Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tanarg

Zakupy na watcheszon

Rekomendowane odpowiedzi

i juz jasniej  dzieki :} :)  :D  B)

 

dzis rano dostalem wreszcie  informacje,,

 

Item: Seiko Mens ........  Seiko ....... + NO BOX + Warranty    Qty: 1

Date Ordered: 22-07-2018
Date shipped: 23-07-2018

 

Kindly allow  for our shipper to update rest of the tracking details into their system.

Rest assured, your item will reach you within the 8-15 working days or even earlier. 

 

zobaczymy ile potrwa..: <_<  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i juz jasniej  dzieki :} :)  :D  B)

 

dzis rano dostalem wreszcie  informacje,,

 

Item: Seiko Mens ........  Seiko ....... + NO BOX + Warranty    Qty: 1

Date Ordered: 22-07-2018

Date shipped: 23-07-2018

 

Kindly allow  for our shipper to update rest of the tracking details into their system.

Rest assured, your item will reach you within the 8-15 working days or even earlier. 

 

zobaczymy ile potrwa..: <_<  :) 

-------------------------------------------------

 

Kurcze ,zaczynam sie niepokoic :}wiem,wybralem opcje 8-15 dni,ale od 25 status wysylki ani drgnal..

cierpliwosc-to jednak wazna cnota :} 

:( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

i juz jasniej  dzieki :} :)  :D  B)

 

dzis rano dostalem wreszcie  informacje,,

 

Item: Seiko Mens ........  Seiko ....... + NO BOX + Warranty    Qty: 1

Date Ordered: 22-07-2018

Date shipped: 23-07-2018

 

Kindly allow  for our shipper to update rest of the tracking details into their system.

Rest assured, your item will reach you within the 8-15 working days or even earlier. 

 

zobaczymy ile potrwa..: <_<  :) 

-------------------------------------------------

 

Kurcze ,zaczynam sie niepokoic :}wiem,wybralem opcje 8-15 dni,ale od 25 status wysylki ani drgnal..

cierpliwosc-to jednak wazna cnota :} 

:( 

 

Znam z autopsji tę niecierpliwość oczekiwania, ale jeszcze moment  :). Ja zawsze wybierałem opcje pocztowe i nie trwa to krótko ale finalnie u  mnie kończyło się powodzeniem :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. Dzieki. Mam nadzieje ze u mnie tez sie skonczy happy;) narazie napisalem z zapytaniem dwa maile i kontakt bez zastrzezen.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako ze stoi mi paczka od 25, a przypomnialem sobie ze moze byc dostarczane poczta p.l dhl albo fedex.. wklepalem nr sledzenia na poczte i prosze,, 

kraj pochodenia singapur i teraz to chyba czekam na korespondencje  z..

 

Numer przesyłki .......... Rodzaj przesyłki: List polecony ekonomiczny Kraj nadania: Singapur Kraj przeznaczenia: Polska Status przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Wysłanie przesyłki   SINGAPORE 

 

a ponoc mialo bys wyslane z niemiec czy jakos tak,, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej2901, kupowałeś już coś kiedyś z Azji? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej2901, kupowałeś już coś kiedyś z Azji? :)

nie,, 1x sie decydowalem,, czzemu pytasz?  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie,, 1x sie decydowalem,, czzemu pytasz? :D

Więcej cierpliwości, to nie jest sport dla ludzi o słabych nerwach, dni licz jak godziny, tygodnie jak dni i niedługo będziesz go mieć u siebie ;)

A powaznie - taka specyfika zakupów w Azji, słaby kontakt, dziwne trackingi, czasem fałszywe (nie mówię że w tym konkretnym sklepie). Ale spokojnie, wszystko dostaniesz, a jak nie dostaniesz to PayPal zwróci pieniądze (tak przy okazji - radzę zawsze nagrywać otwieranie paczki).

Swoją drogą to, że coś idzie DHLem, nie znaczy że z Niemiec. FedExa też nie oczekuj z USA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej cierpliwości, to nie jest sport dla ludzi o słabych nerwach, dni licz jak godziny, tygodnie jak dni i niedługo będziesz go mieć u siebie ;)

A powaznie - taka specyfika zakupów w Azji, słaby kontakt, dziwne trackingi, czasem fałszywe (nie mówię że w tym konkretnym sklepie). Ale spokojnie, wszystko dostaniesz, a jak nie dostaniesz to PayPal zwróci pieniądze (tak przy okazji - radzę zawsze nagrywać otwieranie paczki).

Swoją drogą to, że coś idzie DHLem, nie znaczy że z Niemiec. FedExa też nie oczekuj z USA :)

 

dzieki za wsparcie :}{

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałbym spytać o radę doświadczonych forumowiczów!

Jestem zainteresowany zakupem Seiko SKX007K1, znalazłem dobrą ofertę na watcheszon, ale nie mam żadnego doświadczenia w zakupach z Azji. Zegarek wychodzi w dużo bardziej interesującej cenie niż w Polsce.

