Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JacobCFC

Pierwszy zegarek- uniwersalny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu zastanawiam się nad wyborem zegarka dla siebie, jednak mam dylemat co wybrać. Na co dzień prowadzę szybki tryb życia, więc rano wychodząc z domu zakładam na siebie zwykła casualową bluzę, natomiast w weekendy podczas wyjść ze znajomymi czy rodziną pojawiają się na mnie polówki, swetry, a czasem i koszulę, stąd moje zdezorientowanie co wybrać. Zastanawiam się nad którymś z tych zegarków:

http://www.lorus.pl/lorus-rn405ax9-p-15733.html

 

http://timetrend.pl/zegarki/4514-lorus-urban-rh991dx9.html

Tylko, czy do mojego codziennego stroju, nie będzie on zbyt "elegancki" i nie będzie się gryzł ze zwykła bluzą? Po głowie chodzi mi jeszcze, by może poszukać jeszcze czegoś bardziej uniwersalnego, lub zakup jednego z podanych przeze mnie modeli, a potem kupno czegoś sportowego. Co możecie mi poradzić? Szczerzę liczę na sugestie, osób bardziej rozeznanych w temacie, ponieważ nie ukrywam, że byłby to dla mnie pierwszy poważny zegarek :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorus, to dobry kierunek w tej cenie. Ten pierwszy jest bardzo ładny moim zdaniem. Myślę, że bedzie pasował do wszystkiego, a jakaś zmana paska jeszcze może pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może cos w bardziej sportowym stylu? Całkiem fajne zegarki ma firma Hugo Boss. Zerknij sobie na ten:

http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Hugo_Boss_1513057_Orange_London-9024.html

 

Ewentualnie na ten jeśli wolisz monochromatyczne:

http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Hugo_Boss_1513070_Orange_Sao_Paulo-9030.html

 

Firma ma porządne zegarki. Oba powinny pasować i na co dzień i do gajerka. Wprawdzie są trochę droższe ale warto jest dołozyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat, gdzie polecasz markę modową.... Nie tędy droga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek uniwersalny, ,,do wszystkiego" znaleźć trudno ... weź może tego pierwszego Lorusa, a z czasem kup sobie drugi zegarek, bardziej sportowy.

I jeszcze jedno ... ten Lorus jest dość duży, zwróć na to uwagę, bo raczej odpada na cienki nadgarstek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odpisuje dopiero teraz i odpowiem wszystkim w jednym poście, ale na komputerze jestem głównie tylko wieczorami :)
 

 

Zegarek uniwersalny, ,,do wszystkiego" znaleźć trudno ... weź może tego pierwszego Lorusa, a z czasem kup sobie drugi zegarek, bardziej sportowy.

I jeszcze jedno ... ten Lorus jest dość duży, zwróć na to uwagę, bo raczej odpada na cienki nadgarstek

Też wyznaję zasadę, że jak coś jest do wszystkiego to tak naprawdę jest do niczego, więc dlatego pytałem, czy te podane przeze mnie nie będą się gryzły ze zwykła bluzą. Takie rozwiązanie tymczasowe do czasu zakupu czegoś sportowego. Określenie "dość duży" tyczy się tego pierwszego Lorusa podanego przeze mnie? Co do nadgarstka w obwodzie to ok 18-19 cm

 

A jaki masz w ogóle budżet, Kolego? Bo rozumiem (opierając się na tych zapodanych Lorusach), że ok. 250 zł max? Czy możesz lekko zwiększyć?

Budżet +/- taki jak ceny podanych przeze mnie zegarków, ewentualnie dodatkowe 50 zł nie będzie problemem, jeśli zegarek będzie tego wart, jednak kwoty 300 zł nie chciał bym już przekroczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odpisuje dopiero teraz i odpowiem wszystkim w jednym poście, ale na komputerze jestem głównie tylko wieczorami :)

 

 

Też wyznaję zasadę, że jak coś jest do wszystkiego to tak naprawdę jest do niczego, więc dlatego pytałem, czy te podane przeze mnie nie będą się gryzły ze zwykła bluzą. Takie rozwiązanie tymczasowe do czasu zakupu czegoś sportowego. Określenie "dość duży" tyczy się tego pierwszego Lorusa podanego przeze mnie? Co do nadgarstka w obwodzie to ok 18-19 cm

 

Budżet +/- taki jak ceny podanych przeze mnie zegarków, ewentualnie dodatkowe 50 zł nie będzie problemem, jeśli zegarek będzie tego wart, jednak kwoty 300 zł nie chciał bym już przekroczyć.

 

Spokojnie, ten pierwszy Lorus jest fajny i nie będzie się z niczym gryzł. Natomiast jeżeli chodzi o jego rozmiar, to średnica 43 mm przy twoim nadgarstku sprawia, że chyba będzie wyglądał na dość duży, ale ... tak naprawdę wszystko zależy od upodobań.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie po dłuższej przerwie odświeżyć temat :)
Ostatecznie zdecydowałem się na model LorusRT379DX9 :)

 

http://www.lorus.pl/lorus-rt379dx9-p-18542.html

 

Mam do was jeszcze jedną prośbę, pewnie dla większości z was głupią ,ale jako że jestem laikiem, nie mogę tego rozgryźć sam- mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali :) Mianowicie jak ustawić datę w tym modelu? :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ROLMEGA

Wyciągnij koronkę do połowy i kręć aż będzie to co potrzeba.

Na pewno dadzą instrukcję.

 

Wysłane z mojego Hudl HT7S3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.