Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

moogio

Fachowiec od skx poszukiwany – kolor lumy

Rekomendowane odpowiedzi

Skx007, zastanawiam się donośnie koloru lumy - nie pasuje mi kolor lumy wskazówek i indeksów na tarczy (wskazówki ciemniejsze od indeksów). Ale z drugiej strony w sieci są podobne przykłady różnicy w kolorze. Jakie macie na ten temat zdanie? Z moich egzemplarzy to pierwszy przypadek że jest ta różnica.

W załączeniu foto - troche kiepskie - ale widac różnice.

post-90455-0-41421900-1472321771_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście się wydaje że różnica wynika z tego iż, luma na indeksach jest nałożona na powierzchnię płaską (czytaj na tarczę) , natomiast na wskazówkach, jakby to ująć "wisi w powietrzu" przez co przechodzi przez nią światło (luma jest delikatnie przezroczysta)  :) I z tego wynika różnica ale mogę się mylić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie na ten temat zdanie?

 

Jak miałem u siebie 007 czy 9 to obserwowałem to samo z tego co pamiętam i nic w tym nienormalnego poza tym, że może nie działa pozytywnie na odbiór zegarka. Ten typ tak ma i tyle, ot co. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luma na ineksach nakładana jest na biały podkład na tarczy, stąd jest bielsza. Ważne czy tak samo świecą w ciemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja to rozumiem tylko że miałem 3 skx i w tym tylko,to występuje - zostały mi foty po tamtych - w załączeniu foto tego w którym luma była taka sama kolorystycznie

post-90455-0-89200600-1472246753.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jesze jedna fota z różnica kolorów lumy. Moja teoria nie wiem czy słuszna jest taka ze starsze wypusty miały roznice w kolorze a nowsze nie mają.

post-90455-0-61815300-1472322289_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.