Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piotrek2227

Atlantic Worldmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Zajrzałem na taką oto aukcję. Widzę, że tarcza jest z modelu Weltmeister, dekiel natomiast już z Worldmastera.Chciałbym zapytać, czy ten zegarek wart jest swojej ceny, czy nie jest to jakiś chamski składak z opisem original. Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Mam wątpliwości co do wskazówek, jakoś nie kojarzę czy takie były. Ale nie mogę tego sprawdzić, więc tylko rzucam wątpliwość, niech koledzy się wypowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem takie wskazówki w originalach ale nie w takich starych

napisy na tarczy wyglądają jak ponownie nakładane stąd możliwa rozbieżność w nazwach


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie 23 w tym rozdziale jest Worldmaster z taką tarczą ale innym werkiem( Felsa).

Oczywiście opisany SHOCKPROTECTED na tarczy i deklu.

Tak jak w przypadku klasycznej "firanki", ten z akcji jest być może drugą wersją (inny mechanizm) tego z książki W. Kutermankiewicza.

 

http://xatlantic.helwecja.com/pdf/10%20ROZDZIA%a3%2010%20-%20Analiza%20kompletno%9cci,%20czyli%20interesuj%b9ce%20%9cledztwo%20w%20mikro%9cwiecie.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W książce pana W. Kutermankiewicza tarcza lekko się różni z tego, co widzę. Czyli wnioskuję, że nie warto kupować tego zegarka, wolę poczekać, poszukać i w końcu trafić na oryginalny egzemplarz. Dziękuję za podpowiedzi i miłego dnia życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.