Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luter

Cześć wszystkim!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Na imię mi Adam, mam 18 lat i swoją przygodę z zegarkami zacząłem.. w swoje 18 urodziny :) Doszedłem wtedy do wniosku, że warto sprawić sobie jakąś ozdobę na rękę z tej okazji i padło na zegarek. Poszukiwania rozpocząłem od przedziału cenowego 50-100zł, gdyż wstępnie zegarek miał być tylko ozdobą... a po lekturze forum wytypowałem mojego idealnego kandydata - Certinę DS Caimano (która do tego przedziału cenowego, delikatnie mówiąc, nie należy). Po kilku dniach zastanawiania się czy naprawdę stać mnie na taki zegarek doszedłem do wniosku że po prostu nie mam z czym go nosić i to jeszcze nie jest ten etap w moim życiu, by przeznaczać takie kwoty na czasomierze. Ostatecznie po przewertowaniu kolejnych tematów zakochałem się w Seiko SNK803K2, czyli popularnym automacie Seiko z serii 5 i w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z zegarkami. Myślałem że na tym poprzestanę, ale od kiedy do mnie przyszedł, gdy jestem w sklepach z zegarkami, ciężej mnie z nich wyrwać niż kobietę ze sklepu z butami, więc coś chyba jest na rzeczy :)

 

W tej chwili choruję na Timexa Weekendera T2P495, a w planach mam zakup garniturowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) Choroba powoli postępuje, dość szybko się zaraziłeś.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) Choroba powoli postępuje, dość szybko się zaraziłeś.

 

 

Myślę że ja po prostu od zawsze podświadomie chciałem mieć swój zegarek :)

 

A jeśli mówimy o postępie choroby.. właśnie kupiłem Tissota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie...

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.