Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MasterFan

Efekt poszukiwań MasterFana....dawniej (Proszę o pomoc..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was kochani przyjaciele i koledzy :lol:

Nadzszedł ten czas, że powoli mogę myśleć o zakupie nowego zegarka, powoli, ale jednak :wink:

Jako, że ja im więcej o tym myślę tym mniej wiem, bardzo proszę Was o pomoc w tej sprawie.

Kryteria to:

- cena max 4500 EUR- cena sklepowa :!:

- zegarek musi być mechaniczny, może być jak najbardziej automat, najlepiej z mechanizmem manufakturowym

- fajnie by było gdyby miał przeszklony dekiel

- funkcje: godziny, minuty, sekundnik tylko mały lub w ogóle brak, data, rezerwa chodu, może fazy księżyca :roll:

- preferuję zegarki prostokątne, ale ładny "owal" też będzie mile widziany

- tylko na pasku

- stalowa koperta

 

To sprawa jednak dość odległa, ale chciałbym się do tego dość starannie przygotować i wiem o tym, że Wy mi w tym pomożecie, za co z góry dziękuję :lol:

 

Pozdrawiam i czekam na Wasze propozycje

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cieszę się - tylko na razie nie wiem z czego :wink: :D


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to De Ville z Coaxem, małymi sekundami i rezerwą chodu
[img]http://www.omega.ch/lux-example/img/bdwatch/soldat_pt/48325131.jpg[/img]
Ale znając Ciebie Marcinie wiem ze i tak Cię nie przekonam (bo to nie do konca in-house, no i kształt nie ten) więc już z gory gratuluję nabytku w postaci JLC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin! ... i nie wybieraj za długo ! to nie ostatni w Twoim życiu !

gwarantuję , że czego byś nie kupił , i tak wcześniej czy później "nasza choroba" się odezwie. :D

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Yargoth,

mierzyłem kiedyś taką Omegę, naprawdę mi się podoba, ale (i tu warte podkreślenia) zrobiłem test nadgarstkowy i niestety źle na mojej łapie wyglądała :cry: Dodam, że miarzyłem wersję dla mnie najładniejszą, z szarą tarczą.

 

@ Piotrek,

możesz być spokojny- nie będzie to IWC- na DaVinci mnie nie stać :D

Ale faktycznie wszystko idzie w kierunku JLC, Master Hometime, Master Reserve de Marche lub ......... Master Reveil :twisted:

 

Co do Minervy, masz zdjęcie od przodu :?: :D

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoooo raaany

 

 

wisisz mi za czyszczenie oplutego monitora :D


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalop napisał:

Hehe, o tym samym pomyślałem jak przeglądałem forum Minervy :D

 

Przyjrzałem się dokładnie kilku modelom, ładne, ale nie podchodzą mi jakoś :D

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki:

 

zenithportroyal6qp.jpg

 

 

Stainless Steel Case, Brown Crocodile Leather Strap with Steel Deployment Buckle, Silver Guilloche Dial, Bold Black Arabic Numeral Hour Markers. Automatic Movement, date displayed between 4 & 5 o'clock position, Small Seconds Sub-Dial at 9 o'clock, Reserve de Marche - Power Reserve indicator (aprox. 50 hours). Sapphire Crystal & Transparent Case Back, Water Resistant to 50m/160ft. Case Dimentions: 51mm long x 36mm wide x 10.5mm thick.

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jest świetny, ale za bardzo podobny do mojego GP, choć ja wiem.... :roll:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Piotrek & MasterFan,

zaskakującego tourbillona Minervy, a właściwie autorstwa mistrza Demetrio Cabiddu, widziałem już jakiś czas temu. Zauważyłem jednak, że brak go w naszym forumowym spisie twórców tourbillonów. Zaraz dodam - dla kompletności bazy danych., prosząc jednocześnie o jej systematyczne uzupełnianie - sam nie npodołam:

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....sc&start=30 i dalsze strony tego tematu.

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć- ten model Zenith'a nie podoba mi się zwyczajnie :D


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith w prostokącie - super. Rzadko mi się jakaś kostka podoba - ta zdecydowanie należy do tych wyjątków.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No widzę, że ML mnie uprzedził. Też pomyślałem o marce Zenith. Hmmm, IWC nie chcesz :roll:, więc pewnie i tak wszystko będzie szło w kierunku Jaegera. Jest jeszcze inna opcja w postaci czasomierza Vacheron z drugiej ręki. To byłoby coś. Miałbyś zegarek z najwyższej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.