Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Raff40

proszę o poradę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . Prosiłbym o waszę opinie i sugestie , jestem zainteresowany zakupem zegarka i mam dylemat który czy tissot czy certina ? Te dwa sobie upatrzyłem

budżet do 1200 zł.

 

http://www.karkosik.pl/pr-100-quartz/4875-tissot-t-classic-t1014101104100-pr-100-2015.html?gclid=CLjvleOA3M4CFcUocgod5JcPP

 

http://zegarkicentrum.pl/pl/p/Certina-DS-Podium-C0014101104700/25983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołożył byś trochę i byś miał automatycznego orienta stara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budżet mam jasno określony  do1200 zł  szukam zegarka zarówno do  stroju sportowego jak i bardziej eleganckiego podobaja mi sie te z granatowa tarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się wypowiedzieć wyłącznie wg własnego gustu: tarcza i kształt koperty zdecydowanie ładniejsze w Tissot, zaś co do bransolety, to ani jedna ani druga mi się nie podoba.

Doprecyzuj wymagania, co musi / może być na pokładzie: granatowa tarcza / WR 100 / szafir / bransoleta ?  Bo masz przykładowo Atlantic Sealine 62346.41.51 za ok. 600 zł, tylko, że WR 30 jedynie na zachlapania, ale reszta wymagań spełniona, są też wersje na pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 bransoleta, granatowa tarcza, tak Wr 100 co do szkiełka zdaje sie na wasze opinie nie jestem niestety znawca w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołożył byś trochę i byś miał automatycznego orienta stara

 

Hallo, Egzo ... tu ziemia! Kolega zadał bardzo konkretne pytanie ... ;)

@Raff40,  kieruj się przede wszystkim własnym gustem i wygodą - w miarę możliwości oba zegarki przymierz.

Certina chwali się swoim autorskim systemem uszczelnień. Zwróć na to uwagę, o ile ma to dla ciebie większe znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Budżet nie do ruszenia.

Popatrz sobie na ofertę citizena. Modele solarne i z szafirem. W tym budżecie będą lepsze technologicznie od swiss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Certina na tej bransolecie wygląda trochę na damski model.

Podanie budżetu przez Kolegę zdecydowanie wskazuje, że jest otwarty na inne propozycje, więc propozycja Egzo jest logiczna, a że przekracza budżet, to na tym forum nic dziwnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny model. Tylko bierz pod uwagę, że on jest tytanowy. Będzie jak złapie rysy, to nie wypolerujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w porównaniu z proponowanymi wcześniej Tissotem i Certiną ( średnica do 40 mm) jest nieco większy - 43 mm. Czy masz wystarczająco duży nadgarstek na niego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W citizenie na pewno coś znajdziesz. Ma dużo modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego nie zauwazyłem nadgarstek mam dosyc waski wiec moze byc za duzy .


dla mnie sadze opcjonalnie do 41 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz nadgarstek? Ile cm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To myślę, że 43 będzie jak najbardziej ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

citizen ma 42 wiec by pasował pd wzgledem wizualnym podoba mi sie najbardziej z tych trzech ktore przedstawiłem , troche martwi mnie to co napisałeś ze moga byc rysy . Co do jakosci trudno mi sie wypowiedziec bo jestem laikiem w temacie ale  pojade do sklepu stacjonarnego zobacze jak prezentuje sie na ręcę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysować będzie się każdy. Zarówno stalowy jak i tytanowy, tylko, że stal wypolerujesz. Jak tytan nie odpowiada, to szukaj czegoś stalowego. Znajdziesz w citizenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

citizen ma 42 wiec by pasował pd wzgledem wizualnym podoba mi sie najbardziej z tych trzech ktore przedstawiłem , troche martwi mnie to co napisałeś ze moga byc rysy . Co do jakosci trudno mi sie wypowiedziec bo jestem laikiem w temacie ale  pojade do sklepu stacjonarnego zobacze jak prezentuje sie na ręcę

 

Sklep stacjonarny to bardzo dobry pomysł ... zdjęcia z netu a własne oko nie zawsze idą w parze ... a i przymierzyć coś warto ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.