Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kappuchu

Gulfman Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuję się gulfmanem z tej aukcji http://allegro.pl/zegarek-casio-g-shock-g-9100-1er-gwarancja-3lata-i6378642344.html , pytanie czy sprzewdawca wiarygodny i sprzedaje oryginały bo cena atrakcyjna, w stosunku do innych sklepów różnica 100zł (wiadomo tylko 100zł ale na chodniku nie leży) i jeśli dobrze zrozumiałem to gwarancja realizowana tylko w ich sklepie tak? nie jak w większości zegarków od Zibi (w sumie nigdy nie rozumialem tej gwarancji jakby ktoś mógł wytłumaczyć byłbym wdzięczny, mianowicie chodzi mi 3+3 lata)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałem u niego dwa razy i było OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 13 tysięcy pozytywnych komentarzy mówi samo za siebie.

Zapytaj sprzedawcę przed zakupem czy ma go na stanie od ręki, bo zdarza się, że coś jest wystawione a nie ma tego w magazynie i trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Zibi masz 3 lata gwarancji ale za dodatkową opłatą możesz ta gwarancję przedłużyć o kolejne 3 lata stąd 3+3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralem u nich 3x, z czego jeden zwrot bo mi sie zegarek nie spodobal.

Zadnych problemow nie bylo. Dodzwonic sie i zapytac o szczegoly tez nie bylo klopotow, choc gościu przyznal ze nie zna wszystkich zegarkow na pamiec bo ma ich sporo.

Generalnie - polecam. Brac, nie przejmowac sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony Sprzedawca. Również polecam.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.