Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

elronino

Prośba o pomoc - dorobienie szkła plexi (może być mineralne jak się da)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono

 

Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć gdzie mogę dorobić takie szkiełka jak poniżej na zdjęciach - więcej zdjęć i wymiarów na żądanie - mogę być mineralne, ale nie wiem czy ktoś to ogranie.

wymiary

Jeśli nie w PL to może gdzieś na świecie ktoś ma jakiś kontakt. Będę zobowiązany za pomoc.

 

 

10.jpg?screen

 

 

7.jpg?screen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia znana mi osoba zajmująca się dorabianiem szkiełek plexi z jakiś miesiąc temu skończyła z tematem i wyjechała za granicę. Może spróbuj uderzyć do Pomykacza w Tarnowie? Tam na pewno dorabiają mineralne, może daliby radę też z tym. Trzeba im podesłać oczywiście kopertę zegarka, ale to pewnie wszystko powiedzą, jak zadzwonisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło ponad rok od czasu twojego postu. Czy znalazłeś takie szkiełko? Być może mam coś podobnego ale szkiełka mam zorganizowane według firmy zegarka. Po za tym podaj rozmiary okna w kopercie, bo to jest sedno sprawy. Możesz napisać do mnie off forum na [email protected].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.