Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

admika2

Witam się z pytaniem o zegarek Atlantic.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Mam na imię Anna. Chciałam się przywitać i od razu zadać pytanie. Jestem zupełnym laikiem w kwestii zegarków. Na forum trafiłam kilka miesięcy temu gdy zaczęłam szukać dla siebie zegarka. Podobają mi się proste klasyczne męskie zegarki (mimo, że jestem kobietą). Zegarka nie znalazłam (wszystkie damskie się błyszczą i są bardzo krzykliwe). 

Po śmierci ojca postanowiłam przygarnąć jego zegarek (ze względu na jego prostotę i "stary " styl. Ale nic o nim nie wiem poza tym, że miał go od dawna. Nawet nie wiem dokładnie jak go prawidłowo nakręcić bo po ok 12-13h staje do ponownego nakręcenia. 

Może ktoś mógłby chociaż na podstawie zdjęć napisać coś o takim modelu.

Będę wdzięczna.

Anna

post-93042-0-49170100-1472580552_thumb.jpg

post-93042-0-00737600-1472580786_thumb.jpg

post-93042-0-84179900-1472581227_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Nie nakręcaj bo zepsujesz

Zanieś do zegarmistrza

Do usłyszenia


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie nakręca do końca znam takich.no a wizyta u zegarmistrza (dobrego zegarmistrza)na pewno mu nie zaszkodzi 

jakby koleżanka miała ochotę poczytać to proszę 

 

http://www.atlantic.helwecja.com/ksiazka

Dziękuję za informację. Wszystko poczytam tylko ja nawet nie wiem czy to jest oryginał czy jakiś składak. Bardzo mi zależy by go nie zepsuć (jedyne co mi po ojcu zostało) przez to kręcenie. A nie bardzo rozumiem fakt, że muszę czekać 7 dni by zadać pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z zewnątrz wygląda wszystko ok i mam nadzieję że w środku też 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba rozumieć, wystarczy zaakceptować ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tak jak koledzy z forum niejeden cie jeszcze zauroczy bo my tacy jesteśmy  Każdy inny i każdy wyjątkowy.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tak jak koledzy z forum niejeden cie jeszcze zauroczy bo my tacy jesteśmy  Każdy inny i każdy wyjątkowy.  :D

No nie wątpię patrząc na Wasz gust w kwestii wyboru zegarków. Poniżej jeszcze dwa zdjęcia ale nie wiem czy będzie widać to co chcę pokazać. Wydaje mi się że jest troszkę kurzu po szkiełkiem.

post-93042-0-23211100-1472624255_thumb.jpg

post-93042-0-49457300-1472624264_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga Anno mamy tu zasady i choć kobiet nam tu brakuje to i one im podlegają 

Temat do przedstawiania się - tematy do dyskusji są gdzie indziej uszanuj to  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga Anno mamy tu zasady i choć kobiet nam tu brakuje to i one im podlegają 

Temat do przedstawiania się - tematy do dyskusji są gdzie indziej uszanuj to  ;)

Ok dziękuję za informację. Ponioslo mnie. W odpowiednim czasie proszę o przeniesienie wątku w inne miejsce. Ewentulanie rozpocznę nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odczekalam co swoje. I teraz bardzo proszę o przeniesienie wątku do innego działu (jeśli to możliwe)  i odpowiedź na moje pytanie. Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Przeniesienie wątku powitalnego do działu technicznego jest możliwe, ale nikt tego nie zrobi, bo znowu byłby bałagan tak jak przy odpowiadaniu na pytania techniczne w wątku powitalnym - załóż nowy temat odnośnie swojego Atlantica. Będzie dotyczył tylko Twojego zegarka a tam będziesz już mogła pytać o wszystko ile razy dusza zapragnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.