co do dokładności - nie mogę jeszcze powiedzieć. Sparowałem czas z domowym budzikiem sterowanym radiowo, więc za kilka dni coś tam stwierdzę.

Ogólnie - wg mnie świetny zegarek za tą cenę, mechaniczny, efektowny, można go łatwo dostosować do ubioru. Jak kupię przyrząd do zmiany pasków to sam to będę robił. Na branse zdecydowałem się oryginalną, nie będę używał zegarka w ekstremalnych sytuacjach a zależało mi na tym napisie na zapięciu ;-)

Pozdrówka,

Raff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie chciałem kupić ten sam egzemplarz z forumowej giełdy :)

Gratuluję i mam nadzieję, że mój egzemplarz nie będzie miał żadnych mankamentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.