Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

antosjan

Pomoc budzik Slava

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeśli piszę w złym temacie to proszę o przeniesienie. Kupiłem ostatnio na giełdzie stary budzik Slava w celu nauki naprawy zegarków. Proszę o pomoc jak otworzyć ten budzik? Jak odkręcić te dwa pokrętła od ustawiania godziny i alarmu?
Zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli piszę w złym temacie to proszę o przeniesienie. Kupiłem ostatnio na giełdzie stary budzik Slava w celu nauki naprawy zegarków. Proszę o pomoc jak otworzyć ten budzik? Jak odkręcić te dwa pokrętła od ustawiania godziny i alarmu?

Zdjęcie

Proponuję przenieść tego posta na forum "zegary i zegarki radzieckie" odszukać temat "Odnowione budziki SLAVA" , ja nie wiem jak to zrobić. 

W budzikach Slava pokrętła odkręca się w modelach dla niewidomych ( tam jest lewy gwint, więc odkręca się w prawo) w innych powinny być zaciśnięte na czworoboku. W takim przypadku trzeba mocniej pociągnąć uważając aby na złamać końcówki osi. Jeżeli chodzi o klucze do nakręcania to zawsze odkręca się w lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.