Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zonka

Sklep DlaSpania Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)
czy ktoś z Was miał styczność z wyżej wymienionym sklepem, jakieś doświadczenia? 

Dokonałam zakupu u nich 8.07 (materac, pościele itp) na zamówienie miałam czekać od 8 do 11 tygodni.

Na chwilę obecną nikt z pracowników nie wie kiedy otrzymam zamówienie.

W między czasie wycofałam kilka tygodni temu zamówienie poduszek(Pani doradziła nam nieodpowiedni rozmiar), które były zapłacone- zwrotu pieniędzy również się nie doczekałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A mają tam zegarki? Budziki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niee, nie zauważyłam... nawet na ekspozycji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dla rzecznika praw konsumenta - pogrywanie sobie niektórych sklepów i ich wewnętrzne regulaminy sprzedaży mają się nijak do naszego prawa.

Nie odpuszczać nawet 1 złotówki - ja ostatnio reklamowałem w połowie zjedzony chleb bo był pusty i tak naładowany spulchniaczami że środek wyleciał - baba przy ladzie "chleb będzie Pan reklamował? " TAK BĘDĘ 

żeby oddać pieniądze bo to sobie zażyczyłem musiała ściągnąć szefa bo sama nie mogła podjąć decyzji a on z kolei chciał mi dać drugi bochenek - zrobiłem to dla zasady nie pieniędzy bo czasu straciłem ze 40 minut 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jutro zadzwonię i zagrożę ;) albo udam się osobiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.opineo.pl/opinie/dlaspania-pl   - wizyta osobista powinna podziałać - dziwny w dzisiejszych czasach jest termin oczekiwania jak piszesz od 8 do 11 tygodni , co oni dopiero materiał tkają na tą pościel ? masakra jakaś  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć produkcja w Danii i wszystko się od zera robi- chodzi głównie o materac Tempura.

Pościel zresztą też Pani zaproponowała, ale po czasie dowiedzieliśmy się, że będzie szyta pod nasze wymiary czyli 200x220 i 70x80 poduszki.....bo oferują a nie mają dostępnej takiej opcji..eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, w poczuciu firmy śpiący czasu nie liczą ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dobiegła końca ;)

produkty polecam, sklepu natomiast nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Markiza
      Oficjalni dystrybutorzy Rolex mają bardzo ładne sklepy i ich dekoracje na całym świecie. 
       
      Stare zdjęcie, maj 2014. Kuala Lumpur. 

    • Przez matthewkorona
      Cześć!
      Chciałbym zapytać bardziej obeznane grono, gdyż nie miałem jakichś styczności ze sklepami lokalnymi nie w moim regionie ani internetowymi.
       
      Czy polecacie sklep Novotime?
       
      I odnośnie stricte zegarka:
       
      Czemu wszędzie teraz EPOSy są sporo przeceniane? Widzę oferty w różnych sklepach po parę tysięcy rabatu.
       
      Chodzi dokładnie o tego:
       
      https://novotime.pl/product-pol-3395-ZEGAREK-MESKI-EPOS-EMOTION-3390-155-20-20-25.html?R8851123002#close
       
      I jeszcze jedno - czy koperta 8 mm to nie jakaś lekko podchwytliwa grubość? W najgrubszym miejscu rozumiem będzie miała taki wymiar? Gdyż nie chciałbym kupować niczego grubszego a taką jeszcze akceptuję.
       
      Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc.
       
      Pozdrawiam
       
       
    • Przez piotr93
      Witam Was serdecznie,
      Jestem pasjonatem starych zegarków naręcznych i myślę nad otwarciem małego sklepu internetowego z zegarkami używanymi. 
      Pytanie, czy mogę "tak o" wystartować z sprzedażą (często złotych zegarków)? Czy potrzebuję mieć zezwolenie na handel coś w stylu jubilera? Czy muszę mieć jakąś zgodę na sprzedaż bezpośrednio od producenta zegarków, jeśli są to zegarki używane?
      Czy ktoś z Państwa ma w tym doświadczenie?
      Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.
    • Przez torq1906
      Witam, chcę kupić G-shocka GW-9400 (preferuje wersję 1ER natomiast nie jest to konieczne)
       w polskim sprawdzonym  sklepie za jak najlepsze pieniądze, z tego co udało mi się znaleźć to najlepsza cena jest w sklepie zegarek.net
       
      https://www.zegarek.net/zegarki/casio/zegarek_casio_gw-9400-1er.html
       
      i tu rodzi się moje pytanie czy jest to zaufany sklep i czy znacie i możecie polecić jakieś lepsze alternatywy ?
    • Przez wmucha
      Dzień dobry.
       
      Wiem, że pewnie jestem tysięczną osobą zadającą pytanie tego typu, ale...
       
      Potrzebowałbym mesha na 21mm oraz czarny pasek do garniturowca również na 21mm.
      Chciałbym żebyście podzielili się ze mną gdzie najlepiej dokonać zakupu i co najlepiej będzie pasować.
      Interesuje mnie stosunek ceny do jakości, jakie firmy i sklepy przychodzą wam na myśl do polecenia, które są godne sprawdzenia?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.