Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SandMaster

Prośba o poradę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zacnych Forumowiczów.

 

Ostatnimi czasy poluję na swój pierwszy "poważniejszy" sikor (czyt. lepszy niż posiadany przeze mnie 12 letni Casio za 120 pln). Przeorbiłem już forum i poczytałem porady, opinie i różnego rodzaju wskazówki dotyczące marek, które są w moim zasięgu cenowym. Moj limit to 800 pln. Nie spodziewałem się, że za te pieniąze mozna dostać (a przynajmniej zalicytować, a nóż sie uda;)) takie oto cudo:

 

http://allegro.pl/tissot-t035-617-16-031-swiss-made-gwar-prom-30-i6366499440.html

 

i tu moje pytanie do Was. Czy warto ? Co sądzicie. Generalnie zegarek uważam za bardzo ładny. I do tego Tissot. Biorąc pod uwagę, że aukcja kończy się za 2 dni prosiłbym o w miarę szybką podpowiedź :)

 

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Michał

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Nie idź tą drogą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idź tą drogą...

Kolega tajemniczy jak nie przymierzając Yoda. Dzięki za odpowidź ale można jasniej ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wolisz kupić automatu ?

Jakiś orient? Curator , Mako, Ray.

Seiko skx . Co do aukcji, to się nie wypowiadam . Tissoty są podrabiane na potęgę . W tej cenie można lepiej. A jak kwarc, to citizen z systemem solarnym.

Yode też na forum mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Jaśniej to moim zdaniem ten zegarek jest kompletna klapą, ale co najważniejsze na licytacji wystawiono najprawdopodobniej podróbkę. Jeżeli chcesz kupić coś z chrono w tej kwocie skup się przede wszystkim na zegarkach z JP: Citizen, Seiko. Couturier Corpo Clapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wolisz kupić automatu ?

Jakiś orient? Curator , Mako, Ray.

Seiko skx . Co do aukcji, to się nie wypowiadam . Tissoty są podrabiane na potęgę . W tej cenie można lepiej. A jak kwarc, to citizen z systemem solarnym.

Yode też na forum mamy.

Myslałem nad automatem ale powiem szczerze, że biorąc pod uwagę okolicznosci noszenia zegarka uważam, że bardziej odpowiedni dla mnie będzie kwarc. Nie wymaga tyle uwagi. A na automat jeszcze przyjdzie czas :) (i fundusze większe).  Ponadto nie wiedziałem, że Tissoty są podrabiane na potęgę. Mea culpa. Mogłem doczytać. Ogarnę temat Seiko i Citizena bo tam najwięcej przyciągało moją uwagę. Dzięki za odp.

Jaśniej to moim zdaniem ten zegarek jest kompletna klapą, ale co najważniejsze na licytacji wystawiono najprawdopodobniej podróbkę. Jeżeli chcesz kupić coś z chrono w tej kwocie skup się przede wszystkim na zegarkach z JP: Citizen, Seiko. Couturier Corpo Clapa.

Rozumiem, Dzięki. Ogarnę Japończyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ofercie citizena znajdziesz bardzo rozbudowane kwarcowe modele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SandMaster

rozumiem z propozycji, że chodzi Ci o chronograf. Kwestia czasu i w tym budżecie upolujesz jakiegoś fajnego mało używanego Citizena z eco-drive i w tytanie.

Tymczasem zastanowiłbym się też nad tym zegarkiem z bazarku (nie mam interesu żadnego w tej reklamie):

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/135573-citizen/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SandMaster

rozumiem z propozycji, że chodzi Ci o chronograf. Kwestia czasu i w tym budżecie upolujesz jakiegoś fajnego mało używanego Citizena z eco-drive i w tytanie.

Tymczasem zastanowiłbym się też nad tym zegarkiem z bazarku (nie mam interesu żadnego w tej reklamie):

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/135573-citizen/

hmm no właśnie z tym chronografem to juz sam nie wiem. Własciwie z niego się nie korzysta za często ale fajnie wygląda. I chyba własnie dlatego brałem takie opcje pod uwagę. Co do ogłoszenia, które tutaj wstawiłeś. Zegarek fajny ale

 

1. na pasku a ja zdecydowanie chciałem zegarek na bransolecie (jest to do obejścia, wystarczy kupić bransolete i zmienić)

2. Jak wiedzę zegarek to od razu stwierdzam, że ma to "coś" i myslę sobie "nosiłbym". A w tym przypadku niestety brak takiej reakcji. Zatem to chyba nie zegarek dla mnie mimo niewątpliwych zalet :) Teraz z kolei naszła mnie myśl czy kupować zegarek z chronografem dla wyglądu czy moze pokusić się o taki klasyk z samym datownikiem.. nie sadziłem, że człwiek moze mieć tyle dylematów wybierając zegarek ;)

Prawie jak moja żona kupujac buty... o.O      ekhm.. no dobra.. bez "prawie".

 

Sugerujesz, żeby Citki szukać tytanowe ? 

 

tutaj coś takiego

http://allegro.pl/nowy-zegarek-citizen-eco-drive-titanium-i6378876223.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytan jest specyficzny. Jak go porysujesz, to nie wypolerujesz, a i zarysować łatwiej. Stal, wypolerujesz. Tytan natomiast nie uczyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zegarek na tytanowej bransolecie jest zdecydowanie lżejszy od zegarka na bransolecie stalowej. Co kto lubi i jaką ma łapę :) co do wyglądu to już się nie wypowiadam, wybierz po prostu taki, który Ci się podoba. Ty w nim będziesz chodził :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytan jest specyficzny. Jak go porysujesz, to nie wypolerujesz, a i zarysować łatwiej. Stal, wypolerujesz. Tytan natomiast nie uczyla.

Mam do czynienia ze stalą i do tej pory mnie nie uczuliła. Myślę wiec, że nie bede miał tego problemu. Do tej pory natomiast sądziłem, że tytan jest sporo twardszy od stali nie da się go łatwo zarysować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacznie łatwiej go zarysować. Mało kogo dobra stal uczula. Ale się zdarza czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka akcja. 

 

Mam mozliwość kupienia tego zegarka 

 

http://www.e-zegareczek.pl/zegarki/adriatica/zegarek-adriatica-a1193-k214ch-szczegoly

 

w salonie we wrocławiu

za 1000 pln. Nówka sztuka, nie śmigana.

 

Stąd ponowne pytanie do Was. Opłaca się ?

 

mam czas do 20 na decyzję.

 

Z góry dzięki

Sand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie. Za tą cenę można mieć lepszego japońskiego kwarca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w życiu nigdy.

 

kieruj się lepiej w stronę japońców.

 

FTD0900AW0 fajny model z szafirem za przystępne pieniądze, poza tym wyslałem Ci trochę modeli na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.