Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sebolski

wypoczynek w Kudowie-Zdrój

Rekomendowane odpowiedzi

Szczeliniec Wielki (fajne podejscie tylko po schodkach) z gory piekny widok, bledne skaly - to wycieczki görskie ale nawet dla poczatkujacych sie nadaja. Kaplica czaszek w Czermnej no i koniecznie Bazylika w Wambierzycach (Tu wala tlumy do Matki Boskiej Wambierzyckiej). W Wambierzycach przy okazji ruchoma szopka warta zobaczenia. Po stronie czeskiej wycieczka na Skalne Grzyby no i piwo jest wysmienite. Plywanie, opalanie i sprzet wodny - nad zalewem w Radkowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po polskiej stronie Błędne Skały, Szczeliniec, w samej Kudowie spacer przez Park Zdrojowy tuż za pierwsze słupy graniczne do czeskiej restauracji na piwo i knedliczki. W razie deszczu w Kudowie jest kryty basen ze zjeżdżalnią w kształcie rury.

Po stronie czeskiej Nachod, Ardszpaskie Skały, przejazd do Pragi na cały dzień (jeśli jedziecie samochodem, to polecam do stacji metra Cerny Most i dalej metrem do centrum).

 

P.s.

Jeśli wybierzecie się do Pragi, to mogę polecić gdzie dobrze i w przystępnej cenie zjeść w samym centrum.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

post-41858-0-73996800-1469738211_thumb.jpgpost-41858-0-64118300-1469738153_thumb.jpg

 

 

zamek w Nachodzie warto zwiedzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zgoda, tylko z tym piwem to bajki z dawnych czasów. Siuśki. W tesco w Polsce wielokrotnie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zgoda, tylko z tym piwem to bajki z dawnych czasów. Siuśki. W tesco w Polsce wielokrotnie lepsze.

 

Co kto lubi. Mnie odpowiadają takie max. 4% alkoholu. Pilsner Urquel z kufla w Pradze - mistrzostwo świata, byleby nie przy głównych ulicach, bo cena może popsuć smak ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Pu to jedyny dobry koncerniak na rynku. To fakt.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byliśmy w Pradze. W zasadzie się pokręciliśmy sie tylko. Taki jednodniowy wypad bo mieszkaliśmy w Dolinie Czerwienia chyba. Ale zaskoczyło mnie to ,że w jednym lokalu  w centrum miasta nie można było płacić kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gambrinus też niczego sobie, a z ciemnych Kozel Cerny.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilsner Urquel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdza Klodzka jest tez warta zobaczenia.

Gambrinus też niczego sobie, a z ciemnych Kozel Cerny.

Gambrinus - moje ulubione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak :) czasami zdarza się wypić.

 

 

czy ktoś był tu? http://www.srebrna.com/srebrna-gora/

To wpisz we forumową wyszukiwarkę Srebrna Góra... Tam z kolegami z forum balujemy... :rolleyes:


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:  Gdzie Ty tu widzisz ironię?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Gdzie Ty tu widzisz ironię?

Załozylem z góry, ze wytykasz mi ze nie potrafie szukac w necie informacji o tym forcie po prostu tylko czekam na info od kogos i tyle. Jesli blednie ocenilem to wybacz.

 

Wypassportowane z Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

park zdrojowy w Kudowie

post-41858-0-49126800-1469811763_thumb.jpg

post-41858-0-25783300-1469811949_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załozylem z góry, ze wytykasz mi ze nie potrafie szukac w necie informacji o tym forcie po prostu tylko czekam na info od kogos i tyle. Jesli blednie ocenilem to wybacz.

 

Wypassportowane z Tapatalka

W Srebrnej jest rewelacyjnie, bazę mamy w gościńcu Sokółka... goloneczki palce lizać...Okolica jest bardzo interesująca, można np. przejść się szlakiem srebrnogórskiej kolei zębatej. Koniecznie udaj się do Kamieńca Ząbkowickiego by zwiedzić zamek księżnej orańskiej, Ząbkowice Śląskie również są godne odwiedzenia :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będziemy tam organizować kiedyś kolejne zegarowe spotkanie... może wiosną?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będziemy tam organizować kiedyś kolejne zegarowe spotkanie... może wiosną?

 

fajnie by było poznać człowieków z forum :) kto wie, może się uda mi przyjechać. tylko 5.5 h jazdy w sumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazję wypoczywać tam jakiś czas temu i bardzo mi się tam podobało. Zwykle wybierałem góry skaliste. Niemniej same gory stołowe maja swoj urok. Ogólnie cały region jest bardzo dobrze dostosowany pod sporty zimowe:

http://szerokiej-drogi.pl/czas-na-snowboard/

 

Tak więc warto jest zorganizować sobie wyjazd właśnie zimą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.