Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mike S

Projekt Mołnia

Rekomendowane odpowiedzi

@ Adrjan88 bardzo mi się podobają Twoje projekty, koperta z łamanymi uszami to jednak najbiedniej 3 setki (chyba że masz tańsze źródło to się piszę :D

Koperty pod 3602 są takie same jak do unitasa więc coś takiego  http://manbushijie.com/45mm-ss-pilot-case-sapphire-glass-fit-eta-unitas-6497-6498_p1554.html Ja tylko kolejny raz przypomnę, że metalowe tarcze są potrzebne :ph34r:

 

@yorki_man dzięki :)

Nie wiem ile by wyszło za te koperty ;)

Trochę chaotycznie w tym temacie, to zapytam - potrzeba samego projektu tarczy? Reszta robiona tempodrukiem? Koperty rozumiem, że już są. Mechanizmy też?

A po wejściu w link #404 :/ Tarcza co robiłem były pod 4,1cm robiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link, nie wiem jak to się dzieje, pierwszy się nie otwiera, drugi (pomimo że identyczny) śmiga jak trzeba. Jesteś przekonany że molnija wejdzie do tej koperty? Mam wątpliwości... 10,5mm wysokość koperty?... wydaje mi się, że sporo za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś przekonany że molnija wejdzie do tej koperty? .

Przekonany nie jestem ale ta mi jakoś weszła

a28dd49a073cad3dc2127851733d2bdf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie się pogubiłem z tym wątkiem. Ostatnie projekty bardzo mi się podobają. Ile kosztuje zrobienie takiej tarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jednak bardziej pasuje model chronometryczny z indeksami malowanymi.

Jeszcze raz zapytam czy można zrobic grafike z ciemniejszym, niebieskim ringiem ? Takim wpadającym w granat?

 

post-47356-0-16309200-1472404054_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zostawił jaśniejszy. Zdecydowanie subtelniejszy i szlachetniejszy. Hmm taki "droższy zegarek" :D

Ciemny zbyt jaskrawy, bije po oczach. Ale.. De gustibus.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

kchrapek dobrze prawi: ta jasno niebieska wersja rzymianki bez tych drobniutkich indeksów jest najładniejsza i najzacniej wyglądą. Gdyby taką wyprodukowali to biorę w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

W czwartek będę miał więcej czasu to napiszę do kilku drukarni które robią nam banery, katalogi, ulotki itd. Może ktoś będzie chciał się podjąć tego projektu.

Dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta z jaśniejszym pierścieniem bardzo interesująca. Tylko subtarcza sekundowa ździebko za duża .

No i wskazówka sekundowa powinna dosięgać zewnętrznych końców indeksów sekundowych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja koperte pod molnie mam bardzo ładną  ale sporo wody upłynie nim to skompletuje (niestety mase osobistych problemów)

post-59322-0-06268900-1472556524_thumb.jpg

post-59322-0-56010300-1472556547_thumb.jpg

post-59322-0-73377400-1472556569_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

ja koperte pod molnie mam bardzo ładną  ale sporo wody upłynie nim to skompletuje (niestety mase osobistych problemów)

Gzie żeś takie cudeńko znalazł. Naprawdę ładna koperta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kilka dni temu zrodził się u mnie pomysł zrobienia czegoś na 6497 lub Hamilton 917 / 921 więc temat bardzo mi się podoba. Pewnie zapiszę się na tarczę jeśli będzie można. Fajną tarczę pokazał @Adrjan, ta druga od góry:)

Tutaj jeden Mistrz robi fajne tarcze i ogólnie nakłada lumę:

http://forums.timezone.com/index.php?t=tree&goto=6754866&rid=0#msg_6754866

 

http://forums.timezone.com/index.php?t=tree&goto=6725209&rid=0#msg_6725209

 

Jeśli o mnie chodzi to właśnie takie tarcze mi podchodzą, może nie koniecznie idealna kopia ale coś w stylu Zenith Pilot 20.

Jak te koperty 45 mm na nadgarstek 17,5 ? Będę ciągnął rękę po chodniku ? :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel, przyznaj się ;) przywieziona z Rumunii :) 

nie Grześ od brata wraz z glashutte,atlantikiem i fajnym timexem oo i jeszcze w bardzo ładnym stanie koperta do delbany którą zaraz zmieniłem bo moja była straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat kilka dni temu zrodził się u mnie pomysł zrobienia czegoś na 6497 lub Hamilton 917 / 921 więc temat bardzo mi się podoba. Pewnie zapiszę się na tarczę jeśli będzie można. Fajną tarczę pokazał @Adrjan, ta druga od góry:)

Tutaj jeden Mistrz robi fajne tarcze i ogólnie nakłada lumę:

http://forums.timezone.com/index.php?t=tree&goto=6754866&rid=0#msg_6754866

 

http://forums.timezone.com/index.php?t=tree&goto=6725209&rid=0#msg_6725209

 

Jeśli o mnie chodzi to właśnie takie tarcze mi podchodzą, może nie koniecznie idealna kopia ale coś w stylu Zenith Pilot 20.

Jak te koperty 45 mm na nadgarstek 17,5 ? Będę ciągnął rękę po chodniku ? :D

Jeżeli o mnie chodzi , to korzystając z pomocy naszego kolegi forumowego , jadę w przyszłym tygodniu po moją mołnie :) mam zamiar to trochę przerobić , wiec liczę na pomoc . A projekty pokazane w tym poście powalają . Wiec jakby kto zamawiał proszę o info , chętnie podzielę koszty przesyłki i wezmę na swoje barki 50% najgorszych chwil oczekiwania na przesyłkę.

P.s kopertę oczywiście tez musze zamówić .? Ktoś chętny ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.