Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LICHU89

Szukam duzgo Casio G

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

Szukam dużego Casio G. Najlepiej jak największy i jak najbardziej czytelny. Mam dość dużą łapę i nie lubię małych zegarków. Zależy mi na auto podświetleniu, czytelności, wyglądzie. Jakby miał solar też bym się nie pogniewał. O wskazówkowym raczej mogę zapomnieć ponieważ te czytelne i ładne są masakrycznie drogie. Wchodzą w grę zegarki używane. Kwota nie przekraczająca max 1000zł a im mniej tym lepiej.

 

Macie jakieś sensowne propozycje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ale cena mnie zabiła. Najbardziej marzy mi się czytelny G ze wskazówkami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie znalazłem za ponad 1000zł :) muszę jeszcze dokładniej poszukać :) jeszcze jakieś propozycję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GXW-56-1B, ale tylko import z JPN.

MSZ najfajniejszy analogowy G wszechczasów.

 

Cena z transportem i opłatami dokładnie 1k pln. 

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz o GW4000? Wskazówkowy, czytelny, ma solar, mb6 i wg. mnie jest ładny, sprzedaję GW4000A-1A. Napisałem PW, chyba nie zauważyłeś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

GDX nie ma solara a koledze na nim zależy :) Może być GR-8900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solar nie jest koniecznością, natomiast to byłby miły dodatek :) Dajcie chwilę muszę przewertować wasze propozycję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie na szybko Czym się różni GA-1000-4ACR od GA-1000-4AJF ?

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ze wskazówkami i czytelny to polecam GA-1000 lub GST-W100/110 ale to już trochę ponad 1K.

 

 

Koledzy mam pytanie na szybko Czym się różni GA-1000-4ACR od GA-1000-4AJF ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

Niczym.. To ten sam zegarek, końcówki CR i JF oznaczają rynek na jaki dany egzemplarz jest przeznaczony, dla Ciebie jako klienta niema to żadnego znaczenia. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym.. To ten sam zegarek, końcówki CR i JF oznaczają rynek na jaki dany egzemplarz jest przeznaczony, dla Ciebie jako klienta niema to żadnego znaczenia.

 

Dzięki za szybką odpowiedź.

Różnica w cenie 30$ i zastanawiałem się jaka różnica w samym zegarku.

Łykam GA-1000 za 140$ - chyba cena nienajgorsza ?!?

 

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi w oko GA-1100 i GG-1000 na razie to są 2 moje faworyty. Tylko rózne filmy itp i raz okazuje się, że jedn jest bardziej od drugiego czytelny, GG-1000 wydaje mi się mniej czytelny, co sądzicie ? Na prawdę zalezy mi na czytelności. Nie chcę spoglądać na zegarek i zastanawiać sie prze minutę która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Wpadł mi w oko GA-1100 i GG-1000 na razie to są 2 moje faworyty. Tylko rózne filmy itp i raz okazuje się, że jedn jest bardziej od drugiego czytelny, GG-1000 wydaje mi się mniej czytelny, co sądzicie ? Na prawdę zalezy mi na czytelności. Nie chcę spoglądać na zegarek i zastanawiać sie prze minutę która jest godzina.

Jak nie trafisz gg-1000 w cenie 700zł to wszystko ponad tą kwotę jest przesadzone-zegarek nic w sobie ie ma aby kosztowac ok 1400-1500zł. Po za ceną zegar fajny masywny może się podobać.

Co do czytelności to ma wskazówki więc jest raczej czytelny,Niestety ja oglądałem wersję gold black więc tam na wyświetlaczach nic nie było widać :) W tych pieniądzach czyli ok 700-900 brał bym GW-9400.W mniejszych GR-8900,GX-56-używkę jak gdzieś znajdziesz.Chyba że poczekaj na to co przyniesie w nowościach jesień.

W najtańszej opcji kupił bym GD-X6900 za 350  lub GD-100,GD120 itp za 200-350 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-A 1000 - na znanym portalu aukcyjnym wisi używka.


"I own the watch, the watch does not own me"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie najbardziej podoba mi się GW-9400 jest najbardziej taki masywny. Tylko znaleźć w dobrej cenie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nowy kosztuje od 337 pln (info z Ceneo)

2) To nie jest duży zegar. 

 

ergo, nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.