 

http://www.watcheszon.com/seiko-mens-automatic-divers-sport-bnib-watch-skx007k1-p-286693/
 

Kupował ktoś może ten konkretny model? Jak najlepiej dokonać zakupu?

Dzięki za rady, Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Więcej cierpliwości, to nie jest sport dla ludzi o słabych nerwach, dni licz jak godziny, tygodnie jak dni i niedługo będziesz go mieć u siebie ;)

A powaznie - taka specyfika zakupów w Azji, słaby kontakt, dziwne trackingi, czasem fałszywe (nie mówię że w tym konkretnym sklepie). Ale spokojnie, wszystko dostaniesz, a jak nie dostaniesz to PayPal zwróci pieniądze (tak przy okazji - radzę zawsze nagrywać otwieranie paczki).

Swoją drogą to, że coś idzie DHLem, nie znaczy że z Niemiec. FedExa też nie oczekuj z USA :)

 

dzieki za wsparcie :}{

:D

 

 

Panowie,,

cd historii.wybralem przesylke darmowa 8-15 dni   i wlasnie mi trzepia   paczke  2raz, na celnym ,njoierw w wawie teraz z zabrzu. 

nie wiem jaki bedzie efekt, ale obstawiam ze do zaplaty ,,  a podobno mialy ta opcja przechodzic bezbolesnie. 

co zrobilem zle,, ??? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Więcej cierpliwości, to nie jest sport dla ludzi o słabych nerwach, dni licz jak godziny, tygodnie jak dni i niedługo będziesz go mieć u siebie ;)

A powaznie - taka specyfika zakupów w Azji, słaby kontakt, dziwne trackingi, czasem fałszywe (nie mówię że w tym konkretnym sklepie). Ale spokojnie, wszystko dostaniesz, a jak nie dostaniesz to PayPal zwróci pieniądze (tak przy okazji - radzę zawsze nagrywać otwieranie paczki).

Swoją drogą to, że coś idzie DHLem, nie znaczy że z Niemiec. FedExa też nie oczekuj z USA :)

 

dzieki za wsparcie :}{

:D

 

 

Panowie,,

cd historii.wybralem przesylke darmowa 8-15 dni   i wlasnie mi trzepia   paczke  2raz, na celnym ,njoierw w wawie teraz z zabrzu. 

nie wiem jaki bedzie efekt, ale obstawiam ze do zaplaty ,,  a podobno mialy ta opcja przechodzic bezbolesnie. 

co zrobilem zle,, ??? 

 

Wreszcie, po 20 dniach, zegarek kupiony 22,wyslany 25 

29 w kraju i od tej pory zabawy naszych urzednikow,,,a co tam ,zaczeka,,2x urzad celny, wawa potem zabrze, na paczce wpisali deklaracje 50 dol  do zaplaty 49 zl,cla, na poczcie,

genralnie ,oprocz czasu, nie mna tragedii, zakup dobry, zegarek spoko, gwarancja wypisana na 1rok, nie chciualem pudelka,przyslali w pudelku,  :} 

Ale tak jak poprzednicy pisali,to nie sport dla ludzi o slabych nerwoach  :}}}

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,,moze glupie pytanie, ale czy oni sprzedaja orginalne zegarki ?  moja ciekawosc, 

wertowalem troche temat ,niby z wygladu ok, 

ale jak na stronce probowalem te numery wklepac  to jakos,,, nie wiem ,moze cos  robie zle,,

czy pomoglibyscie  zweryfikowac ? ok, wiem nie ten dzial :}  alle juz kontynuujac temat mojego zakupu,, 

bede niezmienrnie wdzieczny za pomoc :} 

i czy to normalne ze po wlaczeniu gorny przyciskiem wskazowki duzej stopera ,,ona po jakims czasie sama sie wylancza,

zegarek seiko ssc 147p1 solar chrono.

z gory dziekuje za pomoc :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,,moze glupie pytanie, ale czy oni sprzedaja orginalne zegarki ?  moja ciekawosc, 

wertowalem troche temat ,niby z wygladu ok, 

ale jak na stronce probowalem te numery wklepac  to jakos,,, nie wiem ,moze cos  robie zle,,

czy pomoglibyscie  zweryfikowac ? ok, wiem nie ten dzial :}  alle juz kontynuujac temat mojego zakupu,, 

bede niezmienrnie wdzieczny za pomoc :} 

i czy to normalne ze po wlaczeniu gorny przyciskiem wskazowki duzej stopera ,,ona po jakims czasie sama sie wylancza,

zegarek seiko ssc 147p1 solar chrono.

z gory dziekuje za pomoc :}

Jeżeli wyłącza się po godzinie (pełen obrót wskazówki na górnym totalizatorze) to OK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyłącza się po godzinie (pełen obrót wskazówki na górnym totalizatorze) to OK.

