Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LICHU89

Szukam duzgo Casio G

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej nic nie znalazłem.... Natomiast bardziej chciałbym G ze wskazówkami ale czytelnego. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale trzeba mieć PayPal? Jakie są koszta dostawy? Bo wychodzi na prawdę tanio. Pewnie mogą cło doliczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zapłaciłem za swojego 780 zł. z przesyłką

- żadnego cła nie ma.

- konto paypal zakładasz w 5 minut, pod konto pdpinasz swoją kartę,

- jest też płatność kartą

- czekałem 11 dni za swoim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarabista opcja chyba z niej skorzystam. Po pracy zasługuje się na tej stronie doczytam co i jak i zamówię. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Natomiast bardziej chciałbym G ze wskazówkami ale czytelnego. Macie jakieś propozycje?

 

G ze wskazówkami i "czytelny" to się raczej wyklucza - znaczy pewnie będzie czytelny jeśli chodzi o odczytanie godziny, ale jeśli chodzi o funkcjonalność i wykorzystanie funkcji (stoper, timer itd) to wyświetlacz bije wskazówki na łeb...

 

W/g mnie najlepszy g-shock to GXW-56, ale jak Ci się nie podoba to GW-9400 nie ma konkurencji, no chyba że GW-9300 ale to już nie jest 1000PLN... nic lepszego nie znajdziesz.

 

Edit: poza tym jak kupujesz g-shock'a bo takiego zegarka potrzebujesz i będziesz korzystał z jego funkcji a nie chodzi o fan i "Panie która godzina" to opcja z solarem jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż zwykła bateryjka ;) tak że może jeszcze G-9300


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja nie wykorzystuje stopera itp, dla czego kocham G za wytrzymałość a w pracy mi się to przydaje. Nie mam za dobrego wzroku i dla tego chce dużego G, no i też że jestem wielkim chłopem. A małe zegarki wyglądają na mnie śmiesznie :D

 

Dziś mierzyłem GG-1000 i przyznam, że całkiem przyjemny, duży i czytelny :) W promocji za 1260zł no fakt że można kupić za nie całe 800zł tylko jak z gwarancją eglobal ?

 

GWX-56 jest dla mnie paskudny (sory) każdy ma inne gusta

 

GW-9400 hmm nie jest zły ale.... słabo czytelny, może inaczej zależy pod jakim kątem się ustawi zegarek a to mnie denerwuje

 

GW-9300 troszkę zamaławy mi się wydaje, natomiast nie miałem go okazji przymierzyć.

 

Zastanawiam się jaka pewność i gwarancja jest na eglobal ? Nigdy nic nie zamawiałem za granicy ? Warto zaryzykować czy zostanę bez gotówki chodź w to wątpię? Jakieś dodatkowe koszta mogą naliczyć jak cło? Kolega wspominał że cła nie ma, ale np za wysyłkę itp ? Jak to wszystko wygląda? Cena kusząca. Jedynie czego mi w GG-1000 brakuje to auto iluminator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to odpuść zakup na razie, nie rozmieniaj się na drobne - zwiększ budżet i kup GPW-1000 jest mega czytelny i jest to jeden z największych "G" - o ile nie największy.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GWP-1000 dziś mierzyłęm jest to ta sama średnica co gg-100 jest jedynie cięższy i troszkę grubszy :)

GG-1000 odpowiada mi w 100% natomiast jaką mam pewność, że z eglobal są to produkty oryginalne i jak z gwarancją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Ten za mały ten za duży tamten zbyt niebieski a ten zbyt czerwony ten brzydki a tamten nie zbyt ładny...Czy Ty nie jesteś czasami kobietą ? Jakiś takiś niezdecydowany jesteś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Placisz tylko tyle co kosztuje zegarek plus ewentualna przesylka ubezpieczona. Cla nie ma. Gwarancja niby rok czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten za mały ten za duży tamten zbyt niebieski a ten zbyt czerwony ten brzydki a tamten nie zbyt ładny...Czy Ty nie jesteś czasami kobietą ? Jakiś takiś niezdecydowany jesteś :)

Nie kupuje na pałę jak niektórzy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Życie Ci ucieknie na tych rozmyślaniach :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz GG 1000 Z EGLOBAL. Jak za ta kase to nic nowego lepszego nie dostaniesz, a bedziesz na pewno zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.