Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartek926

Zegarek na prezent dla kobiety do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, zbliża nam się z dziewczyną rocznica i chciał bym jej sprezentować na tę okazję zegarek, rozmawiałem z nią, próbowałem mniej więcej rozeznać co jej się podoba i przedstawia się to następująco.
Generalnie zamysł jest taki, żeby zegarek był pół elegancki, pół na co dzień, model bardziej klasyczny, koperta okrągła, musi być na bransolecie, utrzymany w kolorystyce złotej, tarcza w kolorze złotym? białym? różowe złoto?, ale mogę wziąć pod uwagę jakiś inny kolor, musiał by mi się spodobać.
Kwota jaką chciał bym na niego przeznaczyć to max 500zł, co do firmy to wiem że jej podobają się zazwyczaj te "modowe" które pewnie za długo nie wytrzymają, ja z kolei wolał bym kupić jej coś porządniejszego, żeby ponosiła chociaż te parę lat...
Przeglądałem internety parę godzin w poszukiwaniu czegoś sensownego i stwierdziłem że potrzebuje waszej pomocy, czekam na wasze propozycje, poniżej wklejam linki i zdjęcie tak aby zobrazować czego szukam:

Nixon z tych wszystkich najbardziej do mnie przemawia, bardzo mi się podoba, co uważacie na temat tej firmy?
(Na zdjęciach w tej aukcji zegarek wygląda jakby był brudny, albo porysowany? nie wiem czy co tak jest czy o co chodzi, ale generalnie jego kształty bardzo do mnie przemawiają) :)

http://allegro.pl/zegarek-damski-nixon-a361897-00-piekno-w-prostocie-i6385415055.html

ten sak samo: http://allegro.pl/zegarek-damski-nixon-a099502-sympatyczny-i6387271302.html

Michael Kors, typowa modówka, myślę że też by jej się spodobał, ale czy to jest coś warte?

http://allegro.pl/zegarek-damski-michael-kors-mk3179-wyprzedaz-60-i6372872157.html


Zdjęcie pochodzi od jej koleżanki, nie wiem jaka to firma, pewnie nic wyszukanego, ale bardzo jej się podobał.
Sikor.jpg

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te zegarki są nic nie warte. Spójrz na ofertę orienta i lorusa, powinieneś coś znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej, przejrzyj ofertę np. Lorusa. Z marketowych marek dla kobiet, Skagen/Bering to całkiem przyzwoite zegarki w tej cenie.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, gdyby było tak prosto to pewnie bym tutaj nie napisał, jakąś tam znikomą wiedzę na temat zegarków/ firm posiadam, już dawno przeglądałem ofertę Orienta, Lorusa, Seiko, niestety, nic podobnego stylem do powyżej przeze mnie zaprezentowanych zegarków nie znalazłem a przeglądałem na prawdę wiele stron z zegarkami oraz Allegro, no chyba że do czegoś nie dotarłem, jeżeli ktoś z was kojarzy bardzo podobne zegarki firm godnych uwagi to prosił bym bardzo o podesłanie linka.

Z Lorusa stylem tak już trochę dalej od tych powyżej jedyny jaki znalazłem to ten model:
http://www.zegarki-diament.pl/sklep/produkt/10282/lorus_fashion_rg298jx9.html

Niestety, jego tarcza i te mega długie kreski wskazujące godzinę kompletnie do mnie nie przemawiają, podejrzewam że mojej również by się nie spodobały, druga sprawa to wodoszczelność, myślę że pływać w nim nie będzie, ale dobrze by było żeby miał przynajmniej 5ATM, ten ma tylko 3, wolał bym mieć pewność że nic by się z nim nie stało przy ew. dłuższym kontakcie z wodą czy może się mylę w tej kwestii i nie ma obaw? Można by z takim zegarkiem na ręku pływać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwajcarski kwarc z szafirowym szkłem i 5 ATM WR - Adriatica (60 zł ponad budżet)

 

Japoński kwarc z szafirowym szkłem i 5 ATM WR i ceramicznymi wstawkami - Bering (90 zł ponad budżet)

 

Szwajcarski kwarc z szafirowym szkłem i 5 ATM WR - Adriatica (160 zł ponad budżet)

 

Japoński kwarc z mineralnym szkłem i 5 ATM WR - Festina (w budżecie)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za propozycje, jednak spójrzcie jeszcze raz na zegarki które zaprezentowałem a te które wysłaliście, chodzi o to żeby była prosta koperta bez żadnych kamieni itp itd, prosta bransoleta, tarcza bez dodatkowych wskaźników, pewnie najlepiej bez numerów tylko z kreskami albo nawet i bez, kompletna prostota, mówi się że "piękno tkwi w prostocie" i coś w tym faktycznie jest! :)
... a jak kobieta powie/ pokaże wam że coś ma takie być to musi właśnie takie być  :D

Będąc jakiś czas temu na zakupach w centrum handlowym przechodziliśmy koło wystawy z zegarkami, pokazałem wtedy mojej lubej model Adriatika zaproponowany w pierwszym linku przez użytkownika MasterMind, od razu wpadł mi w oko i zapytałem jej czy się podoba, jaką dostałem odpowiedź? Brzydka bransoleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Trochę walka z wiatrakami. W przedziale do 500zł oferta dobrych jakościowo zegarków o tych konkretnych parametrach jest ograniczona do ofert co najwyżej zbliżonych (podane linki powyżej). Kolejne typy są już z wyższych przedziałów cenowych, jak ta Doxa (w przecenie z ~1100zł), czy Atlantic (690 zł)

 

Jest jeszcze taki Lorus i taki Lorus.

