Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomek z Wrocławia

BRANSOLETY DO CASIO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

poszukuję bransolety do casio EFA-122 w cenie niższej niż na alle. Może któryś z Kolegów akurat ma. Czy znacie może jakieś źródło oryginalnych części do casio, w przystępnej cenie? W dystrybucji są jak to często bywa, przeszacowane ;)

 

 

Przepraszam, jeśli piszę w niewłaściwym dziale (jeśli tak, bardzo proszę o wskazanie właściwego poddziału). 

 

Z góry dziękuję

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tomek, albo ZIBI albo Allegro (np. świat zegarków). A ta podlinkowana w temacie poszukiwawczym Ci nie odpowiada? W ZIBI będziesz długo czekał, choć może wyjść trochę taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem zegarek bez bransy, kosztował mnie 100 zł (używany). Jest to pojedynczy egzemplarz wersji, której od dawna nie ma w dystrybucji krajowej czy zagranicznej. Miałem zatem jedynie wybór, czy kupić, czy nie. Z oczywistych względów, nowa bransoleta w cenie ok. 80 zł odpada. Liczę na używaną lub tzw. okazję ;) Ostatecznie będę coś dobierał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Okazja może się trafić, ale nie od razu. Może jakiś trupek się trafi? O bransoletę osobno w dobrym stanie i mocno okazyjnej cenie będzie ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

względnie jakakolwiek bransoletka o szerokości teleskopu 18mm i szerokości przy mocowaniu 20-24 mm, względnie mesh. Na alle dostępne od 19 zł. Ale najpierw wolałbym znaleźć oryginalną używaną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.