Oki. Wskazowkapo godz. Sama sie wyl. To ok.

Nawet sie przez przypadek nauczylem kalibrowac min sek. I zegarek')

Ale pomocy. Dalej ni grzyba nie lapie jak ten pierdzielony alarm odpalic. Juz robilem jak pisze na forum i nic..

Oki. Wskazowkapo godz. Sama sie wyl. To ok.

Nawet sie przez przypadek nauczylem kalibrowac min sek. I zegarek')

Ale pomocy. Dalej ni grzyba nie lapie jak ten pierdzielony alarm odpalic. Juz robilem jak pisze na forum i nic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki. Wskazowkapo godz. Sama sie wyl. To ok.

Nawet sie przez przypadek nauczylem kalibrowac min sek. I zegarek')

Ale pomocy. Dalej ni grzyba nie lapie jak ten pierdzielony alarm odpalic. Juz robilem jak pisze na forum i nic..

Oki. Wskazowkapo godz. Sama sie wyl. To ok.

Nawet sie przez przypadek nauczylem kalibrowac min sek. I zegarek')

Ale pomocy. Dalej ni grzyba nie lapie jak ten pierdzielony alarm odpalic. Juz robilem jak pisze na forum i nic..

Powinieneś dostać manual w zestawie i tam na pewno jest opisane (i narysowane) jak włączyć alarm. To będzie pewnie kombinacja naciskania przycisku/ów przy wyciągniętej do pierwszego poziomu koronce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam

.. Ale po ang. A ja stara gwardia i tylko ruski. Ang. Cienko i dlatego mam problem.. Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam

.. Ale po ang. A ja stara gwardia i tylko ruski. Ang. Cienko i dlatego mam problem.. Dzieki za pomoc.

Najpierw trzeba tak skalibrować tarczkę alarmu, żeby była zgodna z aktualną godziną. Do tego służy dolny przycisk przy wyciągniętej do drugiej pozycji koronce.

Z tym, że trzeba to zrobić w pewnej sekwencji, tj, najpierw nastawić czas (godzinę, minutę i sekundnik - ten ostatni na 12), potem właśnie wskazówki alarmu ustawić na godzinę zgodną z czasem głównym a na końcu dobrze jest skalibrować (wyzerować) tarczkę stopera i duża wskazówkę stopera. Jak już się ustawi czas np. wg. Inernetu, to po ponownym odciągnięciu koronki do pierwszej pozycji (takiej jak do ustawiania daty) ustawia się czas alarmu dolnym przyciskiem, po czym wciska koronkę. 

 

A instrukcja po rosyjsku też jest :-) - to chyba cal. V 172 ?

 

https://s3-ap-northeast-1.amazonaws.com/seiko-cooperate-production/production/files/2018/03/20/143643969374/pdf/russian/v172_r.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba tak skalibrować tarczkę alarmu, żeby była zgodna z aktualną godziną. Do tego służy dolny przycisk przy wyciągniętej do drugiej pozycji koronce.

Z tym, że trzeba to zrobić w pewnej sekwencji, tj, najpierw nastawić czas (godzinę, minutę i sekundnik - ten ostatni na 12), potem właśnie wskazówki alarmu ustawić na godzinę zgodną z czasem głównym a na końcu dobrze jest skalibrować (wyzerować) tarczkę stopera i duża wskazówkę stopera. Jak już się ustawi czas np. wg. Inernetu, to po ponownym odciągnięciu koronki do pierwszej pozycji (takiej jak do ustawiania daty) ustawia się czas alarmu dolnym przyciskiem, po czym wciska koronkę.

 

A instrukcja po rosyjsku też jest :-) - to chyba cal. V 172 ?

 

https://s3-ap-northeast-1.amazonaws.com/seiko-cooperate-production/production/files/2018/03/20/143643969374/pdf/russian/v172_r.pdf

Ooo.. Wreszciepo ludzkiemu napisane... :)))

Bardzo dziekuje za wytlumaczenie.. :) ????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś kupował ostatnio zegarek na Watcheszon? Bo ostatni mój zakup stosunkowo długo idzie. Zegarek kupilem 05 września i do tej pory tylko jedna informacja z trackingu z 12 września, że towar wysłany z kraju nadania a od tej pory cisza. Coś zaczynam się niecierpliwość, bo przeważnie do max 3 tygodni zegarki były u mnie, a teraz ani śladu. Nawet nie wiadomo, czy dotarł do Polski. Czy są ostatnio jakieś problemy z tym sklepem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wreszcie dotarł, a trwało to 6 tygodni. Do tego po raz pierwszy zapłaciłem vat i opłaty w kwocie 62 zł., a to tylko dlatego, że na przesyłce Watcheszon zadeklarowało wartość 52 usd. Wcześniej wpisywali zawsze ok. 30 usd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.