Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mat2807

Orient Mako - zatrzymał się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem Orient Mako. Niestety moja radość z nowego nabytku nie trwała długo. Od kilkunastu dni zegarek zaczął zachowywać się dziwnie: najpierw zauważyłem, że spóźnia się ok 5 min na 3 dni, później juz ok 5 min na dobę. Obecnie zegarek zatrzymał się zupełnie a po ręczny rozkołysaniu działa < 1 min. Dziś np. uruchomiłem go przez kołysanie i poszedłem na ok. 20 km spacer w góry. Zegarek działał tylko kilkanaście sekund po rozkolysaniu, a próbowałem kilkukrotnie. Zegarek nie upadł mi, w nic nie uderzył itp. Czy macie jakiś pomysł co może być przyczyną takiego zachowania?

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanieś do majstra.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak jest w Mako, ale w moich mechanikach, jak nie chce chodzić, tzn. że  się popsuł :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wskazowka sek nie zatrzymuje ci sie zawsze w tym.samym polozeniu?

Nie, za każdym razem zatrzymuje się w innej pozycji.

 

Czy ktoś z Was orientuje się czy w Poznaniu znajdę autoryzowany serwis Orient? Zegarek jest na gwarancji.

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest w Warszawie i wiem, że jest we Wrocławiu. Pytałem o Poznań bo w internecie nic nie znalazłem na ten temat a liczyłem, że może któryś z lokalnych zegarmistrzów ma autoryzację.

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autoryzację ma tylko Poljot Euro z Wawy. Nie masz wyboru. Kurier i po zabawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.