Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

labuzr

Omega pasówka czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Proszę o podpowiedź czy warto wydać 900zł za taką pasówkę.

Oczywiście w pełni sprawna na idealnym chodzie itd - wiadomo:)

wiem że standardowo zegarek wart jest tyle ile ktoś chce za niego zapłacić niemniej proszę Was o wypowiedzenie się w temacie.

Wszelkie za i przeciw mile widziane :)

 

 

 

post-90193-0-97001500-1475265426_thumb.jpg

post-90193-0-23465400-1475265433_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Zdecydowanie nie. Tym bardziej nie u tego sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez goral_
      Co koledzy myślą o tym zegarku ?
      https://allegro.pl/oferta/omega-seamaster-100m-1960-r-7906314867
    • Przez Kraft
      Może ktoś mi odpowie - czy jesteście w stanie zidentyfikować werk? Brak sygnatur poza podziałką z literami na półmostku balansu, tymi prymitywnymi drapami proszę się nie sugerować (sam je zrobiłem w wieku wczesnomłodzieńczym......). Raczej pasówka z kieszonki, tarcza klejona więc nie chcę pod nią zaglądać, może ktoś mi powie coś więcej? Balans żółty, niecięty, włos Breguet, kotwica chyba stalowa. 

    • Przez Kraft
      Pierwsze skojarzenie: Chiny. Drugie skojarzenie: setting button w chiniaku? Trzecie: o, balans z ciętym kołem i mikroregulacją? Komuś się chciało tak napracować?
      U tego samego sprzedawcy dużo pasówek różnych dobrych firm (L.U.C. Choppard, Alpina, Zenith, IWC).
      http://allegro.pl/zenith-piekny-szkielet-pasowka-i7245733225.html#imglayer
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.