 

W ostateczności kup to co pierwotnie jej się podobało. Czasem trzeba dać za wygraną ;)

 

Osobiście (biorąc pod uwagę Twoją sytuację) kupiłbym chyba tego Atlantica, starając się zagrać kartą "prestiżowy zegarek z witryny znanej sieci jubilerskiej".


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DD i Lorus to dobre propozycje. Wydaje mi sie, ze i Beringa znajdziesz >500.

Ale nie bylbym soba gdybym nie zaproponowal czegos niemieckiego :P 

Dugena np:

http://allegro.pl/zegarek-damsku-dugena-4460555-radio-super-i6384937264.html

http://allegro.pl/zegarek-dugena-4460366-damski-nowy-datownik-fv-gw-i6388259199.html

sa przyzwoitej jakosci.


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, MasterMind, piękny jest ten Atlantic którego mi przysłałeś, ale za bardzo wykracza za mój budżet, 500zł dla mnie to i tak jest sporo, przeszukałem internety i natrafiłem na bardzo podobny model Atlantica do tego podesłanego przez Ciebie, co prawda wodoszczelność jest tylko na poziomie 3ATM, ale tak bardzo mi się podoba że chyba go kupię, rozumiem że ta firma robi solidne zegarki i warto wybrać coś z jej oferty?
Rzuć okiem na niego :) http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/23377/zegarek_damski_atlantic_22346.45.31.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, tego jakoś przegapiłem :)

 

Myślę, że to dobry wybór w tej kwocie i przy tych wymaganiach. Jest szafirowe szkło, magia "Swiss Made" na tarczy i znana w Polsce marka, więc na prezent jak znalazł.

 

Z pewnością lepiej wydać ~500zł na takiego Atlantica niż na MKorsa. Wewnątrz bije szwajcarski kwarcowy mechanizm ETA F03.111, oferowany przez inne firmy w trzy razy droższych damskich zegarkach, a którego wymiana w razie "śmierci" kosztuje circa 120zł więc tragedii nie ma :)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, zegarek wybrany, temat prezentu uznaje za zamknięty :)
Dzięki serdeczne MasterMind za naprowadzenie na właściwy trop, jestem przekonany że zegarek będzie się podobał mojej kobiecie, ja bym się z takiego prezentu bardzo ucieszył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety edytowanie posta nie przenosi go do góry w temacie więc piszę następny żebyście mogli do niego dotrzeć, przepraszam że jeden pod drugim.
 

Niestety nie mogło być zbyt pięknie, otrzymałem dzisiaj zamówiony zegarek od SWISS.com, prawdopodobnie jest to zegarek powystawowy, posiada ślad od odpinania/zapinania oraz parę mikrorysek, ponad to dotarł do mnie w opakowaniu "SWISS" a nie oryginalnym od Atlantica o czym oczywiście nic nie było napisane i z białą torebeczką "SWISS" ubrudzoną jakąś kleistą substancją i z drobnymi czarnymi śladami po palcach, w sam raz na prezent!
Wykonałem telefon do firmy i dowiedziałem się że "jest to napisane w regulaminie że zegarki przecenione mogą mieć jakieś drobne ślady i że Atlantica wyprzedają i nie mają oryginalnych opakowań"... kto w ogóle czyta regulaminy, skoro sprzedają po przecenie ostatnią sztukę powystawową to mogli o tym napisać na stronie zegarka a nie denerwować ludzi i narażać na dodatkowe koszta związane ze zwrotem.
Takiego zegarka wręczyć nie mogę więc oczywiście odsyłam go z powrotem no i zostaję z tym samym problemem, muszę poszukać czegoś innego.
Może macie jeszcze jakieś propozycje w takim stylu jak powyżej wspomniałem i co warto by kupić do kwoty 500zł?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Lincoln Six Echo
      Fajny field watch (czy jak tam) singapurskiego mikrobrandu RZE.
       
      Cena sklepowa: 2900 zł.
      Cena tutaj: 2000 zł.
      Wysyłka ubezpieczonym InPost: gratis.
       
      W komplecie bransoleta tytanowa i pasek firmowy RZE. 
       
       
      RZE: Resolute C3 Lume
       
      Resolute to ultrawytrzymały i lekki tytanowy zegarek terenowy, który zniesie codzienne wyzwania, stworzony dla odkrywcy.
       
      SPECYFIKACJA:
       
      Wymiary:
      - średnica bez koronki: 40mm
      - grubość koperty: 10,5mm
      - długość od ucha do ucha (L2L): 46mm
      - szerokość w uszach: 20mm (zwężenie do 16mm przy zapięciu).
       
      Pozostałe dane:
      - koperta z tytanu z powłoką Ultrahex
      - mechanizm Miyota Premium 90S5
      - wodoszczelność: 100m
      - zakręcana koronka z logo marki
      - Swiss Superluminova
      - nakładane indeksy
      - tarcza o teksturze piasku
      - szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką Super-AR
      - tytanowa bransoleta z powłoką Ultrahex i stalowym zapięciem z powłoką tytanową.
       
      Zegarek objęty realizowaną w Polsce, 36-miesięczną gwarancją.
       
      Zapraszam. 
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
       

       
       
       
    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Francua
    • Przez Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.






    • Przez Kacperek_77u
      Przeglądając forum zawsze brakowało mi tego tematu gdzie można by było pokazać aktualną wschodnią sytuacje z zegarkami lub pogadać o późnych rusach
       
      Jako pierwszy post odrazu zadam pytanko-co myślicie o tym?
      https://www.facebook.com/100064452019478/posts/pfbid0bdxJCFyPFup3ZVNeUDKFeFW1fi3KRnuatkL7mwytZbRBph2wfrwLBjMEzKUFNksdl/?sfnsn=mo
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.