Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mike S

Projekt Mołnia

Rekomendowane odpowiedzi

Ale odrobina szarości by się przydała, jak w tej stowie :)

No niby racja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - 140 -160 zł jest ok. Róbmy dwa kolory. Jeżeli już coś robić to porządnie a nie tanio.

 

Jeżeli kolega jest w stanie zapodac jakiś projekt to bedziemy się zastanawiać wspólnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Popieram słowa Romka. Moim zdaniem te 160 złotych za bikolor jest do zaakceptowania. Tym bardziej ze to będzie tylko nasz projekt a nie jakaś ukraińska masówka.

 

Również czekam na projekt z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a jaki tekst naniesiemy na tarczę? "KMZiZ: Zegarki Rosyjskie i Radzieckie"? Czy ktoś ma lepszy pomysł? I czy każda tarcza od Mołni będzie pasowała pod nadruk, czy wszyscy musimy się zaopatrzyć w konkretny wzór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, uzupełniając:

- Szarość mogę zrobić tak, żeby to był jeden kolor - czarny. Analogicznie jak przy druku offsetowym.

- Jako dodatkowy chciałem dać czerwony, ewentualnie granat (wskazówki).

- Napis o sekcji radzieckiej też myślałem dodać (miniaturowy w tej części gdzie zazwyczaj jest sygnatura producenta).

- Malutkie logo klubowe będzie sexy, więc się musicie postarać, żeby było błogosławieństwo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo byłoby super ale nowego nie ma więc w grę wchodzi stare (moim zdaniem świetne) Ale tu trzeba by było o pozwolenie Zarządu. Jak będziemy więcej wiedzieć to ja mogę spróbować coś pomyśleć.

Tylko jeśli to mają być same tarcze to jakoś słabo to widzę więc może jednak jakiś inny napis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja mimo wszystko bym optował za "czystą" tarczą, ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym, żeby była jakaś wzmianka na tarczy, że to projekt forumowy :)


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny. Popierałbym jednak Marcina (czysta tarcza). Wzmiankę o projekcie forumowym można by było dać na deklu. 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że projekt się rozwija ;D zaczęliśmy od tarczy a teraz już o deklach myślimy ;D

Ja też jestem za czystą tarcza, może być napisane cyrylicą Molnija co najwyżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że projekt się rozwija ;D zaczęliśmy od tarczy a teraz już o deklach myślimy ;D

 

Oj tam, oj tam :P No może trochę mnie z tym deklem poniosło :P Nie zmienia to faktu, że tarcza "czysta" była by lepsza - moim subiektywnym zdaniem :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Artur, ale my już zamówiliśmy koperty z przeszklonyn deklem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, ale my już zamówiliśmy koperty z przeszklonyn deklem :D

 

W sumie to czemu nie :D Może być i przeszklony. Już się więcej nie wypowiadam, bo ani u mnie Mołni ani nie ma mnie na żadnej liście zamawiających koperty.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Artur koperta to nie problem, a może z tego wyjść fajny projekt.

Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie ale tarczę zawsze możesz zamówić a o resztę później się będziesz martwił.

Taki projekt może nie szybko się powtórzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to na tarczę się zapiszę, jak będzie pora. Czy był zakup grupowy kopert? Problemem pozostanie póki co sprawne serducho.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperty i wszystkie graty były tu:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/132722-zakup-grupowy-gratów-z-aukro/

 

Ale wszystko juz jest na miejscu i czekamy aż kolega @Yakovlev wróci z urlopu i to roześle.

 

No to pozamiatane. Przyjdzie mi podziwiać Wasze piękne sztuki jedynie. Ale co tam. Pomysł świetny i popieram w całej rozciągłości.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo dokupić jakąś pasówkę;) jak rozumiem praktycznie każda z sekunda na 9 będzie pasować? czyli tylko wymiana tarczy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna inicjatywa. Zróbmy sobie klubową tarczę. Bardzo mi to jest na rękę bo miałem dylemat, a właściwie brak opcji na sensowne zagospodarowanie koperty, którą kupiłem nieco na zapas :)

 

Tylko właśnie jak ze wskazówkami? Ktoś ma takie, ktoś inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tarcz - jak ktoś nie myśli o pasówce, to raczej będzie ona pasowała do normalnej kieszonki chyba?


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tarcz - jak ktoś nie myśli o pasówce, to raczej będzie ona pasowała do normalnej kieszonki chyba?

Bierz pod uwagę że subsekunda ma być na 9-tej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, oto pierwszy projekt (wariant nowoczesny). Całość jest już na wektorach, gotowa do ewentualnego druku, dlatego tyle to trwało. W projekcie została użyta tyko jedna rodzina fontów - Arrus.

 

Pracuje jeszcze nad wariantem rzymskim, bardziej retro z dodatkowym ringiem ozdobnym...

 

PS Wiem, że wskazówki z innej bajki :-) ...o kolor tylko chodziło do wglądówki.

 

molnija-preview1.pngmolnija-preview2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Fajnie to wyszło :)

Mam pytanie czy jest opcja zrobienia dwóch wariantów? Z napisami i bez? Ja bym jednak wolał czystą tarczę.

Drugie pytanie to takie czy jeśli na przykład subsekunda jest niżej jak na zdjęciu czy to będzie problem? Czy tarczą musi koniecznie być równa na całej płaszczyźnie?

 

e8fed66de59cbeb439c0824c0c70857e.jpgb69db42cf3d63b5707a3b7333f4afa24.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz pod uwagę że subsekunda ma być na 9-tej.

Skrót myślowy - miałem na myśli najbardziej popularne Mołnie z klapką.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur- ja też nie mam koperty i nie zamówilem w grupowym zamówieniu. To nie problem. Tak jak i serducho. Problemem jest tarcza.

 

@lordpinki - wyjasnij wszystkim ze potrzeba mieć tarcze i nieważne w jakim stanie i sekunda na której godzinie bo tarcza pójdzie do malowania a koronka w tych co jest na 12 pójdzie na 3 a tym samym wytłoczenie pod sekundę pójdzie na 9.

 

Piękny projekt :)

Czekam niecierpliwie na stara rzymianke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.