Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

skaucik

Który Citek?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Upatrzyłem sobie Citizena, ale dzisiaj doszły kolejne dwa, a zdecydować się mogę na jeden i nie wiem, który wybrać.
Zastanawiam się nad:
-AT8011-55A

-NH7490-55A

-NH7490-55E

Byłby to nabytek do kolekcji, w której znajdują się AT9036-08E i NJ0010-55E.
Zegarki są różne pod względem funkcji, mechanizmów, kolorów, stylów i chyba dlatego trudno mi podjąć decyzję.
Który wybralibyście wy i dlaczego?
Poniżej zdjęcie.

post-80380-0-21582300-1469623338_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Żaden z nich mi nie pasuje. Osobiście mam BN0151-09l albo ten który został pokazany na forum przez kolegę Krygo - model BL8130-59E. Gdybym musiał wybrać jednak z tych trzech to chyba pierwszy z lewej i jeśłi dobrze kojarzę występuje w czarnej tarczy więc czarną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model, który posiadasz cudo :)
Podałem te 3 modele ze względu na cenę, pierwszy jest za 1000zł dostępny do kupienia nowy, a jego wersja w czerni znacznie więcej. Po za tym chciałbym mu założyć czarny pasior i zmienić zupełnie jego wygląd. Skłaniam się też ku białemu cyferblatowi, bo wszystko do tej pory co miałem lub mam jest w czerni.

post-80380-0-36111600-1469625686_thumb.jpgpost-80380-0-10464000-1469625728_thumb.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz inne z czarną tarczą to bierz białego. Czarny pasek będzie pasował ale także inne kolory jak granatowy, brązowy czy nawet szary z ciemnymi dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.